Холодильники електролюкс

Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс) на дому, ЕСС «А-Айсберг.

03.10.2016

Ремонт холодильників Electrolux
Виклик майстра

Надіслати

Заявка прийнята. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.


Майстра Єдиної Служби Сервісу «А-Айсберг» усунуть несправність холодильника в зручний для Вас час. Приїдемо в будь-який район Москви і ближнього Підмосков’я. Всі роботи будуть виконані за один день і один візит фахівця.

Майстра ЕСС «А-Айсберг» працює щодня, без вихідних і святкових днів, зателефонуйте нам за телефоном: 8 (495) 000-00-01 або заповніть онлайн форму.

Ми ремонтуємо моделі Side-by-Side і компактні для маленьких кухонь, вбудовувані і окремостоячі, класу A+ і A++. На всі роботи надається фірмова гарантія.

Переваги Сервісного Центру «А-Айсберг»

  • терміновий виїзд спеціаліста на діагностику, ремонт, встановлення, підключення
  • інструменти, оригінальні деталі, витратні матеріали в наявності
  • гарантії і знижки
  • заявки на виклик майстра приймаються щодня, ми працюємо без вихідних
  • контроль якості послуг
  • завжди тестуємо техніку після ремонту і даємо корисні рекомендації

Типові несправності холодильників Electrolux

Підвищений рівень шуму. Дійсно, є потужні моделі, які видають сильний гул, але найчастіше, шум турбує власників цього побутового приладу з-за того, що той неправильно встановлений. Щоб усунути вібрації, запросіть фахівця, який оперативно виправить ситуацію і поверне власникам спокійний сон.

Витік хладагента. Ознака поломки — підвищена температура в камерах холодильника. Запросіть спеціаліста, який усуне витік і виконає перезаправку. Всі роботи виконуються за один візит.

Вихід з ладу блоку управління. Тут причиною поломки можуть стати систематичні порушення правил експлуатації, перепади електрики в мережі, знос. Необхідна заміна, яка вимагає досвіду і наявності професійних інструментів, деталі.

Якщо Вам необхідний терміновий ремонт холодильників Electrolux вдома, звертайтеся до досвідченим майстрам Сервісного Центру «А-Айсберг». Ви можете бути впевнені в результатах, адже ми виконали вже більше трьох мільйонів ремонтів. У нас є багаторічний практичний досвід, ми використовуємо найкращі технології і знаємо, як усунути несправність швидко і надовго.

Також ми пропонуємо ремонт холодильників наступних брендів:

Короткий опис статті: холодильники електролюкс Надаємо послуги по ремонту холодильників Electrolux на дому в Москві і МО ремонт, холодильники, на дому, москва, electrolux, електролюкс, а-айсберг, iceberg

Джерело: Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс) на дому — ЕСС «А-Айсберг»

Також ви можете прочитати