Різне

Рецепти для электроскороварки Land Life, Про мультиварці-скороварці

25.09.2015

Про мультиварці-скороварці Land Life з офіційного сайту

Рецепти для электроскороварки Land Life, Про мультиварці-скороварці

Характеристики:

 • Обсяг 4л або 5л
 • Сенсорне управління
 • 100%-ва реалізація функції скороварки
 • В мультиварці Land Life можна смажити, варити, випікати кекси, приготувати крупи, м’ясо, овочі
 • Клапан пара особливої конструкції
 • Спеціальне антипригарне покриття чаші з мармуровим напиленням
 • 6 ступенів захисту
 • Потужність — 800 вт
 • Габаритні розміри(ВхДхШ)-28,5х31х33

Можливості електричної каструлі-скороварки Ленд Лайф:

 • Вибір часу (тривалості) приготування під тиском — від 1 хвилини до 99 хвилин
 • Тривале підтримання температури після закінчення процесу приготування — від 60°С до 80°С
 • Можливість заздалегідь запрограмувати час початку приготування — від 1 години до 9 годин
 • Збереження вітамінів та смаку продуктів в процесі приготування
 • Відсутність випарів і запахів на кухні
 • Працює автоматично — не треба постійно контролювати

В мультиварці Land Life можна смажити, варити, випікати кекси, приготувати крупи, м’ясо, овочі, бобові та інші. Мультиварка проста в управлінні, безпечна, надійна, энергоэкономична.

Безпека. Каструля Land Life має 6 ступенів захисту!

1. На кришці є замок безпеки. Якщо кришка закрита погано, тиск всередині каструлі не утворюється. Якщо кришка закрита добре, всередині мультиварки Ленд Лайф створюється надлишковий тиск. Замок не дозволить відкрити кришку, поки всередині каструлі зберігається високий тиск.

2. Регулятор тиску внутрішньої ємності. Всередині каструлі є регулятор тиску внутрішньої ємності. Він контролює тиск всередині каструлі-мультиварки. Ця мультиварка працює при тиску 60кПа-70кПа. Якщо тиск піднімається до 70 кПа, то регулятор починає працювати і вимикає підігрів, щоб тиск більше не піднімався. Якщо тиск менше 60кПа, регулятор включає підігрів, для підвищення тиску. Цей процес відбувається автоматично.

3. Перепускний клапан. Якщо раптом відмовить система захисту, і тиск зросте до 90кПа, спрацює перепускний клапан на кришці і знизить тиск всередині каструлі.

4. Датчик температури. Всередині каструлі-мультиварки Land Life є датчик температури. Якщо раптом температура підніметься вище гранично допустимої, чи опуститься нижче заданої програми, то датчик спрацьовує і вимикає, або включить електроживлення.

5. Температурний датчик-запобіжник. Якщо температурний датчик справний і температура всередині каструлі підніметься до гранично допустимої (145°З), спрацює запобіжник. Він перериває електроживлення повністю.

6. Остання ступінь захисту. Цей спосіб захисту запатентований. Це дуже важливий механізм. Всередині каструлі, на дні, знаходяться три плоскі пружини. У разі відмови всіх ступенів захисту, тиск в каструлі може піднятися дуже високо, до 200кПа. У цьому випадку спрацьовують пружини. Внутрішня ємність під дією тиску притискає пружини і опускається вниз. В результаті між внутрішньою ємністю і кришкою утворюється зазор, через який випускається тиск.

Електрична скороварка Land Life — це сучасний багатофункціональний прилад, що допомагає Вам швидко і безпечно приготувати улюблену їжу. Скороварка Land Life сама зварить для вас вибране Вами блюдо, відключиться, і буде підтримувати його в підігрітому стані. Необхідно тільки покласти в нього всі необхідні інгредієнти, вибрати програму і запустити її. Вона може готувати при низькому або високому тиску, використовуючи різні режими («каша», «курячий суп», «тушковане м’ясо», «змішаний рис», «картопля»). Якщо ж встановити в ній парову пластину, то можна готувати страви на пару під тиском. Таким чином, мультиварка Land Life перетворюється в пароварку. Так само вона чудово готує всі можливі типу рису (у тому числі і змішаний рис) і круп. Рис для суші готується під низьким тиском і відрізняється дуже рівною структурою звареного зерна і відмінним смаком. Внутрішня знімна чаша приладу, має багатошарова будова й найвищу теплопровідність, внутрішня поверхня чаші, яка має безпосередній контакт з їжею, покрита спеціальним антипригарним покриттям з мармуровим напиленням. При цьому даний прилад володіє підвищеною енергозберігаючими характеристиками. Мультиварка поєднує в собі кашеварку, пароварку і скороварку з функцією підігріву. Скороварки Land Life абсолютно безпечні, процес варіння знаходиться під постійним контролем процесорів приладу. Пристрій має 6 ступенів захисту, що забезпечують його безпечне використання, тому ви сміливо можете довірити приготування їжі.

Ви не приковываете себе до плити, вам не потрібно використовувати жир і масло для приготування — можна готувати продукти в їх власному соку. Також скороварку можна використовувати для розігріву вже приготованих продуктів.

Електрична мультиварка Land Life закривається герметично, тому в процесі приготування не втрачається теплова енергія і максимально (до 70%) економиться електроенергія! За рахунок економії, гроші, витрачені на покупку каструлі-скороварки Land Life, повернутися до Вас протягом року, тобто до часу споживання електроенергії становить 10% загального часу, витраченого на приготування продуктів.

Приготування їжі в скороварці Ленд Лайф має масу переваг в порівнянні зі звичайними способами варіння в звичайній каструлі. Так як цей процес відбувається за підвищених тиску і температурі, то час приготування значно скорочується. При правильному підході до варінні супу практично можна отримати майже стільки ж рідини, скільки було на початку приготування — немає зайвої втрати рідини при випаровуванні. У процесі приготування різко пахнуть продуктів з допомогою скороварки (наприклад, деяких сортів риби) запах майже не поширюється. М’ясо, приготоване в мультиварці, стає більш м’яким. Зберігається більша кількість вітамінів та інших корисних речовин, а також натуральний колір овочів. І найголовніше — їжа приготовлена в скороварці, особливо на пару, найбільш корисна — вона легко засвоюється організмом.

Процес приготування будь-якого страви протікає в скороварці Land Life приблизно в три п’ять разів швидше, ніж у звичайній каструлі.

Будь, найжорсткіше м’ясо звариться не більше ніж за годину, а курча, наприклад, можна зварити в скороварці Land Life всього за 15 хвилин замість 45 хвилин в звичайній каструлі.

Улюблене росіянами блюдо холодець в скороварці Land Life вимагає близько години, тоді як варіння звичайним способом займає 3-4 години. В скороварці Land Life можна готувати практично всі продукти. У ній можна зварити суп, приготувати м’ясо, рибу, овочі і десерт.

Якщо ви використовуєте скороварку Land Life для приготування заморожених продуктів, то їх не потрібно попередньо розморожувати. Мультиварка Land Life готує і розморожує одночасно. Словом, перелік продуктів, які можна готувати у скороварці, дуже великий.

Приготування продуктів на пару в скороварці Land Life дає відмінні результати. Дуже добре і швидко виходять, наприклад, овочі, а що містяться в них вітаміни і поживні речовини майже повністю зберігаються.

Ось ті деякі продукти, які, на думку виробників, готувати скороварці Land Life не можна:

Яблучні, брусничні компоти, перлову крупу, вівсяні пластівці та інші зернові культури, подрібнений горох, макарони, локшина, спагеті, ревінь. Ці продукти мають здатність при варінні утворювати піну і бризки, які можуть забруднити і закупорити робочий клапан зсередини.

Короткий опис статті: купити мультиварка-скороварка Характеристики: Обсяг 4л або 5л Сенсорне керування 100%-ва реалізація функції скороварки В мультиварці Land Life можна смажити, варити, випікати кекси, приготувати…

Джерело: Рецепти электроскороварки Land Life — Про мультиварці-скороварці Land Life з офіційного сайту

Також ви можете прочитати