Ролики roces

Роликові ковзани Roces (Рочес), купити в Києві . Ціни, відгуки

31.07.2015

Roces – це італійське якість, широкий вибір ковзанів всіх видів: агресивні, спеціально розроблені для любителів екстриму, які вимагають високого рівня підготовки або витончені і стильні фігурні, в яких навіть новачок буде почувати себе комфортно. Саме компанія Roces стала першою компанією в світі, яка стала використовувати при розробці роликових ковзанів результати біомеханічних досліджень.

На сьогоднішній день роликові ковзани Roces займають найбільшу нішу в є одними з наймасовіших на вітчизняному ринку. Асортимент продукції торгової марки представлений чоловічими, жіночими, а також дитячими моделями роликових ковзанів на будь-який смак і гаманець. До речі, у виробництві дитячих роликових ковзанів Roces, де купити які можна в нашому магазині, належить першість серед європейських фірм-виробників спортивного спорядження.

Ролики Рокес – це традиційна конструкція з жорстким черевиком, відмінно оформлена бічна підтримка, підвищений комфорт, який притаманний, як правило, м’яким моделям роликів.

Особливої уваги заслуговують розсувні ролики Рокес, купити які, напевно мріє кожен батько своїй дитині, адже дана модель дозволяє регулювати довжину коника на кілька розмірів. Адже це так зручно – дитина росте, а разом з ним «ростуть» його ролики Roces, ціна на які відповідає їх високій якості.

Ролики Roces – це вдале поєднання інновацій, довговічності і надійності, а також цікаві, стильні дизайнерські рішення, які задовольнять вимоги навіть найвимогливіших клієнтів.

Багато імениті про-райдери вибирають саме роликові ковзани Roces, конструкція яких дозволяє з легкістю виконувати складні фігури слалому.

Доставка товарів з розділу Роликові ковзани Roces (Рочес) здійснюється по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Сімферополь і в інші міста.

Запит на товар

Якщо Ви не знайшли потрібний товар, відправте нам запит і наші менеджери постараються Вам допомогти.

Короткий опис статті: ролики roces Купити Роликові ковзани Roces в інтернет-магазині Терраспорт. Постійні акції, відгуки, опис, ціни на Роликові ковзани Рочес . Тел.: (044) 428-7-333.

Джерело: Роликові ковзани Roces (Рочес) — купити в Києві | Ціни, відгуки, інтернет-магазин Терраспорт

Також ви можете прочитати