Ролики київ купити

Роликові кросівки Heelys.Український портал Хіліс.київ.Магазин

01.08.2015

Heelys | Роликові кросівки

Роликові кросівки Heelys.Український портал Хіліс.київ.Магазин
«Свобода — це коліщатко у Вашому черевику!» — девіз компанії Хіліс і 10 млн. володарів кросівок з роликами по всьому світу.

Ви можете кататися на Heelys ДЕ ЗАВГОДНО: на вулиці і в метро, в магазинах, в школах і в інститутах. Модні кросівки перетворюються на роликові ковзани буквально за кілька секунд — просто замкніть ролики на підошві ВашихХіліс і ВПЕРЕД!

Кросівки з роликом дозволяють розвинути швидкість до 50(!) кілометрів у годину. Ви зможете добиратися на роботу або на вечірку в два рази швидше. Хіліс відрізняються не тільки високою швидкістю, але і легкістю управління, зручністю і динамічністю їзди. Просто перемістити центр ваги на носок кросівка, і Ви зможете ходити, бігати, стрибати. Загальмувати у Хіліс простіше простого — опустіть задню частину кросівка для контакту з асфальтом і перейдіть в крок. Взуйте Heelys , і Ви зможете навіть танцювати, виконувати трюки, елементи фігурного катання. Скільки потрібно часу, щоб навчитися гідно кататися на звичайних роликових ковзанах? Тиждень? Дві? Купіть Heelys. і вже через 15-20 хвилин Ви здивуєте своїх друзів спритністю рухів.

Закінчилася рівна поверхня, або Вам набридло кататися? Скористайтеся ключем FATS «SOLE SAVER», щоб зняти коліщатка. Ключ і заглушки йдуть в комплекті з роликовими кросівками. Підошву улюблених Хіліс можна зміцнити пластиковою вставкою (гринд), яка дозволяє ковзати по трубах, поручнів, бордюрах і інших конструкцій, викликаючи WOW-ефект у перехожих.

Більше не потрібно носити змінне взуття та роликові ковзани. Два ролики діаметром 35 мм і заглушки Heelys помістяться в маленькому стильний мішечок, що кріпиться карабіном до ременя.

Кросівки з роликом Heelys — як все починалося

Американець Роджер Адамс якось сидів біля вікна свого будинку в Каліфорнії і спостерігав за скейтбордистами і ролерами в скейтпарку. «А чому б не змайструвати роликові кросівки з коліщатками в підошві?» — подумав він і в той же день придбав 10 пар спортивного взуття в місцевому магазині. Всі вони виявилися в урні для сміття. Роджер Адамс ніяк не міг визначити центр тяжіння і місце кріплення коліщатка.

Раптом Роджеру прийшла геніальна думка: а якщо створити кросівки з роликом у п’яті? Вже через два роки на Різдво 2001 перша партія кросівок Хіліс з’явилася в магазинах США. 7000 пар були розкуплені всього за кілька годин. За наступний рік було продано 420 тисяч пар роликових кросівок. Винахід отримало назву «Heelys », в перекладі з англійської — «п’яточки».

Роликові кросівки Хіліс сьогодні

Короткий опис статті: ролики київ купити Офіційний сайт Heelys(Хіліс). Купити кросівки з роликами, вони ж — роликові кросівки. Магазин heelys, форум, фото хіліс. Купити heelys київ можна у нас! Heelys,Хіліс,Київ,роликові кросівки,магазин heelys,купити хіліс(heelys),кросівки + ролики,сайт Хіліс.

Джерело: Роликові кросівки Heelys.Український портал Хіліс.київ.Магазин heelys

Також ви можете прочитати