Холодильник індезіт

Ремонт холодильників INDESIT(Індезіт) в Запоріжжі: продаж, ціна в Запоріжжі.

22.09.2015

Ремонт холодильників INDESIT(Індезіт) в Запоріжжі

100 грн./послуга

Виконаємо ремонт,обслуговування,встановлення Вашого холодильника в найкоротші терміни на дому.Гарантія від 6-12 місяців.Оригінальні запчастини.

Холодильник – це незамінний помічник при зберіганні продуктів. Мабуть, сьогодні немає жодної квартири, кафе, магазину чи офісу, де б могли обійтися без цієї техніки. Абсолютно всі продукти повинні зберігатися при низькій температурі, а забезпечити її може тільки холодильник. Адже як приємно, влітку з’їсти морозиво і випити холодненької водички, а взимку насолодитися свіжозамороженими фруктами і подарувати собі шматочок літа. І чим більше ми довіряємо свою техніку, тим неприємніше бувають моменти, коли вона ламається і порушується звичний ритм життя. Стільки одразу клопотів звалюється на голову тих, чий холодильник зламався, адже без холоду продукти псуються досить швидко.

Не намагайтеся самостійно зробити складний ремонт холодильників! Сучасна холодильна техніка – це досить складний пристрій. Причина поломки може бути досить незначною, а ось самостійне втручання без спеціального інструменту, досвіду та досконального знання принципу роботи холодильника, можуть значно погіршити поломку

найпоширенішими деталями, що виходять з ладу, є:

заміна мотор-компресора;

заміна пускозащитного реле;

заправка холодильного контуру хладогеном;

заміна фільтра-осушувача;

заміна конденсатора;

заміна нагрівального елемента;

Ми виробляємо ремонт побутових холодильників таких вітчизняних і зарубіжних марок:

Короткий опис статті: холодильник індезіт Ремонт холодильників INDESIT(Індезіт) в Запоріжжі. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки ремонт холодильників, в запоріжжі, продаж, пропозиція, ціна

Джерело: Ремонт холодильників INDESIT(Індезіт) в Запоріжжі: продаж, ціна в Запоріжжі. Ремонт холодильників від — ТОВ — Запорізький торгово-сервісний центр.

Також ви можете прочитати