Холодильники норд

Ремонт холодильників Норд на дому: недорогий ремонт холодильників

23.09.2015

Оперативний і якісний ремонт холодильників Норд

Побутова техніка марки NORD за експлуатаційними характеристиками не поступається кращим європейським аналогам. Холодильні агрегати від даного виробника комплектуються надійними компресорами BONO, забезпеченими кривошипно-шатунного механізму. Вони добре адаптовані до експлуатації в російських умовах: до частих відключень електроенергії і нестабільності напруги в мережі. Тим не менш, можливість поломки побутової техніки не виключена. Якщо Вам потрібен ремонт холодильників Норд в Санкт-Петербурзі на дому, то доручіть цю роботу кваліфікованим співробітникам компанії «Доктор Холод».

Наша сервісна майстерня працює без свят і вихідних. Ми володіємо сучасним обладнанням та якісними запчастинами, необхідними для ремонту. Достатньо залишити заявку — і досвідчені майстри в найкоротші терміни здійснять ремонт холодильників у Вас вдома! Крім того, наші фахівці проведуть діагностику стану таких вузлів, як:

  • контур обігріву холодильної камери,
  • терморегулятор, компресор,
  • електронні системи управління, датчики, сенсори,
  • капілярний трубопровід.

Скориставшись послугами сервісного центру «Доктор Холод», Ви зможете швидко позбавитися від будь-яких проблем з холодильним обладнанням. Здійснюючи ремонт холодильників Норд в СПБ на дому, наші майстри здатні оперативно впоратися практично з будь-якими порушеннями побутової техніки. Транспортувати пошкоджений агрегат в сервісний центр вимагається тільки в крайньому випадку.

Перші ознаки несправності

Іноді вдається уникнути дорогого ремонту, якщо своєчасно виконати профілактичні роботи. Тому фахівці компанії «Доктор Холод» радять не затягувати зі зверненням до сервісного центру при появі таких ознак несправності:

  • стуки, деренчання, підвищений шум,
  • відсутня охолодження,
  • при дотику до металевих частин відчувається розряд струму,
  • швидко наростає снігова шуба,
  • спрацьовує захисне реле,
  • мотор-компресор довго запускається або не відключається.

Наші фахівці проведуть діагностику холодильника і оперативно усунуть виявлені поломки. На виконані ремонтні роботи видається гарантійний талон, терміном до 3-х років.

Звертаючись в сервісну майстерню «Доктор Холод», ви довіряєте свій холодильник кваліфікованим майстрам, що володіє досвідом роботи з самою складною побутовою технікою.

Тому, якщо вам потрібен ремонт холодильників Норд в СПб на дому — телефонуйте за телефоном (812) 997-44-07.

Короткий опис статті: холодильники норд Оперативний і якісний ремонт холодильників Норд Побутова техніка марки NORD за експлуатаційними характеристиками не поступається кращим європейським аналогам. Холодильні агрегати від даного холодильники норд

Джерело: Ремонт холодильників Норд на дому: недорогий ремонт холодильників Nord в Санкт-Петербурзі

Також ви можете прочитати