Ролики київ купити

Ролики на пяту Flashing Rollers (Флэшин Ролеры) купити Київ

31.07.2015

Швидке замовлення

    Опис
  • Як працює
  • Відгуки(3)
  • Доставка

Опис товару Ролики на п’яту Flashing Rollers (Флэшин Ролеры)

Ролики Flash Roller дуже прості у використанні, підходять практично до будь-якого взуття. Завдяки компактному розміру, їх зручно брати з собою у відпустку, так і просто на прогулянку, на вулицю. Катання на роликах чудово поєднує елементи спорту і відпочинку.

Ролики зручно кріпляться на п’яту і тому на них з легкістю катаються як діти від п’яти років, так і дорослі. Завдяки міцній конструкції і креативному аксесуару – функції сяяти яскравими незвичайними світяться вогнями, ролики на п’яту вигідно відрізняються від роликових ковзанів.

Flash Roller стають усе більше популярні в усьому світі. Вбудовані в колеса світлодіоди буквально виливаються з коліс вдень і вночі, працюючи від енергії рухів.

Маючи прекрасні характеристики: корпус на полімерній пластиковій основі, цинкову раму, забезпечує баланс і безпеку, еластичний ремінець з застібками і колеса 72 мм з прозорого поліуретану, 3–х миготливих світлодіодів і підшипники АВЕС 5, ролики на п’яту міцно і невблаганно входять в наше життя. Це широко вживана новинка при пересуванні на короткі відстані.

До того ж це дуже хороший спосіб активно провести свій відпочинок з друзями, покататися самому. Компактні, легкі, зручні до будь-якого взуття ролики на п’ятку з легкістю вміщається в будь-яку сумку або рюкзак. Маючи міцну конструкцію, Flash Roller служать набагато довше інших роликів і тому вони стали популярні в усьому світі.

Ролики на п’яту – відмінний подарунок для дітей і дорослих будь-якого віку.

Як використовувати Ролики на п’яту Flashing Rollers (Флэшин Ролеры)

Короткий опис статті: ролики київ купити Ролики на п’яту Flashing Rollers (Флэшин Ролеры) — складські ціни виробника, доставка за 1 день Ролики на п’яту, ролики на взуття

Джерело: Ролики на п’яту Flashing Rollers (Флэшин Ролеры) купити Київ

Також ви можете прочитати