Холодильники bosch

Ремонт холодильників Бош

07.10.2015

BOSCH SERVIS
Майстерня пропонує ремонт холодильників Bosch:

  • Виїзд майстра по всій Москві;
  • Діагностика і ремонт холодильника Bosch за один візит;
  • Сервісний ремонт плат управління і led дисплея;
  • Усунення помилок — f1 і f2;
  • Всі запчастини в наявності — ремонт холодильника на дому;
  • Гарантійний сервіс холодильника протягом 1 року після ремонту;
  • Ціни відповідають виконаному ремонту.

Холодильники Bosch працюють для Вас


Холодильники Bosch в Москві в більшій мірі представлені окремостоячим холодильниками з нижньою морозильною камерою. Це безперечна перевага для господинь з низьким ростом. Варто зазначити, що такі камери менші за обсягом тих, що розташовуються зверху. Але в більшості випадків обсягу нижніх морозильних камер цілком достатньо для потреб невеликої сім’ї до п’яти осіб. Причому присутність маленьких дітей поряд з таким холодильником зовсім безпечно. Більшість моделей мають функцію захисту від дітей. І холодильник збереже свої функції, і діти не поранитися!

Безумовно, лідируючі позиції займають холодильники дводверні. Вони більш місткі і користуються популярністю у господинь з великих сімей. Холодильники Bosch в Москві мають досить містку морозильну камеру – до 200 літрів, тому вони зручні для експлуатації в будь-який час. Влітку там можна зберігати м’ясо, а взимку – заготовлені, заморожені фрукти та ягоди.

Одна з переваг холодильників марки Bosch в тому, що вони дотримуються найкращих традицій виробництва. Такий помічник на кухні прослужить вам довгий термін і не потребує великих витрат на ремонт і підтримання робочого стану. Нові технології досить добре протестовані споживачами і вже мають відмінні відгуки. Так, наприклад, функція No Frost стала більш економічною для споживача. Холодильники Bosch в Москві з такою функцією вже скоріше правило, тому і рівень їх енергоспоживання намагаються зробити все нижче.

Крім цієї функції, що забезпечує більш просте використання, часто холодильник цієї марки мають і інші функції. Наприклад, система швидкого охолодження або навіть заморожування також вважається перевагою. При терміновій необхідності швидко заморозити продукт для тривалої поїздки, або охолодити – для вдалого приготування страви, ці функції справді необхідні!

Повний перелік функцій і переваг складно описати. Кожна модель приваблює своїми рисами. Але в будь-якому випадку, покупка холодильника марки Bosch завжди стане радісною подією в історії вашої родини!

Короткий опис статті: холодильники bosch Майстер виконає ремонт холодильника Bosch на дому. Термінові ремонти холодильників виконуються в день звернення. Гарантія на запчастини Бош. ремонт холодильників bosch, ремонт бош

Джерело: Ремонт холодильників Бош

Також ви можете прочитати