Холодильник норд

Ремонт холодильника Норд. Гума на Норд, магнітна ущільнювальна

10.10.2015

Ремонт холодильника « Норд». Гума на « Норд». Магнітна ущільнювальна гума.


1. Фотографія самого холодильника « Норд». на якому будемо виробляти заміну магнітної ущільнювальної гуми .


2. Починаємо ремонт холодильника « Норд» з верхньої двері. На даному моменті монтажу просто так зручніше. Дуже обережно відкручуємо і знімаємо стару ущільнювальну гуму. Пластик розсипається на очах. Відкручуємо верхню частину гуми, знімаємо стару і відразу встановлюємо нову. Робиться це для зручності монтажу і для того, щоб пластикова частина двері не змінилася і залишилася на своєму місці.


3. Встановлюємо верхню частину ущільнювальної гуми на « Норд» і відразу прикручуємо саморізами.


4. Відкручуємо нижню частину ущільнювальної гуми до кінця і встановлюємо нову гуму.

Виробляємо ремонт холодильника – заміна ущільнювальної гуми на « Норд».


5. Так виглядає етапність зміни ущільнювальної гуми на холодильник: стара знімається і слідом встановлюється нова.


6. Звертаємо увагу, що двері просіла. Це означає, що двері холодильника « Норд» внизу прогнила або пластикова втулка згодом зносилася. Наше завдання – зняти двері, усунути несправність і підняти її рівно на ту висоту, яку видно на фото.


7. Звертаємо увагу, що просіла і середня двері холодильника. Виробляємо ті ж маніпуляції, що і з нижньої дверима холодильника.


8. Нижня петля і її стан. Не дивно, що двері просіла.


9. Всі гумки на холодильник « Норд» встановлено, двері, природно, не закриваються. Починаємо регулювання дверей головкою на 10 і за допомогою шуруповерта відкручуємо болти і знімаємо двері.


10. Стан місця між холодильної та середньої камерою.


11. Додаємо дві металеві шайби, тим самим двері холодильника « Норд» піднімається і стає на своє місце.


12. Двері холодильника щільно закриватися не хочуть. Усуваємо закушування гуми. Під петлі підкладаємо металеві шайби –двері відсуваються і дають вільно прилягати ущільнювальної гуми.


13. Двері майже закрилися, проводимо монтажним феном термоусадку гуми, для того, щоб вона розправилася і дала магнітів « примагнититься» до заліза.


14. Все ідеально закрилося, зазорів і закусываний немає. Можна збирати інструмент. Ремонт холодильника « Норд» закінчений.

Короткий опис статті: холодильник норд Ремонт холодильника Норд. Гума на Норд. Магнітна ущільнювальна гума. холодильник, гума, норд, ущільнювальний, ремонт, двері, заміна

Джерело: Ремонт холодильника Норд. Гума на Норд, магнітна ущільнювальна

Також ви можете прочитати