Холодильник сіменс

Ремонт холодильників Siemens (Сіменс) в Києві

25.09.2015

Ремонт холодильників Siemens (Сіменс) в Києві

Зламався холодильник? Під час роботи він тріщить, гуде і шумить? Тоді мої послуги Вам точно до речі!

Дозвольте представитися. Я – Сергій Миколайович, приватний майстер, який здійснює ремонт холодильників Сіменс в Києві на дому. Все життя я працював з побутовою технікою досить близько, а вже більше 10 років займаюся виключно холодильним обладнанням.

Я досяг відмінних результатів лише завдяки тому, що мені подобається моя робота. Цю любов до техніки я передав своєму синові Олександру, з яким ми тепер працюємо на пару. Він так само, як і я, має спеціальну технічну освіту, що дуже важливо на сьогоднішній день. Всі секрети і тонкощі ремонту я передав йому, щоб ми з ним працювали нарівні.

Приватний майстер або сервісний центр?

  • Ціни на мої послуги значно дешевше, ніж у майстернях.
  • На відміну від сервісних центрів, що я працюю не тільки в будні, але й у вихідні і святкові дні.
  • У мене ніколи не буває накладок з часом.
  • Роками вироблена тактика дозволяємо виконувати ремонт холодильників Сіменс в максимально стислі терміни.

У свій час я теж працював в сервісному центрі, але потім зрозумів, що я готовий займатися улюбленою справою самостійно. Так що можете не сумніватися в моєму професіоналізмі. Я йду в ногу з часом, тому я постійно вивчаю новинки на ринку побутової техніки, щоб бути в курсі всіх подій.

Я не зупиняюся на досягнутому. Єдине, що залишається незмінним – це якість виконання роботи і ставлення до кожного клієнта. У своїй роботі я віддаю перевагу коректне і шанобливе ставлення до замовника та індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми.

Як тільки Ви виявили поломку, телефонуйте на мій номер, і я тут же зможу приступити до роботи. Найкраща альтернатива купівлі нового кухонного обладнання – це ремонт холодильників Siemens в Києві, не в сервісному центрі, а на дому!

Короткий опис статті: холодильник сіменс Ремонт холодильника Siemens – недорогі послуги приватного майстра. Оперативно та якісно. Діагностика безкоштовно. холодильник сіменс, ремонт холодильників сіменс siemens київ

Джерело: Ремонт холодильників Siemens (Сіменс) в Києві

Також ви можете прочитати