Мультиварка рецепти

Рецепти страв для діабетиків в мультиварці

21.09.2015

Рецепти страв для діабетиків в мультиварці

Опубліковано: Рецепти страв для діабетиків в мультиварці
21 жов 2014 Рецепти страв для діабетиків в мультиварці
07:39

Андрій: «Я знижую цукор в крові за допомогою наклейок на пупок. Наклеїв — цукор впав!»

Рецепти страв для діабетиків в мультиварці
Лікування цукрового діабету неможливо без правильно організованого харчування. При цьому хворі повинні віддавати перевагу низькокалорійним стравам, обмежуючи себе в солодке, борошняне і жирне. Якщо врахувати, що цукровий діабет в багатьох випадках є наслідком ожиріння і пов’язаного з нею порушення обміну речовин, то стає зрозуміло, що багато діабетики з великим трудом переносять сувору дієту, страждаючи не лише від хвороби, але і від постійного відчуття голоду і викликаного ним стану незадоволеності.

Допомогти впоратися з цими незручностями може добре організоване харчування і прийом їжі по годинах. Проте ця, здавалося б проста задача, не завжди може бути успішно вирішена. Багато діабетики ведуть активний спосіб життя і не в змозі своєчасно приготувати ту чи іншу низькокалорійне і дозволене дієтою блюдо. В результаті доводиться харчуватися «на ходу», завдаючи новий шкоди своєму здоров’ю.

Виправити ситуацію можна за допомогою мультиварки, багатофункціонального автоматичного приладу побутової техніки з програмним управлінням, за допомогою якого можна смажити, варити, тушкувати і запікати різні страви. Це пристрій складається з ємності (каструлі) з антипригарним покриттям, вставляється в корпус з нагрівальними елементами, роботою яких керує вбудований мікропроцесор. На перший погляд, нічого особливого. Але для діабетиків мультиварка відкриває справжні простори в організації харчування.

Володимир Левашов: «Як мені вдалося перемогти діабет в домашніх умовах за 2 тижні, приділяючи за 20 хв в день?!»

Справа в тому, що цей пристрій може приготувати їжу до зазначеного часу без присутності людини. Для цього достатньо підготувати всі вихідні інгредієнти, завантажити їх в прилад і вибрати потрібний режим на панелі управління.

Зрозуміло, в цьому випадку не вдасться приготувати вишуканий обід, що складається з декількох страв, але для правильного харчування хворих цукровим діабетом цього і не потрібно. Досить мати одне повноцінне блюдо, приготоване до призначеного часу.

Виникає закономірне питання: «Які рецепти страв в мультиварці підійдуть для діабетиків?»

Рецепти для діабетиків в мультиварці можуть використовуватися самі прості. Так, наприклад, можна готувати будь-які каші, супи, рагу, тушковані овочі і запіканки. Для цього достатньо взяти вихідні інгредієнти, підготувати їх звичайним способом (почистити, помити, накришити) скласти в каструлю і включити потрібний режим приготування їжі. Ще одна перевага цього приладу побутової техніки полягає в особливому властивості Рецепти страв для діабетиків в мультиварці
«томити» страву за принципом російської печі, що робить їжу особливо смачною і ніжною. Навіть проста каша з мультиварки набагато смачніше звичайної, приготовленої на плиті. А такі страви для діабетиків в мультиварці, як тушковані овочі, виходять дивовижно смачними і ніжними.

Ще одна перевага мультиварки полягає в можливості готувати практично без масла і легко і просто вважати калорійність страв, що також має велике значення в харчуванні діабетиків, особливо, якщо мова йде про людей, які страждають ожирінням.

Наталя: «Мій дивовижний секрет, як легко і швидко перемогти діабет не встаючи з дивана. «

Короткий опис статті: мультиварка рецепти, Рецепти страв для діабетиків в мультиварці мультиварка діабетик рецепти страви

Джерело: Рецепти страв для діабетиків в мультиварці

Також ви можете прочитати