Холодильники норд

Ремонт Холодильників Nord (Київ)

17.10.2015

Ремонт Холодильників Nord


Якщо вас цікавить результативний ремонт холодильників Nord в місті Київ – майстри нашого сервісного центру швидко усунуть будь-яку несправність, надавши гарантії на виконану роботу. Фахівці займаються ремонтом холодильників цієї торгової марки з моменту появи бренду на вітчизняному ринку, так що принципи роботи і найбільш поширені поломки вивчені досконально. Що стосується замінних деталей, то в процесі ремонту холодильників Nord використовуються виключно сертифіковані запасні частини і першокласний фреон, що дозволяє гарантувати замовнику безперебійну роботу відремонтованого агрегату.

Сучасний побут не уявляється без холодильників і морозильників. Вони забезпечують збереження, як продуктів, так і страв, вже приготованих. Багато несправності, що приводять у результаті до дорогого ремонту холодильника, виникають в результаті неправильної експлуатації.

Холодильники Nord широко представлені на вітчизняному ринку. Ця продукція виробляється Акціонерним товариством «НОРД», р. Донецьк, Україна, а розробляється Донецьким інститутом холодильної техніки.

Конструктивні особливості, технічні характеристики, дизайн, висока якість виготовлення, що забезпечується сучасним обладнанням та технологією, дозволило холодильних приладів NORD стати в один рівень з кращими світовими аналогами і бути конкурентоспроможними на ринках збуту. Про це свідчить географія їх постачання та реалізації: Росія, Україна, Білорусь, Казахстан та інші країни СНД, Німеччина, Англія, Італія, Франція, Бельгія, Угорщина, країни Близького Сходу, країни Африки, Куба.

Виклик майстра додому: (050) 201 55 58

Останнє покоління холодильників Норд по своїм функціональним можливостям цілком здатне конкурувати з холодильним обладнанням відомих європейських і азіатських брендів. Ці досить надійні агрегати відрізняються привабливою ціною і сучасним дизайном. Проте залишаються проблеми з системою відтавання і надійністю пускозащитного реле, яке часто виходить з ладу в результаті перепадів напруги. Крім того, найбільш поширеними порушеннями вважаються збої в роботі компресора і терморегулятора. Рідше доводиться ремонтувати вентилятор і відновлювати контур з холодоагентом.

Корисні поради по експлуатації

Дотримання простих правил використання цього холодильного обладнання дозволить вам уникнути позапланового ремонту холодильників Nord.

  1. Перш за все, необхідно правильно встановити холодильник далеко від обігрівальних пристроїв і прямих сонячних променів. Холодильник повинен стояти строго вертикально, без нахилів, що забезпечить герметичність закривання дверцят.
  2. Друге правило – при підключенні холодильної техніки в електромережу використовуйте додатковий стабілізатор. Цей недорогий, але ефективний пристрій мінімізує наслідки перепадів напруги.
  3. Не вмикайте разом з холодильником в одну розетку потужні побутові прилади – електрочайники, електроплити, пральні машинки і т. д.
  4. Регулярно мийте холодильник відповідно з рекомендаціями виробника, зазначеними у технічній документації.

Види ремонту

В нашій сервісній майстерні вам будуть запропоновані наступним варіанти кваліфікованого ремонту холодильників Nord:

  • установка нових електронних та електротехнічних деталей замість модулів, що вийшли з ладу;
  • відновлення функціональності системи відтавання;
  • лагодження холодного або гарячого контуру;
  • заправка системи фреоном;
  • заміна компресора

Пропонований сервіс холодильників Nord починається з покрокової діагностики, що дозволяє виявити несправність і визначити загальну вартість ремонтних робіт. Розцінки на послуги опубліковані на нашому сайті, що надає вам можливість заздалегідь приготуватися до певних витрат. Звернувшись в наш сервісний центр з приводу ремонту холодильників Nord, ви зможете на практиці долучитися до всіх переваг чітко організованого побутового сервісу.

Короткий опис статті: холодильники норд Ремонт холодильників Nord в місті Київ. Заправка системи фреоном; заміна компресора Виклик майстра додому: (050) 201 55 58 nord, норд

Джерело: Ремонт Холодильників Nord (Київ)

Також ви можете прочитати