Холодильники bosch

Ремонт холодильників BOSCH (Бош) в Москві

08.10.2015

Ремонт холодильників BOSCH (Бош) в Москві


На сьогоднішній день BOSCH — торгова марка, яка є одним зі світових лідерів продажів холодильних установок. Пріоритетним напрямком діяльності концерну є розробка і випуск довговічного, надійного і економічного в експлуатації обладнання.

Слід зазначити, що з рішенням поставлених завдань холодильники BOSCH справляються чудово, так як у розпорядженні фахівців компанії є всі необхідні високоточні прилади та надійні матеріали. Ймовірно, саме тому продукція BOSCH користується славою пристроїв з підвищеним ступенем надійності, хоча від одиничних поломок не застрахована жодна торгова марка.

Наша компанія займається професійним ремонтом продукції даного бренду. Кожен працює в цьому напрямку спеціаліст — майстер високого класу, що має необхідні знання і досвід проведення таких робіт. Наша компанія займається постійним підвищенням кваліфікації своїх співробітників, що дозволяє їм завжди успішно виконувати найскладніші ремонтні роботи.

Вперше таке диво, як електричний холодильник, було представлено компанією німецького механіка Роберта Боша на щорічній весняній ярмарці в місті Лейпцигу в далекому 1933 році. Примітно, що самому Бошу на той момент вже виповнилося 72 роки. Не дивлячись на величезні розміри першого поданого примірника, його ефективність на той момент була просто приголомшливою. Засновник компанії був воістину справжнім практиком, для якого теорія була просто побічним ефектом роботи. І саме тому вся діяльність майбутнього лідера виробництва побутової техніки була спрямована на розробку моделей, дійсно украй необхідних людині. Саме їх виробництво робило наш побут комфортнішим та практичніше. Протягом своєї діяльності компанія не раз сміливо експериментувала з дизайном своїх виробів, прагнучи виробити унікальний, що було блискуче реалізовано.

Всім зрозуміло, що ультрасучасні моделі холодильників Бош не мають нічого спільного з першими пристроями зразка 1933 року. Сьогодні продукція бренду користується заслуженою популярністю серед споживачів, що підтверджується збільшенням обсягів продажів. Однак який би рівень надійності і стійкості до несправностей не пропонувала торгова марка, поломки виробів все ж мають місце. І хоча, в більшості випадків, вони відбуваються не з вини виробника, відновлювати виріб необхідне і бажано зробити це в мінімальні терміни. Саме з такими заявками нашим фахівцям доводиться працювати найчастіше.

Найбільш часті поломки — це несправності електронного блоку управління, викликані непередбаченими перепадами напруги електромережі. З цієї ж причини досить часто потребується ремонт або заміна компресора.

Переваги замовлення ремонту холодильників Бош в нашій компанії:

  • Ви отримуєте безкоштовну консультацію вже у телефонному режимі, у разі необхідності ремонту самі вибираєте зручний для вас час прибуття фахівця.
  • Ви отримуєте ремонт холодильників Бош на дому, так як приїхав по вашій заявці майстер буде мати з собою всі необхідні інструменти і потрібні запасні частини.
  • Наш сервіс Бош (Bosch) надає безкоштовну діагностику. Ви абсолютно нічого не платите за діагностику при виконанні ремонтних робіт. Якщо ж з якихось причин ви відмовляєтеся від їх проведення, то виклик спеціаліста становитиме всього 500 рублів.
  • Прийнятна вартість робіт. Остаточна сума ремонту холодильника Bosch залежить від складності та характеру несправності і від ціни використовуються запчастин. Тому остаточну вартість може назвати тільки проводить діагностику майстер, хоча, ми впевнені, що вона порадує вас своєю демократичністю.
  • На всі проведені ремонтні роботи та встановлені запасні частини нашою компанією надається гарантія на термін від 6 місяців до 1 року.

Ремонт холодильників Bosch (Бош) ви можете замовити у нас — ми зробимо свою роботу якісно і недорого з виїздом на будинок!

Короткий опис статті: холодильники бош Ремонт холодильників Bosch (Бош) ви можете замовити у нас — ми зробимо свою роботу якісно і недорого з виїздом на будинок! ремонт холодильників бош, ремонт холодильників bosch

Джерело: Ремонт холодильників BOSCH (Бош) в Москві

Також ви можете прочитати