Холодильники bosch

Ремонт холодильників Bosch Бош в Рівному в Шепетівці, Ремонт морозильних

18.10.2015

Ремонт холодильників Bosch (Бош)


Bosch — один з найбільш відомих і популярних в Україні світових брендів побутової техніки та електроніки. Німецька торгова марка Bosch славиться високою якістю та економічністю. Холодильники Bosch зараз проводяться практично в кожному куточку світу, та їх відмінною характеристикою є одна незмінна властивість – незмінна якість.

Мережа сервісних центрів Bosch по ремонту холодильників та іншої техніки, є однією з найбільших у Світі. Холодильники Bosch ремонтують практично в кожному сервісному центрі. Ми відрізняємося від інших сервісних центрів тим, що даємо гарантію на ремонт холодильників на дому у замовника. Також ми маємо професійними і відповідальними майстрами і всім необхідним діагностичним і ремонтним обладнанням, без якого неможливий якісний ремонт холодильника.

Ремонт холодильників Bosch ми виготовляємо швидко, безпосередньо вдома у замовника використовуємо тільки рекомендовані Bosch комплектуючі деталі та запасні частини. Звернення до професіоналів є гарантією якісного та швидкого ремонту холодильника Bosch.

Трохи про холодильниках Бош (Bosch). Бош одним з перших почав проводити домашні холодильники. У 1933 році на виставці в Лейпцигу був показаний холодильник фірми «Бош» — тоді це був великий циліндр на ніжках. Для того часу це був революційний агрегат ємністю 60 літрів і вагою 80 кілограмів. Холодильник зберігав продукти свіжими 2-3 дні в спеку, що тоді було дуже серйозним досягненням. Треба відзначити, що сьогодні фахівці повертаються до циліндричної формі, оскільки втрати енергії з поверхні циліндра набагато менше, ніж у холодильника з прямокутною формою корпусу. Це ще раз підтверджує факт, що Роберт Бош йшов помітно попереду свого часу.

Пізніше саме компанія «Бош» стала однією з перших застосовувати в холодильниках систему сервісу No Frost. У холодильниках Bosch циркуляція холодоагенту знаходиться під електронним контролем, а вся інформація відображається на дисплеї. Ви можете самі встановлювати необхідну в даний момент температуру. Не тільки електроніка, але і дизайн холодильників Bosch виконані з максимальною точністю — в холодильнику є окремі бокси для зберігання різних продуктів, яким потрібні різні режими — для масла, сиру, овочів, фруктів, — а також функціональні дверні полиці.

В холодильниках Bosch є спеціальне відділення VitaFresh з температурою, близькою до 0 С, розраховане на максимальне збереження свіжості продуктів. Завдяки цьому продукти можна зберігати набагато довше і при цьому надовго зберегти їх смак і корисні речовини. Відділення VitaFresh розділена на 2 зони — «суху» і «вологе». В «сухий» вологість менше 50%, вона зручна для зберігання продуктів тваринного походження, а під «вологою» (до 95% вологості) — відмінно зберігаються овочі і фрукти.

Холодильники оснащені ударостійкими скляними полицями, які можна розмістити як вам зручно, для того щоб поставити, наприклад, велику каструлю або високий глечик. Крім того, їх дуже легко мити і вони не піддаються подряпин. По краях поличок знаходиться спеціальний бортик, що утримує пролиту рідину. Є спеціальний фіксатор для пляшок, завдяки чому виключено їх випадкове падіння. Холодильники висвітлюються яскравою лампочкою, завдяки чому забезпечується комфортний огляд.

Більшість холодильників Bosch відносяться до класу А за рівнем енергоспоживання, що буде економити ваші кошти на протязі багатьох років. Компанія «Бош» використовує у всіх холодильниках систему AgION — при виробництві внутрішньої поверхні холодильника застосовується покриття на основі срібла. Така система не дає поширитися шкідливих грибків і бактерій. Якщо ви випадково забудете закрити холодильник або прикриє його недостатньо щільно, спрацює індикатор закриття дверцят — червона лампочка.

Стратегія концерну Bosch, спрямована на надійність, практичність і захист екології, робить побутову техніку «Бош» однією з найкращих у світі. При її виробництві використовуються матеріали і комплектуючі тільки найвищої якості. Прилади Bosch стануть не тільки полегшити домашню працю, а й прикрасять ваш будинок.

Короткий опис статті: холодильники бош Ремонт холодильників Bosch Бош в Рівному в Шепетівці, Ремонт морозильних камер, Діагностика та сервісне обслуговування холодильників, Ремонт побутової техніки в Рівному ремонт холодильників bosch бош в рівному в шепетівці,ремонт морозильних камер,діагностика та сервісне обслуговування холодильників,ремонт побутової техніки в рівному,ремонт морозильних камер bosch,ремонт морозильних камер в рівному,ремонт холодильників bosch,ремонт холодильників у рівному,сервісне обслуговування побутової техніки

Джерело: Ремонт холодильників Bosch Бош в Рівному в Шепетівці, Ремонт морозильних камер, Діагностика та сервісне обслуговування холодильників, Ремонт побутової техніки в Рівному

Також ви можете прочитати