Різне

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?

19.09.2015

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?
Сьогодні на ринку побутових приладів представлено безліч моделей мультиварок Редмонд, які відрізняються за технічними характеристиками, функціоналом і дизайном. Безсумнівно, це впливає і на вартість пристроїв — користувачам пропонуються як дорогі, так і порівняно дешеві моделі. Як же вибрати відповідну мультиварку? У цій статті ми постараємося відповісти на це питання!

Слід почати з того, що всі мультиварки Редмонд виготовляються з високоміцних матеріалів, мають досить містку чашу з антипригарним покриттям, оснащені програмованим таймером і функцією підтримання температури готової страви. Основною відмінністю мультиварок є кількість автоматичних або напівавтоматичних програм. Наприклад, у моделі Redmond RMC-01 їх сім, а в Redmond RMC-45021 black аж тридцять чотири. Нескладно здогадатися, що остання дозволяє готувати більшу кількість страв без безпосереднього втручання користувача, а значить Redmond RMC-45021 black набагато простіше у використанні, адже до неї не потрібно адаптувати вподобані рецепти допомогою ручної установки часу і температури приготування.

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?
Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?

Якщо Ви плануєте придбати недорогу мультиварку, варто розуміти, що в неї будуть закладені лише основні режими приготування. Однак Ви також зможете приготувати поживний сніданок, згасити або посмажити м’ясо, зварити суп, зробити дієтичне блюдо на пару і навіть спекти хліб. Якщо ж Ви купуєте мультиварку з метою урізноманітнити звичний раціон, хочете готувати в ній вишукані страви і дивувати рідних і близьких кулінарними шедеврами, вибирайте модель з великою кількістю програм приготування.

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?
Особливу увагу варто приділити такої функції як «Мультиповар». призначеної для приготування будь-яких продуктів усіма класичними способами. Завдяки широкому діапазону температури і часу на «Мультиповаре» можна зробити йогурт, сир, дитяче харчування, фондю, картопля фрі і т. д. Крім того, цей режим може бути використаний для пастеризації і стерилізації продуктів.

До функціональних відмінностей мультиварок можна також віднести спосіб обробки продуктів. У деяких моделях (электроскороварках) готування відбувається під тиском, а в деяких — без нього. Очевидна різниця у тому, що перші дозволяють скоротити час на приготування тих чи інших продуктів в 3-4 рази, але зробити в такому приладі йогурт або расстоять тісто — завдання не з простих. Якщо ж Вам принципово важливий спосіб приготування, вибирайте модель з двоступеневої технологією, в якій теплова обробка продуктів може бути здійснена під тиском і без нього. Приклад такого пристрою — мультиварка Redmond RMC-M110 .

Що стосується функції відкладеного старту. вона є у всіх мультиварках Редмонд. З її допомогою можна запрограмувати включення приладу на зручний час, наприклад, за годину до пробудження. Тільки уявіть: Ви ще спите, а сніданок вже готовий!

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?
Серед розрізняються функцій можна відзначити технологію тривимірного 3D-нагрівання всередині варильної чаші. завдяки якій продукти готуються найбільш рівномірно. Більш того, в деяких моделях передбачена енергонезалежна пам’ять — в разі непередбаченої зупинки (наприклад, із-за збою електрики) можна відновити запущену програму.

В управлінні мультиварок Redmond також є деякі відмінності. Є моделі, в яких передбачені електронні кнопки, а є і з сенсорними. Важливо те, що всі мультиварки оснащені РК-дисплеєм. що робить їх використання простим і зручним.

З останніх моделей варто звернути увагу на Redmond RMC-M150. У ній передбачена можливість відключення автоподогрева для більш щадною теплової обробки деяких продуктів. Примітна і така мультиварка як Redmond RMC-M60 — єдина модель з оглядовим вікном. завдяки якому можна стежити за процесом приготування їжі, не відкриваючи кришку.

Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?
Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель вибрати?

Підводячи підсумок, хотілося б сказати те, що кожна мультиварка Редмонд — це функціональний прилад. здатний готувати безліч страв із збереженням в них корисних речовин. Вам залишається лише вибрати ту модель, яка відповідатиме вашим уподобанням, а з урахуванням того, що на нашому сайті представлена повна інформація про всіх мультиварках, прийняти правильне рішення буде нескладно!

Вдалих покупок!

Короткий опис статті: порівняти мультиварки Як же вибрати відповідну мультиварку? У цій статті ми постараємося відповісти на це питання! Порівняння мультиварок Redmond

Джерело: Порівняння мультиварок Redmond. Яку модель обрати?

Також ви можете прочитати