Холодильники атлант

Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант.

16.09.2015

Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант.


Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант.

У колишні часи у людини, яка прийшла в магазин купити холодильник, не було особливого вибору. Йому пропонувалися лише моделі з одним компресором, за різною вартістю, але з приблизно однаковими характеристиками. Сьогодні ж існує вибір між пристроями з одним компресором і двома компресорами. Варто переплачувати за зайву компресор, і дійсно він є зайвим? Читаємо далі!

Що собою являють двокомпресорні моделі?

Для початку варто визначити, що компресор – це пристрій, що дозволяє холодоагенту вільно циркулювати по холодильній системі. А це означає, що компресор за важливістю поступається хіба що електродвигуна.

Двохкомпресорні холодильники, як ви розумієте, володіють двома компресорами, і за рахунок цього отримали велику популярність в народі. При цьому головне завдання проектувальників холодильних систем, що розробляють моделі з двома компресорами, є роздільне управління окремими холодильними камерами. Наприклад, ви можете вимкнути морозилку для розморожування, але залишити холодильне відділення, і навпаки. Якщо ж один з компресорів накаже довго жити, ви завжди зможете зберігати продукти в іншому відділенні, поки не замінити що вийшов з ладу компресор. Як розморозити пристрій при необхідності, ви зможете прочитати в інструкції.

Переваги двох компресорів

Двохкомпресорні холодильники володіють завидною економічністю, навіть у встраиваемом варіанті. Пристрою, який працює з двома компресорами і з No Frost, немає необхідності використовувати потужні компресорні елементи. Замість цього застосовуються слабкі компресори, характеризуються аналогічною ефективністю. І все ж, деякі моделі позбавлені цього переваги, тому, купуючи модель, перевірте клас її енергоспоживання. Продавці-консультанти холодильного обладнання можуть розповідати вам про те, що холодильники з двома компресорами надійніше однокомпресорних агрегатів. І, як ми вже говорили, в цьому є частка правди. При виході з ладу одного компресора живим залишиться іншого. Але є одне «але». Воно полягає в тому, що наявність двох компресорів значно ускладнює конструкцію апарату, і стає просто неможливим передбачити всі дрібниці. Як результат, через недогляд виробника може спостерігатися шлюб. Хоча хороші виробники, що випускають високоякісну техніку, шлюбу, як правило, не допускають.

Швидкість заморожування

Поговоримо про швидкості заморожування. Оскільки компресорів в два пристрої, то охолодження продуктів відбувається в два рази швидше, в порівнянні з однокомпрессорными моделями. Але лише за умови, що двохкомпресорні холодильник двокамерний має можливість одночасного обслуговування двома компресорами однієї холодильної камери. Деякі моделі дійсно передбачають таку можливість, але в більшості своїй, двокомпресорні моделі обслуговують одну камеру.

Рівень шуму

Деякі люди вважають, що використання двох компресорів призводить до того, що агрегат починає більше шуміти. Логічне міркування, при інших рівних умовах. Але не варто забувати, що у двохкомпресорних холодильниках використовуються компресори слабкої потужності, що дозволяє різко знизити рівень звуку. До того ж, головне джерело звуку холодильного апарат – це електродвигун, і саме від нього буде залежати, наскільки сильно буде шуміти ваша модель.

Холодильник Атлант двохкомпресорні

Окремої уваги заслуговують білоруські холодильні апарати Атлант, які двухкомпрессорном і двокамерному виконанні придбали велику популярність. Як заявляє сам виробник, моделі з двома компресорами є оптимальним варіантом для зберігання харчових продуктів в будинках середньостатистичних жителів усього пострадянського простору. На користь цього твердження говорить відразу кілька фактів. По-перше, апарати коштують досить дешево, на відміну від їхніх закордонних побратимів. По-друге, вони не поступаються їм ні в технічних характеристиках, ні в дизайні, про що свідчать відгуки. По-третє, якби раптом якась несправність, ви без проблем зможете знайти необхідні запчастини не тільки в найближчому сервісному центрі, але і в будь-якій приватній майстерні, чим не можуть похвалитися представники іноземних брендів. Що стосується ефективності роботи зазначених пристроїв, холодильник Атлант двокамерний двохкомпресорні справляється з охолодженням і заморожуванням продуктів в рамках запропонованих стандартів. А це, в свою чергу, дозволяє зберігати їх максимально тривалий час, причому в свіжому вигляді зі збереженням всіх корисних речовин.

Інші виробники холодильників з двома компресорами: бош, індезіт, арістон, бірюса, стінол, самсунг, мінськ, лібхер, саратов, lg.

Висновки

Варто купувати апарат з двома компресорами або однокомпрессорная модель краща? З одного боку, такі пристрої виграють в плані ефективності і енергоекономії, але на іншій чаші терезів лежить висока ціна і відсутність реальної необхідності в двох компресорах для невеликих сімей. Якщо ви зацікавлені в енергоощадливості, вам також знадобляться статті про сучасні холодильники з лінійними і інверторними компресорами:

Короткий опис статті: холодильники атлант Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант. Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант. У колишні часи у людини, яка прийшла в магазин купити холодильники атлант

Джерело: Особливості двокомпресорних холодильників, огляд х-ка Атлант.

Також ви можете прочитати