Холодильники bosch

Огляд та відгуки про Холодильник Bosch KGS39XL20, докладний відгук

09.10.2015

Враження після покупки холодильника Bosch KGS39XL20. Відгук непрофесіонала

Постала необхідність покупки нового великого холодильника і вибір припав на Bosch KGS39XL20. Після невеликого терміну експлуатації вже склалася думка і я готовий залишити свій відгук і написати огляд про нього. Приступимо.

Зовнішній вигляд холодильника

Виглядає Bosch KGS39XL20 вище всяких похвал, дружина була просто щаслива. Сріблястий двометровий красень. Дверцята холодильника виконані з нержавіючої сталі, а бічні стінки просто фарбовані. Краса вимагає жертв, відбитки пальців на нержавійки чітко видно, запасіться серветками.

Форма двері не сильно опукла, що дозволяє ставити його бічною стінкою практично впритул до стіни. Тому при відкриванні дверей всього на 90 градусів доступні всі ящики. Є можливість навісити двері на іншу сторону.

Ручки виконані з пластика, але зроблені добротно. Читав в відгуках, що у кого-то вони потріскалися. На мій погляд, потрібно ну дуже постаратися, щоб це зробити. У мене при відкриванні дверей ручки притискаються до стіни, можна сказати, працюють стопором і не дають пом’яти холодильник. Час покаже, але поки все добре, хоча сам покрикиваю на домочадців, щоб відкривали поакуратніше.

Регулювання за рівнем здійснюється за допомогою двох ніжок (внизу, ближче до передньої стінки холодильника), гайкового ключа в комплекті немає, я крутив руками, все вийшло. Для простоти пересування внизу (ближче до задньої стінки) є два ролика. На задній стінці холодильника розташований нічим незахищений випарник (радіатор). Стопорів, що дозволяють присунути холодильник впритул до стіни без побоювання зминання радіатора, немає. Будьте акуратні.

Який — небудь захисту від механічного пошкодження в компресорів також немає.

Комплектація Bosch KGS39XL20

При покупці, почитавши відгуки, я був готовий, що можу отримати не те, що вказували інші покупці і не те, що зображено на фото в магазині.

Справді, на деяких фото є два пересувних скриньки і бутылочница, а у мене один і бутылочница (дивіться фото холодильної камери).

Також в комплекті холодильника виявилася одна клітинка для льоду і дві клітинки для яєць по 6 шт. у кожній. Якщо ви купуєте відразу по кілька десятків, то можна покласти осередки у той самий пересувний ящик і викладати туди яйця по самі краї. Коли яєць залишиться мало, вони не будуть бовтатися по ящику за рахунок осередків.

Управління температурою і сигнали холодильника

Регулювання температури у холодильній та морозильній камері розташована зверху на торці холодильника. Вибір температур здійснюється послідовним натисненням на кнопку з піктограмою «Градуси».

Включати і вимикати морозилку та холодильник можна незалежно, є відповідні кнопки. Кнопка для швидкого охолодження SUPER великої кількості продуктів, включати її рекомендується заздалегідь, перед тим як забити холодильник купою нових продуктів. Особисто випробувати її не довелося, не було необхідності. Є кнопка відключення сигналу холодильника. Сигнал подається, якщо в холодильній або морозильній камері температура зросла вище заданої, при цьому лампочка з температурою моргає. При першому включенні довелося скористатися, щоб не слухати писк, поки холодильник охолоджується. Після запуску холодильника в експлуатацію він набрав необхідну кількість градусів приблизно через 4 — 4,5 години

Холодильне відділення Bosch KGS39XL20

У моєму холодильнику виявилося:

 • 5 полиць;
 • 1 перенавешиваемый ящик;
 • 1 підставка під пляшки;
 • 4 полиці у двері холодильника. Нижня найглибша, можна ставити 2-літрові пляшки. Верхня з кришкою, що зручно зберігати ліки. Причому, відкриття кришки не заважає закриття холодильника;
 • 1 ящик для овочів і фруктів з роздільником (зона з регульованою вологістю або зона свіжості). У цій зоні можна регулювати вологість за допомогою повзунка, за рахунок відкриття і закриття дірочок. Я, звичайно, не спеціаліст по холодильному обладнанню, але дуже сумніваюся в реальну користь цього механізму, можливо, у вас буде інша думка;
 • 2 клітинки під шість яєць у кожній.

Полиці скляні, природно, з можливістю перестановки. З можливими трансформаціями у KGS39XL20 все добре, можна змінювати не тільки розташування в полиць, але і у бутылочницы і у перенавешиваемого скриньки. Ви обов’язково повинні знайти варіант, зручний вам. З полками у дверцятах все інакше, їх позиції строго фіксовані, але, на мій погляд, їх розташування оптимально.

На висвітленні холодильника Bosch, мабуть, заощадив. Одна тьмяна лампочка розжарювання у верхній частині холодильника, на правій стінці. На нижніх полицях, навіть при середньо заставленому холодильнику, освітлення відверто мало.

автоматичне Розморожування холодильної камери, крапельного типу. Всередині на задній стінці поперемінно утворюються то крапельки льоду, то крапельки води. Ці краплі стікають в жолоб, розташований в нижній частині холодильного відділення, і виводяться назовні через отвір. Далі по трубці утворилася вода потрапляє в пластикові контейнери, надіті на компресори, і, за рахунок нагріву компресорів, випаровується.

Після покупки при першому старті провів експеримент — вимірював температуру в камерах. Все виявилося так, як і написано в інструкції. У холодильній камері встановив температуру +4 градуси за Цельсієм. Почекав поки холодильник набере задану температуру і провів заміри вуличним градусником на верхній і нижній полицях. На нижній полиці температура була +4 градуси, а на верхній — +7 градусів. В інструкції про наявність різних температурних зон зазначено, врахуйте це при розміщенні продуктів в холодильнику. Я на це забив. Кожен раз думати, що і куди краще покласти, по мені — це перебір. Просто взяв і встановив мінімально можливу температуру до +2 градуси, значить, у верхній частині буде приблизно +5 градусів. І ще один момент по холодильній камері: нижня полиця в ній найдовша, але змусити її під зав’язку не вийде. При закриванні холодильника на неї наїжджає нижня полиця, яка перебуває у двері.

Морозильне відділення Bosch KGS39XL20

В морозильнику 3 шухляди, два великих і один маленький (нижній).

У нижнього ящика немає фіксаторів на висунення, будьте акуратні, може вивалитися.

Освітлення в морозильній камері немає, в попередньому моєму холодильнику, його ж не було. Є форма для льоду, а от місця куди її прибрати немає. До цього був холодильник LG, там була спеціальна вузька секція. Температурний експеримент в морозильній камері показав, що при встановленні температури -20 градусів у камері виявилося -22,5 градуси. З урахуванням похибки приладу, звичайного вуличного градусника, по-моєму, хороший результат. У підсумку температуру встановив на -18 градусів. Ручне розморожування.

Шум KGS39XL20

Вибираючи собі холодильник і читаючи відгуки, я так і не зміг знайти жодної моделі холодильника, де всі люди писали б, що їх холодильник безшумний. Завжди знайдеться пару відгуків де пишуть, що їх модель шумить.

А як, власне, об’єктивно визначити шумить холодильник чи ні? Жодних приладів для вимірювання шуму у мене немає. Залишається суб’єктивна думка людини, засноване на порівнянні з іншою моделлю. Ось і зараз я порівняю Bosch KGS39XL20 з попереднім моїм холодильником LG GA-B399PQ, до речі, з системою No Frost (кажуть, що вони шумлять сильніше).

Абсолютно об’єктивно мій Bosch KGS39XL20 шумить більше, ніж мій LG GA-B399PQ. Причому, різниця не тільки в шумі, але і в його тональності. Bosch мірно і постійно торохтить, а LG ледве шипіт. Може бути, це пов’язано з тим, що у «лижі» один компресор, а у боша два, а може, й ні.

Для мене шум Bosch не критичний, він стоїть далеко від спальні, та й не настільки гучний, він просто є (в той час як B399PQ я взагалі не чув). Але якщо б мій новий холодильник торохтів б у мене над вухом у спальні, перший час це б сильно дратувало, а потім звик, або викинув його подалі, ну дуже подалі. На кухні, на тлі інших шумів, шум KGS39XL20 практично не чути.

І ще, чисто суб’єктивно, здається, що проміжки роботи і простою компресорів в KGS39XL20 і B399PQ не на користь Боша, таке відчуття, що він майже постійно працює. Знову ж таки, може бути, це тому, що в Боше стоїть два компресори, що працюють незалежно один від одного, а може бути, і не тому.

до Речі, не варто кидатися і шукати згадану модель LG, вона знята з виробництва та у неї вистачало своїх недоліків. Один з основних — маленький обсяг, нам його просто не вистачало.

Компресори Bosch KGS39XL20

У KGS39XL20 цілих два компресора, окремо на холодильну і морозильну камеру. Можна відключати їх незалежно один від одного. Це буде зручно для розморожування. У моєму холодильнику обидва компресора виробництва Словаччини. Моделі компресорів різні, один — SECOP 102H 4596, інший — SECOP 102H 4686. Який до якого відділення відноситься історія замовчує.

Плюси і мінуси

 1. Великий, красивий, сріблястий — дружині подобається
 2. Місткий, величезні можливості трансформації внутрішнього простору
 3. Зручне і зрозуміле управління температурою
 4. Два компресора, можливість їх відключення незалежно один від одного
 5. Можливість висунення ящиків при відкриванні дверей на 90 градусів
 6. Досить хороша комплектація
 7. Трилітрові банки теж влізуть
 8. Більшість відгуків в Інтернеті, на даний момент, позитивні
 9. Прийнятна ціна
 10. Немає No Frost в холодильній і морозильній камері, значить, продукти не буде сушити. Є Low Frost, але що це і як працює — незрозуміло
 11. На перший, погляд зроблений добротно, але час покаже
 12. Звуковий сигнал при перевищенні температури над заданою
 1. Мазка лицьова поверхня з нержавіючої сталі, хоча дружина стверджує, що може бути й гірше
 2. Шумить (читайте вище)
 3. Погане освітлення
 4. Немає механічного захисту радіатора на задній стінці і компресорів
 5. Немає окремого місця для форми під лід
 6. Немає No Frost, а значить, доведеться розморожувати морозильну камеру вручну
 7. При закриванні дверей холодильної камери її нижня полиця наїжджає на нижню полицю холодильника, тим самим скорочуючи її корисний об’єм (це скоріше конструктивна особливість, а не мінус)
 8. Немає звукового сигналу на відкриття дверцят холодильника

Підсумок і загальне враження

На момент експлуатації, трохи більше тижня, були виявлені ті моменти, які вказані вище. Підводячи підсумок можна сказати, що з урахуванням ціни на Bosch KGS39XL20 в районі 22000 руб, в моєму випадку плюси перекреслюють всі мінуси. Якщо вам потрібний великий, місткий, красивий і функціональний холодильник за не дуже великі гроші, то я можу вам рекомендувати придивитися до даної моделі. Буду сподіватися, що він прослужить довго. Успішних і якісних вам покупок.

Короткий опис статті: холодильники бош Хочу поділитися з вами досвідом використання холодильника Bosch KGS39XL20, залишити відгук. Сподіваюся, огляд Bosch KGS39XL20 буде вам корисний. холодильники бош, огляд холодильники bosch kgs39xl20 відгук

Джерело: Огляд та відгуки про Холодильник Bosch KGS39XL20 — докладний відгук-огляд з фотографіями

Також ви можете прочитати