Холодильники норд

Розрахунок побутового холодильника Nord ДХМ 186-7

16.10.2015

Розрахунок побутового холодильника Nord ДХМ 186-7
Надіслати свою хорошу роботу в базу знань просто. Використовуйте форму, розташовану нижче.
Подібні документи

Принцип роботи приладу. Функціональні можливості та технічні характеристики холодильника Gorenje. Основні конструктивні вузли та елементи, монтаж та встановлення. Вірогідні несправності та шляхи їх усунення. Розрахунок випарника холодильника Gorenje.

курсова робота [3,0 M], добавлен 31.12.2012

Технічні характеристики пральної машини LG WD-10350NDK, основні конструктивні вузли та елементи. Устаткування та технічні засоби для ремонту. Вірогідні несправності та шляхи їх усунення. Розрахунок робочих параметрів або одного з елементів приладу.

курсова робота [3,3 M], добавлен 21.03.2012

Функціональні можливості та технічні характеристики кондіціонера LG S 12 LHPT, його конструктивні вузли й елементи. Монтаж та встановлення, устаткування та технічні засоби для ремонту. Несправності та шляхи їх усунення. Розрахунок потужності кондіціонера.

дипломная работа [2,0 M], добавлен 31.12.2012

Розробка пристосування для ремонту і відновлення деталі переднього колеса автомобіля ГАЗ-53. Розрахунок режимів при розточуванні (надання отвору правильної форми). Технічні характеристики токарно-гвинторізального верстата 1К-62, його основні вузли.

курсова робота [736,5 K], добавлен 13.03.2013

Призначення, конструкція і технічна характеристика реактора. Розрахунок взаємного впливу отворів на верхньому днищі. Технологія ремонту окремих збірних одиниць, деталей обладнання. Робота реактора, можливі несправності апарата та засоби їх усунення.

дипломная работа [1,3 M], добавлен 10.10.2014

Призначення компресійного холодильника і його особливості, види, представлені на ринку. Принцип роботи, типові несправності і методи їх усунення. Розрахунок теплового балансу, теплопритоків від охолоджуваних продуктів, ремонтопридатності холодильника.

курсова робота [1,5 M], добавлен 10.12.2012

Описання теплової схеми котельні. Технічні характеристика та тепловий розрахунок казана. Вибір оптимального устаткування для запропонованої схеми котельні. Короткий опис схеми автоматики. Техніко-економічний розрахунок роботи котельні на природному газі.

дипломная работа [288,1 K], добавлен 23.11.2010

Опис, будова і принцип дії вовчка для подрібнення м’яких м’яса, вибір матеріалів для його виготовлення, технічні характеристики. Вимоги до апарату. Технологічний та механічний розрахунок, вибір електродвигуна, розміщення і монтаж. Технологічне обладнання галузі.

курсова робота [389,8 K], добавлен 27.03.2011

Принцип дії холодильника, процес охолодження. Класифікація побутових холодильників, основні структурні блоки. Розрахунок холодильного циклу, випарника, конденсатора і теплової навантаження побутового компресійного холодильника з електромагнітним клапаном.

курсова робота [1,3 M], добавлен 23.03.2012

Опис принципової схеми холодильника. Розгляд основ процесу стиснення в компресорі. Розрахунок охолоджувача повітря. Теплопродуктивність проміжного холодильника. Витрата охолоджуючої води. Визначення площі поверхні теплообмінника.

курсова робота [133,5 K], добавлен 31.10.2014

Сторінка: 1 2

Розміщено на http://www.allbest.ru/

Мета дипломного проектування — показати теоретичні знання та науково-технічні навички студента з даного предмету.

проверяемая проектування — побутовий холодильник .У дипломному проекті, виконаний розрахунок випарнику холодильника. Розроблені плакати зовнішнього вигляду та будови, принцип дії холодильного агрегату та устаткування для ремонту.

У дипломному проекті усі розрахунки проведені у відповідності до дійсних стандартних та нормальних одиниць СІ.

Креслення виконані відповідно до діючих стандартів ЄСКД. Розрахунки виконані за допомогою комп’ютерній комп’ютерної програми AutoCAD.

Пояснювальна записка виконана за допомогою комп’ютера в текстового редактора Word, згідно вимогам навчального процесу.

Мета дипломного проектування — показати теоретичні знання і науково-технічні навички студента з даного предмету.

Об’єкт проектування — побутовий холодильник. В дипломному проекті зроблено розрахунок випарника холодильника. Розроблені плакати зовнішнього вигляду і будови, принцип дії холодильного агрегату і приладів для ремонту. В дипломному проекті всі розрахунки проведені у відповідності з діючими стандартами та нормативними одиницями СІ.

Плакати виконані у відповідності з діючими стандартами ЄСКД. Розрахунки виконані за допомогою комп’ютерної програми AutoCAD.

Пояснювальна записка виконана за допомогою комп’ютера в текстовому редакторі Word, у відповідності до вимог навчального процесу.

Серед численних побутових приладів, які полегшують працю і підвищують культуру домашнього господарства особливо важливе значення мають холодильники. Тільки при наявності в будинку холодильника може бути забезпечене повноцінне, збалансоване харчування свіжими і швидкозаморожені високоякісними продуктами.

Для успішного розв’язання проблеми повноцінного харчування населення поряд із збільшенням виробництва холодильників необхідно встановити їх оптимальні характеристики:

- оптимальний рівень температур, що забезпечує одночасне зберігання різних продуктів;

- ємності холодильників різних типів, стосовно до потреб різних категорій населення;

- співвідношення ємностей з позитивними і негативними температурами.

У дипломній роботі розглянуті принцип дії, функціональні можливості та технічні характеристики, вірогідні несправності та шляхи їх усунення, основні конструктивні елементи та вузли холодильника Nord ДХМ 186-7.

Абсолютно невірна думка вважати, що основні новітні технологічні прийоми, які застосовуються в наші дні в найкращих моделях холодильників, застосовуються тільки іноземними виробниками. Сучасні розробляють і успішно впроваджують нові технології, і крім того, на території нашої країни відкриваються філії найбільших фірм, таких, як LG, Vestel та ін. Холодильники марки Nord включають у собі лінійку моделей з компресором новітнього покоління BONO, срібним антибактеріальним покриттям і енергоспоживанням класу А.

Моделі холодильників серії Comfort призначаються для людей, що вибирають стиль, комфорт і економію. Дана серія представлена 2-х і 3-х камерними холодильниками з незвичайним зовнішнім дизайном, які поставляються в комплекті з аксесуарами небесного кольору і ґрунтовними полицями, виготовленими із загартованого скла.

У березні 2007р. компанія Nord представляє російському ринку новітню модель, що використовує інноваційні технології — це холодильник моделі ДХМ-186, у якому передбачена «Камера свіжості». Ця новинка змінює класичні уявлення споживачів про можливості «холодильного» холоду. У звичних для нас холодильниках продукти зберігаються при температури 4-8 градусів вище нуля. Така температура неідеальна для багатьох продуктів — салати, фрукти та овочі через невеликий термін втрачають більшість корисних властивостей і вітамінів, навіть риба і м’м’ясо зберігаються не довго. У новому холодильника компанії Nord використовується інноваційна технологія зберігання продуктів — вони зберігаються при нульовій температури й дуже високої вологості — близько 90 відсотків. Новий спосіб охолодження спільно зі старим ідеально впливають на збереження свіжості продуктів. Вони в 3 рази довше, ніж раніше, зберігають свої вітаміни і мінеральні речовини, та шкідливі бактерії (пліснява, наприклад) не поширюються.

1.1 Технічні характеристики та функціональні можливості холодильника Nord ДХМ 186-7

Особливостями конструкції холодильника є: зовнішня панель управління; можливість перестановки дверей на ліве і праве відкривання; ламінована внутрішня поверхня камера. Зовнішній вигляд холодильника Nord ДХМ 186-7 показано на рис. 1.1, а виносний пульт керування на рис. 1.2. Позначення на рис. 1.2: 1 — ручка датчика-реле температури холодильної камери; 2 — зелена лампа (індикація ввімкнення холодильної камери в мережу); 3 — червона лампа (сигналізація незамкненої двері холодильної камери); 4 — клавіша ввімкнення режиму заморожування; 5 — оранжева лампа (індикація режиму заморожування); 6 — червона сигнальна лампа (невідповідність температури морозильної камери режиму заморожування); 7 — ручка датчика-реле температури морозильної камери; 8 — зелена лампа (індикація ввімкнення морозильної камери в мережу).

Малюнок 1.2 — Виносний пульт керування холодильника Nord ДХМ 186-7.

Характеристики холодильника Nord ДХМ 167-7 показані у таблиці 1.1.

Надійність холодильника є основним показником. І часом навіть найвідоміші виробники не можуть дати 100% гарантії, що модель не зламається. Виробничий шлюб, порушення правил експлуатації призводять до поломок. Але, незважаючи на це, визначити ступінь надійності того чи іншого устаткування цілком реально. Слід звернути за допомогою до фахівців або виданням, які реалізують опитування про надійність техніки.

Тісно пов’язаним з надійністю показником є:

- довговічність. Висновки про нього ви можете зробити вже виходячи з періоду гарантії виробника. Чим вона триваліша, тім більше впевненості вселяє він у споживачів. Та й у випадку поломки ви звернетеся за безкоштовною допомогою. Зверніть увагу на ті, що такі параметри, як середній термін служби і встановлений виробником період експлуатації не дають вам гарантії і не мають юридичну чинність. Це статистичні параметри;

- економічність холодильники є важливим чинником. Холодильник є тім електричним приладом, який працює цілодобово, навіть тоді, коли ви відсутні вдома або на робочому місці (якщо техніка встановлена в ньому). Витрата енергії залежить від температури зберігання. Чим вона вища, тим і витрата більша. Альо споживання енергії залежить і від щільності прилягання дверей, ступеня завантаження камер, стану продуктів і т. д.;

- рівень шуму холодильника здатний вплинути на ваш спосіб життя, особливо, якщо техніка встановлена в житловому приміщенні. Цілком безшумними є термоелектричні моделі, але їх обсяг обмежений, а споживання енергії досить високо. Холодильники абсорбції практично безшумні. Компресійні холодильники шумлять в залежності від їх розмірів, місця установки і якості.

Таблиця 1.1 — Технічні характеристики холодильника Nord ДХМ 186-7

Короткий опис статті: холодильники норд Технічні характеристики холодильника Nord ДХМ 186-7, його основні конструктивні вузли та принцип дії. Монтаж та установлення. Вірогідні несправності та шляхи їх усунення. Устаткування та технічні засоби для ремонту. Економічне обґрунтування ремонту. холодильники норд, ремонт холодильник монтаж несправність

Джерело: Розрахунок побутового холодильника Nord ДХМ 186-7

Також ви можете прочитати