Холодильники атлант

Проблеми холодильників атлант

13.10.2015

«Атлант»

Часті проблеми холодильників Атлант

Існують кілька типових поломок холодильників Атлант і проявляються вони

відповідно по-різному. Розглянемо найпоширеніші симптоми того, що ваш холодильник Атлант зламався. Все описане нижче — з нашого особистого досвіду і несе лише інформативний характер, а для більш точної діагностики необхідно знаходитись безпосередньо біля холодильника.

В одно — або двухкомпрессорном холодильнику Атлант немає холоду всередині морозильної або (і) холодильній камері, мотор-компресор намагається включитися або на декілька секунд/хвилин включається і тут же вимикається, при цьому сам мотор-компресор нагрівається.

В цьому випадку вийшов з ладу сам мотор-компресор. Поломка серйозна, але далеко не критична і не варто нести холодильник відразу на смітник або думати про покупку нового. Багато говорять «Сенс його ремонтувати, я краще додам і куплю новий». Є декілька «АЛЕ» в цьому питанні. Перше: новий холодильник це по суті той же шафа, тільки з новим мотор-компресором. Який сенс платити за новий пластиковий шафа суму, що в кілька разів перевищує установку нового компресора абсолютно такого ж, як на новому холодильнику, а частіше ми встановлюємо мотори за характеристиками краще, ніж на нових холодильниках.

Якщо у Вас вийшов з ладу мотор-компресор, пам’ятайте, що ключову роль відіграє його установка. Звичайно ж марка мотор-компресора є важливим моментом, але ключовий момент полягає в самій установці. Який би не був якісний мотор-компресор, але якщо його встановлять хлопці «..а давайте ми Вам зробимо дешевше..» не чекайте від такого ремонту «довгих років життя» і якщо настане гарантійний випадок, вони врятли до Вас приїдуть.

В одно — або двухкомпрессорном холодильнику Атлант усередині холодильної камери світло горить, але сам мотор-компресор не включається. Мотор-компресор не нагрівається, при цьому другий мотор-компресор може бути гарячим.

Поломка, швидше за все, криється в автоматиці холодильника Атлант. Це може бути або терморегулятор. або пускозахисний реле або електронний блок управління холодильника Атлант. Точну причину несправності можливо встановити тільки на місці. Спроби самостійно або з допомогою «знайомого сусіда Васі», який в цьому «начебто розбирається» і деталь начебто таку ж купили, зазвичай стовідсотково закінчуються як мінімум вибивання автоматів в щитку, а як максимум (і цей максимум далеко не рідкість) виходом з ладу одного або відразу двох мотор-компресорів. Ну а це зовсім інші гроші за ремонт. І добре, якщо все обійдеться без жертв і ніхто не отримає удар струмом. Але якщо у Вас є технічну освіту і великий досвід в електромонтажних роботах і Ви вирішили зробити ремонт самостійно(чого ми не радимо робити), ми готові запропонувати Вам якісні оригінальні запчастини. Так само при купівлі у нас запчастин Ви абсолютно безоплатно отримаєте поради наших майстрів по установці даних деталей, а так само дізнаєтеся всі можливі підводні камені в цьому питанні. А якщо виникнуть питання під час установки куплених у нас деталей — зателефонуйте нам і ми без жодного роздратування і брутальності покроково допоможемо Вам в установці прямо по телефону.

У однокомпрессорного холодильника Атлант не вистачає холоду в холодильній камері, при цьому утворюється сніговий наріст на задній стінці холодильної камери.

Якщо однокомпресорний холодильник, то причина криється в забрудненні капілярної трубки. Щоб якісно і грамотно усувати такі засмічення потрібно дуже великий досвід, знання та відмінне устаткування. При неякісному ремонті існує дуже велика ймовірність виходу з ладу мотор-компресора холодильника Атлант. Такий же результат чекає Вас, якщо затягнути з ремонтом. Кілька днів роботи холодильника Атлант в такому режимі, і мотор можна нести на смітник. Не затягуйте з ремонтом, засмічення легше усунути на ранніх стадіях його виникнення.

У холодильника Атлант усередині холодильної або морозильної камери з’являється сильна «шуба».

Швидше за все, причина криється в тому, що ущільнювальна гума (ущільнювач на дверях однієї або обох камер зносилася і потрібно її заміна. Особливо актуально цим питанням зайнятися навесні або влітку, коли тепле повітря потрапляє в камеру, мотору набагато складніше набрати потрібну температуру, і як підсумок-більший час роботи, збільшення витрат на електроенергію, зменшення ресурсу роботи двигуна. Помінявши ущільнювальну гуму на холодильнику Атлант, Ви не тільки економите електроенергію, але й продовжуєте термін служби свого холодильника. Так само ви можете окремо придбати у нас ущільнювальну гуму для холодильників Атлант, якщо вирішите поміняти її самостійно.

Є і друга причина-несправний блок (датчик) регулювання температури.

В холодильнику Атлант усередині холодильної камери накопичується вода під фруктовими ящиками.

Така несправність виникає зазвичай через засмічення дренажної системи. Промити її можна з допомогою груші (спринцівки) з теплою водою.

Зламалися полиці, ящики, ручки або балкончики на дверях? Зателефонуйте нам, у нас є вся фурнітура для холодильників марки Атлант.

При посиланні на цю сторінку ви отримаєте знижку на комплексну роботу майстра — до 15%!

Короткий опис статті: холодильники атлант поломки холодильників холодильники атлант

Джерело: Проблеми холодильників атлант

Також ви можете прочитати