Холодильники атлант

Радіоприймач Атлант-105

08.10.2015

Радіоприймач Атлант-105

Довідник кількості вмісту цінних металів в Радіоприймач Атлант-105 згідно формулярів і паспортів збірної інформаційної літератури. Зазначено точне значення дорогоцінних металів у грамах (Золото, срібло, платина, паладій та інші) на одиницю виробу.

Вміст дорогоцінних металів в Радіоприймач Атлант-105

Джерело інформації.

Фото Атлант-105:

Побутова техніка — характеристики, ціни, купити. Дорогоцінні метали.

Про приладі — Радіоприймач

Побутова техніка — техніка, яка використовується у побуті. Призначається для полегшення домашніх робіт, для створення комфорту в повсякденному житті людини. Класифікується за значимістю (необхідна, бажана, можна обійтися), за розміром (мала побутова техніка велика побутова техніка), цільовим призначенням і т. п.

Види побутової техніки

Вимірювальні прилади

Ваги безмін — найпростіші важільні ваги, що складаються з металевого стрижня, на одному кінці якого знаходиться велика потовщення, а на протилежному — гачок і чашка, в яку поміщають взвешиваемый товар.

Годинник, таймер, будильник, годинник зі спеціальним механізмом для подачі звукового сигналу в заданий час.

Термометри медичні, кімнатні, зовнішнього повітря.

Барометр — інструмент, яким вимірюють тиск повітря.

Погодна міні-станція.

Медичні манометр і тахометр — прилади для вимірювання тиску.

Обчислювальна техніка

Калькулятор — портативний комп’ютерний пристрій.

Смартфон — мобільний телефон з розширеною функціональністю, порівнянної з кишеньковим персональним комп’ютером. Відрізняються від звичайних мобільних телефонів наявністю досить розвиненою операційної системи, відкритої для розробки програмного забезпечення сторонніми розробниками.

Планшетний комп’ютер — різні типи мобільних пристроїв з сенсорним екраном, якими можна управляти дотиками руки або стилуса.

Персональний комп’ютер — комп’ютер призначений для експлуатації одним користувачем.

Ноутбук — портативний переносний комп’ютер масою менше 4-х кілограм.

Кухонна техніка

Посудомийна машина — електромеханічний пристрій для миття посуду. Може бути промислової (призначена для закладів громадського харчування) та побутовий. Працює при умові підключення до водопроводу, електрики і каналізації.

Кухонна витяжка — побутове пристрій, призначений для очищення повітря від продуктів згоряння, диму, запахів, випарів та інших небажаних домішок, які утворюються при термічній обробці продуктів і скупчуються в приміщенні кухні.

Збереження продуктів

Холодильник — апарат, призначений для короткочасного зберігання їжі.

Морозильник — камера холодильника, в якій проводиться заморожування швидкопсувних продуктів.

Винний шафа — охолоджуваний теплоізольований ящик з дверцятами.

Механічна обробка

Міксер — електричний прилад, службовець для швидкого змішування холодних напоїв, збивання яєць, приготування коктейлів, кремів, тіста, пюре та ін

Блендер — електроприлад, призначений для подрібнення їжі, виготовлення емульсій, пюре та ін

М’ясорубка — електричне або механічне пристосування для переробки м’яса у фарш.

Кухонний комбайн — багатофункціональний електро-механічний побутовий прилад, призначений для обробки різних продуктів. Кухонний комбайн поєднує в собі ряд універсальних функцій: міксер, терка, блендер, м’ясорубка, ломтерезка, шинковка.

Хліборізка — пристрій для різання хліба.

Термічна обробка

плита — нагрівальний прилад, призначений для приготування їжі.

Газова плита — плита, що працює на природному газі.

Електрична плита — плита, що працює на електриці.

Індукційна плита — кухонна електрична плита, розігріваюча металевий посуд індукованими вихровими струмами.

Духова шафа (духовка) (газовий або електричний) — залізний ящик — для приготування їжі за допомогою нагрітого повітря.

Мікрохвильова піч — електричний пристрій, що використовує ефект розігріву водомістких матеріалів електромагнітними хвилями дециметрового діапазону і призначений для швидкого приготування чи підігріву їжі або розморожування продуктів, у побуті або на виробництві.

Хлібопічка — побутове малогабаритне електромеханічний пристрій, основною функцією якого є автоматизоване виготовлення формового хліба, починаючи від замісу тіста і закінчуючи випіканням готового хлібобулочного виробу. Час виготовлення — 1-6 годин, в залежності від виду хліба і способу виготовлення.

Мультиварка — багатофункціональний побутовий кухонний електроприлад з програмним управлінням, призначений для приготування широкого спектру страв в автоматичному режимі. Мультиварка дозволяє варити, смажити, пекти, тушкувати і готувати на пару, підігрівати вже приготовлені страви при цьому не вимагаючи постійного контролю.

Гриль — пристрій для смаження тушок птиці, шматків м’яса і т. п. на гратах або обертових вертелях.

Вафельниця — металева форма для випічки вафель.

Млинниця — металева форма для приготування млинців.

Морожениця — прилад для виготовлення морозива.

Пароварка — пристосування для виготовлення їжі на пару.

Ростер — електричний прилад, замінник кухонної плити і духовки. Мініатюрна версія духовки, виконує функції міні-печі, міні-духовки, міні-тостера.

Тостер — пристрій для приготування тостів.

Фритюрниця — апарат для смаження кулінарних і кондитерських виробів шляхом занурення їх в гарячий жир.

Фільтр — побутовий електричний прилад, призначений для приготування яєць на пару.

Аерогриль — кухонний побутовий прилад, який готує за допомогою обдування їжі потоками повітря, прогрітого до певної температури.

Йогуртниця — побутовий електричний прилад для приготування йогурту в домашніх умовах.

Електрокип’ятильників — електричний прилад, призначений для нагріву великої кількості води.

Приготування напоїв:

Кофемашина — спеціальні машини для приготування різного роду кави та кавових напоїв

Кофемолка — побутовий прилад для розмелювання зерен кави. Може бути механічним і електричним.

Кавоварка — побутовий прилад для приготування кави.

Електричний чайник — побутової кухонний прилад для швидкого підігріву питної води за допомогою електрики до температури кипіння.

Поттер — побутовий електричний прилад, що поєднує в собі одночасно функції термоса і електрочайника. Головна особливість приладу – можливість не тільки кип’ятити в ньому воду, але і підтримувати її температуру на необхідному рівні протягом декількох годин.

Соковижималка — пристосування для видавлювання соку з ягід, фруктів і овочів. Може бути ручний, механічної або електричної.

Догляд за одягом

Пральна машина — побутова електрична установка для прання одягу, білизни та інших текстильних виробів.

Сушильна машина — побутове пристрій, що представляє собою складаний портативний стіл, має жаростійку кришку і призначений для прасування одягу.

Прасувальна машина, прасувальний каток, прасувальна дошка — побутове пристрій, що представляє собою складаний портативний стіл, має жаростійку кришку і призначений для прасування одягу. У комплектацію може входити підставка для праски, розетка, тримач шнура, полиця для білизни, пристосування для прасування рукавів, штанга для вішалок і інші аксесуари. Вся конструкція має трансформовані підстави, які найчастіше виготовляються з металу і мають захисне покриття.

Праска — побутовий прилад для прасування білизни та одягу.

Швейная машинка — технічний пристрій для з’єднання та обробки матеріалів методом шиття.

Пилосос Миючий пилосос — побутовий електричний прилад, з допомогою якого прибирають пил і забруднення з різних поверхонь потоком повітря методом всмоктування в апарат, де вони накопичуються в спеціальному відсіку – пилозбірнику.

Пароочисник — побутовий електричний прилад, призначений для забезпечення ефективної дезінфекції і очищення різних поверхонь всередині приміщення, автомобіля, а також одягу і рослин з допомогою выпрыскиваемого під високим тиском високотемпературної пари.

Підтримує мікроклімат

Вентилятор — це механічні пристрої, службовці для переміщення повітря по воздуховодам, або безпосередній подачі або відсмоктування повітря з приміщення. Переміщення повітря відбувається через створення перепаду тиску між входом і виходом вентилятора.

Радіатор опалення — конвективно-радіаційний опалювальний прилад.

Обігрівач масляний — електроприлад, призначений для опалення приміщень і має проміжний теплоносій — мінеральне масло.

Кондиціонер — це побутовий прилад, який підтримує оптимальні кліматичні умови в будинках, квартирах, офісах, транспортних засобах, а також очищає повітря в приміщенні, де він встановлений, від небажаних частинок.

Іонізатор повітря — прилад, призначений для очищення повітря і вироблення аніонів, які надають омолоджуючу і оздоровчий вплив на організм. Іонізатори повітря справляють активний кисень і негативні іони, з допомогою яких повітря в приміщенні стає чистим і свіжим, як в горах.

Інша техніка

Діспоузер — це електричний прилад, який встановлюється під миттям і з’єднаний з каналізаційною системою за допомогою зливного отвору.

Електроводонагрівач — електричний водонагрівач, пристрій для нагріву води за рахунок енергії, одержуваної з електромережі, з метою подальшого використання в технологічних, господарських, санітарно-гігієнічних або побутових цілях.

Освітлювальна техніка

Побутовий електроінструмент

Гаражні ворота з електроприводом

Електроніка для розваги

Сучасна

DVD-програвач — автономний пристрій, що містить оптичний привід для зчитування інформації з оптичного диска.

Домашній кінотеатр — сукупність електронних побутових приладів в поєднанні з архітектурно-будівельними рішеннями з їх розміщення для досягнення «ефекту присутності» при перегляді кінофільму, концерту, спортивного змагання чи телепередачі в домашніх умовах.

Музичний центр — це технічне рішення на сучасній елементній базі, орієнтований на роботу з різними типами звукових носіїв і джерел звуку.

Плеєр — зазвичай переносне звуко — та/або відеовідтворююче пристрій.

Побутової підсилювач — підсилювач електричних сигналів, в підсилювальних елементів якого використовується явище електричної провідності в газах, вакуумі і напівпровідниках. Електронний підсилювач може являти собою як самостійний пристрій, так і блок у складі апаратури — радіоприймача, магнітофона, вимірювального приладу і т. д.

Побутової еквалайзер — пристрій або комп’ютерна програма, що дозволяє вирівнювати амплітудно-частотну характеристику звукового сигналу, тобто коригувати його сигнал вибірково, в залежності від частоти. На сьогоднішній день еквалайзер — це потужний засіб для отримання різноманітних тембрів звуку.

Акустичні системи — пристрій для відтворення звуку, що складається з акустичного оформлення і вмонтованих у нього випромінюючих головок.

Цифровий фотоапарат — це фотоапарат, в якому для отримання зображення замість фотоплівки використовується масив світлочутливих напівпровідникових елементів твердотільної підкладці, званий фотоматрицею, на яку зображення фокусується за допомогою системи лінз об’єктива. Отримане зображення, в електронному вигляді зберігається у вигляді файлів в пам’яті фотоапарата або додатковому носії, вставляемом в фотоапарат.

Цифрова відеокамера — це пристрій запису зображення та звуку у телевізійному форматі, тобто у вигляді, придатному для подальшого перегляду на телевізорі (комп’ютері). Сучасні камери дозволяють знімати відео з високою якістю, легко обробляти і створювати власні фільми.

Ігрова приставка — спеціалізований електронний пристрій, розроблений і створений для відеоігор.

Принтер — це пристрій, призначений для друку інформації з комп’ютера на папір, або інший твердий носій. При цьому сам процес перенесення інформації називається виведенням на друк, а отриманий документ – роздруківкою.

Застаріла

Магнітофон — електромеханічний пристрій, призначений як для запису, так і для відтворення раніше записаних на магнітні носії сигналів. В якості носія використовуються матеріали з магнітними властивостями: магнітна стрічка, дріт, манжета, диск, магнітний барабан і т. д..

Відеомагнітофон — пристрій для запису телевізійного зображення і звуку на магнітну стрічку та їх подальшого відтворення. Одержувана за допомогою відеомагнітофона запис зображення і звуку називається видеофонограммой.

Электрофон, электропроигрыватель — пристрій для відтворення звуку з вінілових грамплатівок. В побуті (СРСР, 1970-ті — 1980-ті роки) электрофон часто позначається також терміном вироб?грыватель, позначає аналогічний апарат, але не має вбудованого підсилювача потужності звукових частот.

Зв’язок, мовлення

Телевізор — електронний прилад, який приймає і відображає звук і зображення, що надходять на нього по кабелю або бездротових каналах.

Плазмова панель — пристрій відображення інформації, монітор, заснований на явищі світіння люмінофора під впливом ультрафіолетових променів, що виникають при електричному розряді в іонізованому газі, інакше кажучи в плазмі.

Проектор — оптичний прилад, призначений для створення дійсного зображення плоского предмета невеликого розміру на великому екрані. Поява проекційних апаратів зумовило виникнення кінематографа, що відноситься до проекційному мистецтва.

Мовленнєва радіоприймач — пристрій для прийому електромагнітних хвиль радіодіапазону (тобто з довжиною хвилі від декількох тисяч метрів до часток міліметра) з подальшим перетворенням міститься в них інформації до вигляду, в якому вона могла б бути використана.

Абонентський гучномовець

Телефонні апарати — стаціонарний, радіотелефон, мобільний

Пейджер — приймач персонального виклику. Пейджер влаштований так, що дозволяє отримувати повідомлення, що передаються по мережі пейджингового. Для того, щоб відправити повідомлення на пейджер, треба набрати телефон оператора, повідомити номер або ім’я абонента і продиктувати повідомлення.

Для догляду за зовнішністю і здоров’ям

Фен — електричний пристрій для сушки і укладання волосся. Простий в обігу і з різноманітними насадками, він дозволяє не тільки швидко висушити волосся, але і укласти волосся, що дозволяє нам кожен день чудово виглядати.

Епілятор — це електроприлад, видаляє волосся, захоплюючи волоски і вириваючи їх з коренем. Сучасні епілятори забезпечені різними насадками, покликаними зменшити біль, і зробити процес епіляції як можна більш комфортним. Існують невеликі портативні епілятори, які зручно брати з собою в дорогу.

Щипці, електробігуді — електричний прилад для створення локонів. Завдяки тому, що щипці дуже зручні в зверненні і швидко нагріваються, локони створюються швидко і без допомоги перукаря.

Масажер — електроприлади, створені для масажу.

Інгалятор — це медичний апарат, який перетворює лікарські засоби в аерозолі.

Електробритва — пристрій для гоління складається з ріжучого механізму з гребінчастими або круглими сітчастими ножами, електроприводу, що працює від електромережі змінного або постійного струму, від батарей або акумуляторів, і пластмасового корпусу.

Утюжок — прилад, який випрямляє волосся за допомогою їх нагрівання. Завдяки тому, що змінюється структура волосся, такої завивки стає єдиним порятунком для тих, у кого неслухняні і кучеряве волосся.

Радіоприймач — відео.

Характеристики Атлант-105:

Купити або продати а також ціни на Радіоприймач Атлант-105:

Залишіть відгук про Атлант-105:

Короткий опис статті: холодильники атлант Вміст дорогоцінних металів в Радіоприймач Атлант-105 із зазначенням маси та назви цінного металу. радіоприймач, побутова техніка,побутова техніка

Джерело: Радіоприймач Атлант-105

Також ви можете прочитати