Холодильник сіменс

Ремонт холодильників Сіменс на дому в Чертаново

18.10.2015

Ремонт холодильників Siemens в Чертаново

Холодильники Siemens мають традиційне німецьке якість, а також вони дуже зручні в експлуатації, завдяки наявності усього необхідного обладнання для забезпечення комфорту. Завдяки ергономічному інтер’єру і сучасному дизайну холодильники Сіменс задовольнять навіть саму вимогливу господиню.

Холодильники Сіменс відрізняються надійною антибактеріальний захист та електронною панеллю управління, а також відсутністю шкідливих елементів для екології, це забезпечується змістом повністю безпечного хладагента. У холодильниках цієї марки є система No Frost, а також зона свіжості і режим суперохолоджування. Розробники передбачили навіть наявність вбудованого телевізора в дверцята холодильника, який здатний повертатися на 45 градусів. Компанія по розробці холодильників Siemens планує обладнати у них вихід в інтернет.

Холодильники Siemens поділяються на двокамерні, трикамерні і відомі всім Side-by-side, а також випускаються однокамерні холодильники, морозильники і холодильники-тумби. Холодильники — тумби мають відділення для зберігання заморожених продуктів. Трикамерні холодильники Сіменс можуть мати чотири кліматичних зон, а двокамерні — дві зони. Однокамерні холодильники з однієї кліматичної зоною, і з температурою зберігання продуктів від чотирьох до восьми градусів. Всі ці моделі холодильників мають відмінності в розмірах, в дизайні, у наборі додаткових функцій і відповідно в ціні, а також вони виготовлені без застосування фтористо-хлористих і фтористих сполук вуглеводів (FCKW і FKW).

Морозильники Siemens виготовляються з однієї кліматичної зоною, яка призначена для заморожування і тривалого зберігання продуктів при температурі мінус вісімнадцять градусів. Всі морозильники Siemens мають високу економічність.

Холодильники Siemens виготовляються різної форми: від великого холодильного шафи до холодильника-тумби шириною 500, 550 і 600 міліметрів.

У виробників Siemens нещодавно вийшов у продаж новий холодильник (CoolVario) — морозильно-холодильна комбінація, який дуже відрізняється від звичайного холодильника. Цей холодильник являє собою подобу «кубика-рубика», холодильна і морозильна камери, за вашим бажанням, можуть мінятися місцями.

Деякі моделі холодильників споживають дуже мало електроенергії — це холодильники, які мають ширину шістсот шістдесят міліметрів, тобто володіють посиленою теплоізоляцією.

Багато моделей холодильників оснащені електронною системою управління (наприклад, Еко Плюс і Електронік). Холодильники, оснащені такою системою, мають інформаційне табло, на якому відображається існуюча температура морозильної і холодильної камери. Завдяки електронній системі управління, ви можете встановити оптимальне умова зберігання продуктів з мінімальною витратою електроенергії. Якщо ви довго були відсутні вдома (відрядження або відпустку), то, повернувшись, ви можете дізнатися інформацію про стан зберігання продуктів. Для цього треба просто натиснути на клавішу пам’яті, яка знаходиться на табло, і ви дізнаєтеся найвищу температуру в морозильній камері, тобто було відключення живлення і не скоротився термін придатності зберігалися продуктів.

Морозильники і холодильники Siemens оснащені системою No Frost, яка підтримує постійну температуру. Система No Frost забезпечує потрібну температуру, і відповідно відсутність інею і льоду на заморожених продуктах. Вона захищає від перепадів температури. Завдяки системі No Frost, встановлена вами температура, буде зберігатися з точністю до одного градуса.

Сучасні технології, найвищу якість і дизайн – все це дозволило холодильників Siemens зайняти почесні місця не тільки на кухнях усього світу – але тепер і в Росії. Девіз концерну – «Холодильники Siemens – техніка для стильних людей». Познайомившись з холодильною технікою Siemens ближче, ви в цьому переконаєтеся. Сіменс не єдина марка іноземної побутової техніки, ремонтом якою займаються наші фахівці. Ми також проводимо ремонт холодильників Electrolux, Ariston, LG, Vestfrost, Bosch і багатьох інших.

Ми здійснюємо ремонт холодильників Siemens в Москві і Підмосков’ї. Наші майстри мають досвід в усуненні несправностей побутових холодильників більше 10 років.

Всі наші сервісні автомобілі оснащені запчастами до холодильників Siemens, тому ремонт зазвичай проводиться на дому у замовника.

Виїзд майстра можливий в день звернення.

На всі види робіт надається гарантія.

Телефон для виклику майстра по ремонту холодильників Siemens: 643-57-17

Ремонт будь-яких побутових холодильників в Чертаново

Короткий опис статті: холодильник сіменс Наша компанія здійснює ремонт холодильників Siemens на дому в Чертаново. Можливий виїзд майстра в день замовлення. На всі види робіт надається гарантія. ремонт холодильників сіменс в чертаново, ремонт холодильників siemens на дому в чертаново

Джерело: Ремонт холодильників Сіменс на дому в Чертаново

Також ви можете прочитати