Холодильники атлант

Ремонт Холодильників Атлант (Київ)

05.10.2015

Ремонт холодильників Атлант


Компанія «Ремсервіс» виконує якісний, недорогий ремонт холодильників Атлант з виїздом майстра на будинок в Києві і передмісті.

Ми пропонуємо тільки перевірені практикою рішення, що поєднуються з технічно грамотної діагностикою і професійною інтуїцією досвідченого майстра. В результаті ви отримуєте оперативно відновлена побутове обладнання, яке без перебоїв буде працювати в штатному режимі.

Виклик майстра: (050) 201 55 58

У процесі ремонту холодильників Атлант проводиться повна діагностика, що дозволяє виявити всі приховані дефекти, які, можливо, виявлять себе в найближчому майбутньому. Так що при бажанні можна замінити всі підозрілі деталі і провести комплексну профілактику, що забезпечить вашому холодильного устаткування довгі роки безпроблемної експлуатації.

Основні поломки, зафіксовані нашими спеціалістами в холодильних установках цієї торгової марки – відшарування випарника, перепади тиску в мотор-компресорі, розбовтування кріплень двигуна, вихід з ладу реле холодильного контуру.

Основні типи ремонту:

Ми здійснюємо наступне відновлювальні роботи:

  • заміна компресора;
  • дозаправка холодильника фреоном;
  • ремонт або заміна електронних модулів;
  • очищення капілярних водоводів;
  • монтаж нового реле і термостата;
  • профілактичне обслуговування

У деяких випадках вам буде запропоновано правильна установка холодильника, яка забезпечить пристрою ефективну безшумну роботу. Справа в тому, що якщо холодильник не встановити строго вертикально, з часом матеріал двері не зможе щільно контактувати з контактними поверхнями, що призведе до небажаного підвищення температури всередині холодильних камер. Іноді проводити лагодження економічно недоцільно із-за дорожнечі робіт та комплектуючих, тобто простіше купити новий виріб, ніж ремонтувати старий агрегат. Про такі факти ви обов’язково будете повідомлені майстром, проводили діагностику.

Кваліфіковане усунення несправності холодильників Атлант в нашому сервісному центрі дозволяє повністю відновлювати функціональність побутової техніки в рамках стандартів виробника. На всі ремонтні роботи надається гарантія, яка дозволяє при певних умовах отримувати безкоштовне технічне обслуговування. Вартість ремонту озвучується відразу ж після проведення діагностики і залежить від ціни деталей і складності робіт. Також ми виробляємо терміновий ремонт побутової техніки, у день подачі заявки

Про виробника

ЗАТ «Атлант» — відоме білоруське підприємство, що займається виробництвом побутової техніки. Холодильники «Атлант» останнього покоління представляють собою надійні високотехнологічні агрегати, які привертають увагу покупців помірною ціною і високими особливими характеристиками. Зокрема, низький рівень шуму і мінімальне енергоспоживання у останніх моделей перевершують аналогічні показники холодильників популярних європейських брендів.

Короткий опис статті: холодильники атлант Ремонт холодильників Атлант Компанія «Ремсервіс» виконує якісний, недорогий ремонт холодильників Атлант з виїздом майстра на будинок в Києві і передмісті. Ми пропонуємо тільки перевірені холодильники атлант

Джерело: Ремонт Холодильників Атлант (Київ)

Також ви можете прочитати