Мультиварка рецепти

Рецепти (страви) в мультиварці для дітей . ДИТЯЧІ РЕЦЕПТИ, СТРАВИ

02.10.2015

Фото рецепти «Рецепти (страви) в мультиварці для дітей»

Кожна господиня знає, що мультиварка є відмінним помічником на кухні. Вона допомагає готувати улюблені страви, не вимагає постійної уваги і перемішування, а їжа виходить дуже смачною. А можна готувати в мультиварці їжу для дитини і корисною вона буде?

Користь страв з мультиварки для дітей

Приготовлені страви в мультиварці для дітей по максимуму зберігають всю користь продуктів, мікроелементи і вітаміни. Це відбувається за рахунок того, що волога, яка міститься в продуктах, не випаровується, а залишається всередині. Використовуючи рецепти для дітей в мультиварці вам не знадобиться масло (або знадобитися мінімум), але при цьому їжа не буде сухий на смак. Це дуже важливо для дитячого харчування, адже малюкам протипоказана будь-яка жирна їжа, а олію слід додавати в готову страву. Таким чином, використовуючи дитячі рецепти в мультиварці, ви отримаєте смачну, корисну і соковиту їжу, яка порадує ваших діток, при цьому, не нашкодивши їх животиках.

Про дитячі рецепти для мультиварки

Страви в мультиварці для дитини можна готувати з раннього віку, навіть якщо ви тільки почали вводити прикорм. На пару ви швидко приготуєте будь-які овочі для дитячого пюре. залишиться лише перетерти їх і дати малюкові. Там же ви зможете легко підігріти магазинне пюре з банки: на відміну від мікрохвильовки, духовки, пюре підігріється рівномірно з усіх сторін, що не дозволить обпектися вашому малюкові.

У міру зростання малюка, рецепти для дитини в мультиварці значно розширюються: наваристі і поживні молочні (або безмолочні) каші, натуральний йогурт, супи, крупи на гарнір, смачне м’ясо або рибу на пару, омлет, сирну запіканку, бісквіт, м’ясний бульйон, компот і багато іншого.

Функції будь мультиварки настільки різноманітні, що дозволяють приготувати практично всі страви з дитячого меню. Причому, приготування прочитаних в інтернеті дитячих рецептів. ви завжди зможете підлаштувати під свою мультиварку. Вона замінить вам і плиту, духовку, і пароварку, і навіть фритюрницю.

Економія часу для матусі

Мультиварка не тільки дозволяє приготувати смачні та корисні страви, але й економить мамі настільки необхідне їй вільний час. Для приготування страв в мультиварці не потрібно вашого нагляду, вона приготує все сама. Крім того, ви можете скористатися режимом «Відкладений старт» і довше поспати зранку, а сніданок приготуватися сам і буде чекати вашого малюка в гарячому вигляді стільки, скільки це буде необхідно. Або ви можете піти з дитиною на прогулянку, а по приходу разом смачно пообідати.

У цьому розділі періодично розміщуються дитячі рецепти для мультиварки, перевірені на власному досвіді.

Короткий опис статті: мультиварка рецепти Смачні та прості рецепти в мультиварці дуже добре підходять для дітей від шести місяців і старше. Мультиварка дозволяє отримати повноцінне блюдо в мінімальні терміни і з мінімальними зусиллями… рецепти для дітей в мультиварці, дитячі рецепти в мультиварці, страви в мультиварці для дітей

Джерело: Рецепти (страви) в мультиварці для дітей | ДИТЯЧІ РЕЦЕПТИ, СТРАВИ

Також ви можете прочитати