Різне

Ортопедичні шкільні ранці Herlitz-інтернет-магазин Шкільний Ранець РФ.

20.09.2015

Шкільні ранці Herlitz з ортопедичною спинкою для першокласників та учнів початкової школи.

Шкільні ранці для першокласників HERLITZ — навчання з комфортом!

Ергономіка — діти відвідують школу приблизно 175 днів у році.

При цьому його кістки і хребці продовжують рости і ще не так міцні, як у дорослих. Тому комфортне носіння при помірних навантаженнях на спину є головною вимогою до шкільного ранця щоб уникнути проблем зі спиною у майбутньому.

Ортопедичні шкільні ранці Herlitz-інтернет-магазин Шкільний Ранець РФ.

Інтернет-магазин «Шкільний Ранець.рф» пропонує своїм покупцям якісні шкільні ранці з ортопедичною спинкою для першокласників та учнів початкової школи, тільки перевірених виробників, які зарекомендували якість своєї продукції багаторічним досвідом роботи.

В інтернет-магазині «Шкільний Ранець.рф» Ви можете купити ортопедичні шкільні ранці DerDieDas, Scout, Thorka McNeill, Hama Step by Step, Herlitz, Spiegelburg, Samies by Samsonite, ErgoBag, купити портфелі LycSac для початкової школи, рюкзаки з ортопедичною спинкою SwissGear, 4You, Wenger, Coocazoo для середньої та старшої школи.

Шкільний ранець для першокласника повинен бути не тільки красивим, але і правильним — шкільний ранець для першокласників та учнів початкової школи повинен бути з ортопедичною спинкою — це запорука здоров’я незміцнілого дитячого хребта.

Шкільні ранці для першокласників та учнів початкової школи — з ортопедичною спинкою, жорстким каркасним корпусом, тільки з високоякісних матеріалів-без запаху і змісту ПВХ.

Розмір ранця залежить від зросту та комплекції школяра, шкільний ранець для першокласників та учнів початкової школи повинен бути — містким, об’ємним і зручним, оскільки сучасний навчальний матеріал високий (формат А4) і об’ємний.

Правильно підібраний ортопедичний шкільний ранець для першокласника порожній або наповнений навчальним матеріалом щільно сідає на спинку дитини, захоплюючи три важливі зони спини — поперек, плечі, лопатки, не завдаючи шкоди незміцнілому дитячому хребту.

Всі високоякісні виробники піклуються про здоров’я дітей і з кожним роком все більше вдосконалює якість своєї продукції.

Правильний ортопедичний шкільний ранець для першокласника не заподіє шкоди школяреві, якщо при купівлі дотримані правила підбору під зростання і комплекції учня:

Дитина зростання 116-124 див. — DerDieDAs Set 800, DerDieDas ErgoFlex 800, Herlitz Midi, McNeill Ergo Light 912, Lego Easy.

Дитина зростання від 124-126 див. — DerDieDas 900, DerDieDas 850, ErgoBag, Hama, Samsonite, Spiegelburg, McNeill Compact, Scout Nano.

Дитина, чий зріст від 126 і вище див. безпечно для здоров’я може використовувати шкільний ранець вагою 1100-1300гр..

Всі представлені бренди перевірені багаторічним досвідом роботи, досвідом наших покупців і особистим досвідом.

Так само Ви можете купити якісні рюзкаки і валізи для любителів активного відпочинку та подорожей.

В інтернет-магазині «Шкільний Ранець.рф» Ви можете придбати якісні канцелярські товыры для школи відомих європейських виробників Faber Castell, Lyra, Maped, Giotto, Brunner, Сentropen, Pilot, Fila, Jovi, Carioca, Herlitz, а так само канцелярські товари кращих Російських виробників.

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Шкільний Ранець.рф».

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, розміщена на сайті, носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 437 (2) Цивільного кодексу Російської Федерації.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеждерам інтернет-магазину за тел. 8-495-748-17-78.

Короткий опис статті: рюкзак herlitz Ортопедичні шкільні ранці Herlitz-виробництво Німеччина, ортопедична спинка, легкий вага, водонепроникна тканина, якісні шкільні ранці для початкової школи виготовлені з безпечних матеріалів, не мають запаху, Ви можете купити шкільні ранці для початкової школи в інтернет-магазині Шкільний Ранець Ортопедичні шкільні ранці Herlitz купити для початкової школи в інтернет-магзине ортопедичні ранці легкі купити для першого класу ранці шкільні легкі купити для дівчинки купити ранець в москві для школи ортопедичні ранці менше кілограма для першого класу купити в інтернет-магазині шкільний Ранець купити ранець німецький легкий для першого класу

Джерело: Ортопедичні шкільні ранці Herlitz-інтернет-магазин Шкільний Ранець РФ.

Також ви можете прочитати