Холодильники лібхер

Ремонт холодильників Liebherr (Лібхер), виклик майстра по ремонту

19.10.2015

Ремонт холодильників Liebherr


Сервісний центр «+Сервіс» ремонтує всі моделі холодильників Liebherr

Liebherr – відома німецька марка холодильників.

Історія фірми Liebherr (Лібхер) веде свій відлік з 1949 року.

Весь спектр побутової техніки Liebherr відрізняється якістю, новизною рішень, сучасним дизайном і зручністю використання.

Холодильники Liebherr — не просто техніка високої якості, вони вражають надійні. Прекрасний дизайн, широкий модельний, ось те, що пропонує Вам фірма Liebherr.

Ми пропонуємо Вам:

 • Виклик майстра межах МКАД — БЕЗКОШТОВНО.
 • Діагностика холодильника (пошук несправності) — БЕЗКОШТОВНО. У разі відмови від виконання ремонту — 400р. вітчизняні, 600р. імпортні холодильники
 • Оперативність — ми намагаємося приїжджати в день звернення.
 • Гарантія на виконані роботи та встановлені запчастини від 6 місяців до 2 років.
 • Ремонт запчастини — мінімум 1/2 від вартості нової запчастини

Порядок прийому замовлення:

 • Ви набираєте телефон (495) 661-54-52. пояснюєте диспетчеру зовнішні прояви несправності
 • Диспетчер приймає заявку в роботу, записує Ваші контактні дані, найменування і модель зламався холодильника
 • найближчим часом з Вами зв’яжеться майстер (зазвичай протягом години), і з ним Ви вже з’ясовуєте всі тонкощі майбутнього ремонту і домовляєтеся про час його приїзду

Звертаємо Вашу увагу на те, що при оформленні заявки потрібно буде:

 • Уточнити модель сломавшейся техніки. Точну модель і заводський номер зазвичай можна знайти або в гарантійному талоні, або на сервісній наклейці. Зазвичай сервісні наклейки знаходиться:

  • на бічній стінці холодильної камери, внизу біля лотка для овочів;
  • на бічній стінці холодильної камери, вгорі;
  • на задній стінці холодильника;
 • Уточнити, в чому виявляється несправність (що саме не працює, що шумить, де стукає, де тече і т.п.);

Для економії Вашого часу та грошей, перед тим як подзвонити нам, перевірте, що:

 • Розетка, в яку включений електроприлад, справна, автомат не «вибило». У цьому можна переконатися, підключивши до цієї розетки, наприклад чайник або лампу;
 • Вилка і провід справні (візуально);
 • Кран подачі води – відкритий (якщо холодильник з льодогенератором);

Холодильник Liebherr – якість і надійність німецької марки

Лібхер – є тією маркою побутової техніки, появі якої в будинку рада кожна господиня. Високі технології, новітні розробки і роками накопичується досвід виробництва – вага це дозволяє створювати техніку, назва якої у всіх на вустах.

Як би те ні було, ремонт холодильника Liebherr — явище не таке вже й рідкісне. Адже одних тільки технічних досконалостей мало, потрібно ще й правильно експлуатувати техніку, не навантажувати двері пляшками з соусами, не перевантажувати полиці трьома каструлями з їжею, щільно закривати двері і розумно використовувати простір в морозильному відділенні.

Для того, щоб раптом понадобившийся ремонт холодильників Liebherr не застав вас зненацька – запишіть наші координати і будьте впевнені, що ми прийдемо вам на допомогу по першому ж зверненні. Наші фахівці володіють навичками ремонту будь-якої моделі цієї побутової техніки і з радістю нададуть вам професійну допомогу в будь-який час.

Для того, щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном і повідомте модель, марку та несправність холодильника, яка змусила вас до нас звернутися. Майстер приїде до вас буквально через кілька годин, попередньо зателефонувавши і уточнивши найбільш зручний для вас час і технічні моменти, які допоможуть йому попередньо зрозуміти, в чому причина несправності і взяти з собою запасні частини, які можуть знадобитися. Виїзд майстра для москвичів не коштує нічого, а от жителям Підмосков’я доведеться оплатити дорогу.

Якщо ви замовите у нас ремонт холодильників Лібхер ви отримаєте швидкий і якісний сервіс, сертифіковані витратні матеріали та професійну роботу атестованого майстра, на яку поширюється гарантія так само, як і на використання нові запасні частини. Ми пишаємося своїми співробітниками і будемо раді, якщо ви вирішите звернутися до нас за допомогою.

Сервісний центр «+Сервіс» ремонтує холодильники наступних марок:

Імпортні:

Вітчизняні:

Атлант. Апшерон, Бирюса. Гиочел, Дніпро, Донбас, ЗІЛ, Мінськ, Світ, Норд, Ока, Орськ, Полюс, Саратов, Свіяга, Смоленськ, Снайге, Сніжинка, STINOL. Тамбов, Чинар, Юрюзань

ми не ремонтуємо холодильники на аміаку — Морозко, Собко тощо)

Короткий опис статті: холодильник лібхер Сервісний центр +СЕРВІС — Ремонт холодильників Liebherr (Лібхер) ремонт, холодильник, liebherr, лібхер

Джерело: Ремонт холодильників Liebherr (Лібхер), виклик майстра по ремонту холодильників — Сервісний центр СЕРВІС

Також ви можете прочитати