Купити ковзани

Профнастил Харків купити профнастил, ціна за старим курсом . Інтернет

15.09.2015

Профнастил

Пошуки найбільш подоходящего варіанти покрівлі завжди стикаються з різними ньюансами і складності. Однак, якщо ви шукайте хороший, недорогий та довговічний покрівельний матеріал, тоді ми рекомендуємо купити профнастил в Харкові, представлений в нашому каталозі. Складно переоцінити всі достоїнства цієї продукції, адже в сучасному облаштуванні покрівлі вона є чи не найважливішим і найпоширенішим елементом. Сьогодні ми детально розповімо вам про те, що таке профнастил, з чого він складається, які функції виконує, скільки коштує, як його вибрати і де найкраще купити.

Профнастил (він же, в простолюдді «профлист) – це універсальний і широко застосовуваний матеріал. Завдяки своїм унікальним особливостям і чудовим властивостям, застосування профлиста є досить широким. Сьогодні з його допомогою облаштовують дахи, стіни, виготовляють паркани і так далі. І все ж, саме покрівельне використання є найбільш популярним, адже як захисне покриття даху профнастил – просто ідеальний.

Структура і властивості

Стандартний профлист Харків який пропонує купити у нас, є ніщо інше як лист профільованої оцинкованої сталі, яку прокочують рулонним способом. В залежності від виробника та обраної модифікації, на поверхню профлиста може додатково накладатися захисно-декоративне покриття. Зазвичай воно має певний колір і є фасадним, тобто лицьовим. В якості покриття використовують поліестер, пластизол, пурал, а також цілий ряд інших матеріалів.

Зазначимо, що покритий полімерною основний профільований лист значно більш стійкий до різних фізичних пошкоджень і корозії. При цьому, термін його служби збільшується якщо не вдвічі, то на 45-50% точно. Сьогодні профнастил Харків придбати пропонує стандартної товщини від 0.5 до 1 міліметра. Що стосується розмірів, то зазвичай це 950 1850 мм Важливо: монтаж профнастилу здійснюється внахлест. Як правило, з-за цього корисна площа матеріалу скорочується на 45-75 мм, тому потрібно враховувати цей факт, підбираючи потрібну кількість аркушів для свого даху.

Профнастил та металочерепиця

Сьогодні можна купити профнастил Харків ціна якого значно нижче металочерепиці та інших покрівельних матеріалів. При цьому, якщо порівнювати профлист з металочерепицею за зовнішньою подібністю та фізико-технічними характеристиками, то дуже складно знайти між ними відмінності.

Як правило, різниця полягає виключно у формі малюнка. Якщо у металевої черепиці малюнок імітує класичний варіант лускатих черепків, то у профлиста характерним малюнком є хвилеподібні лінії. Самі хвилі можуть приймати абсолютно будь-які геометричні форми – від трапецієподібних, до прямокутних і більш складних варіантів виконання.

Про переваги

Популярність і затребуваність на покрівельному ринку профнастилу забезпечив цілий ряд його конкурентних переваг і достоїнств. Ось лише деякі з них:

  • Підвищений рівень надійності та довговічності;
  • Порівняно невисокий порядок цін;
  • Малу вагу, який практично не створює навантаження на опору покрівлі;
  • Відмінні пароізоляційні, гідроізоляційні, шумоізоляційні та теплоізоляційні властивості;
  • Легкість при монтажі;
  • Велике різноманіття забарвлень і форм.

насправді, це далеко не всі плюси цього матеріалу. Якщо намагатися описати повний список, то це можна робити дуже довго й нудно, адже їх дуже багато. Взагалі, якщо запитати будь-якого покрівельника, то він з великою часткою ймовірності скаже, що тому, хто створив цей вид покрівлі, потрібно просто поставити пам’ятник, бо вона набагато зручніше у всіх сенсах від звичного всім шиферу. З цим розібралися, а тепер давайте розглянемо список тих комплектуючих, які знадобляться вам при монтажу профлиста.

Комплектуючі для монтажу

Якщо ви вирішили змінити покриття своєї дахи з шиферу на профлистовое, ми рекомендуємо заздалегідь подбати про тих комплектуючих, які можуть вам знадобитися в процесі монтажу.

зокрема, для того щоб захистити місця стиків між листами використовується конькова планка. З торців забезпечити захист конструкції допоможе спеціальна торцева планка, яку необхідно буде укладати внахлест з кроком 45-55 мм

Щоб поверхня стиків не пропускала вологу і холодне повітря, купіть ендови, а для декоративного оформлення внутрішніх кутів вам знадобиться відповідні декор-планки.

Крім того, для кріплення листів запасіться саморізами, а також гідроізоляційної і пароізоляційною плівкою.

Довіряйте професіоналам

Якщо ви жодного разу не здійснювали монтаж даного покриття самостійно, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів. Зокрема, компанія «Хата Крита» не лише здійснює продаж високоякісного профнастилу в Харкові і Харківській області, але й надає професійні послуги з монтажу будь-яких покрівельних матеріалів, включаючи профлист. Звертаючись в нашу компанію, ви завжди зможете купити будь-витратні матеріали для облаштування та утеплення вашої даху, а також замовити повний спектр покрівельних робіт «під ключ». Телефонуйте!

Короткий опис статті: купити ковзани Купити профнастил в Харкові. Ціни на профлист за старим курсом долара! Доставка: (098) 777-45-06 профнастил, Харків, ціна, купити

Джерело: Профнастил Харків – купити профнастил, ціна за старим курсом | Інтернет-магазин Хата Крита

Також ви можете прочитати