Ролики для дітей

Огляд роликів для дітей Fila X-One, Діти, наше все!

07.08.2015

Огляд роликів для дітей Fila X-One

Огляд роликів для дітей Fila X-One, Діти, наше все!
Fila X-One
– одна з найпопулярніших моделей дитячих роликів протягом останніх 5 років. В цьому році у порівнянні з попередніми роками, майже ніяких змін, крім колірних рішень.

Головний конкурентом моделі Fila X-One виступає дитяча модель фірми Rollerblade — Spitfire S

Ця модель (різних кольорів для дівчаток і хлопчиків) є основною моделлю для дуже відомих роликових комплектів Fila X-One Combo 2 S і (із захистом) і Fila X X O ne Combo 3 S і (з шоломом і захистом).

У 2013 році планується випускати моделі не зовсім традиційних квітів, тому любителям класики краще звернути увагу на моделі, випущені в цьому році.

Перейдемо до огляду моделі

Черевик – з швидкою шнурівкою, зі знімним чобітком, легкий. Розсувається на кілька розмірів. Внутрішній чобіт виконаний з дихаючих м’яких матеріалів. Знімний. При бажанні можна легко витягнути, просушити або попрати. Носок з м’якого еластичного матеріалу не дасть нозі відчути дискомфорт при збільшенні розміру. У ділянках максимального нагріву використаний сітковий матеріал. На маленькій швидкості слабо відчувається вентиляція в черевику, тому варто подумати про якісні волого-відвідних шкарпетках.

Традиційно використана система швидкого шнурування з фіксатором – Speedlaces. Шнурок зручно складати по краях язичка, а решту кріпити на липучку. П’ятковий ремінь добре фіксує ногу всередині черевика.

Система регулювання залишилася колишньою і це добре. На сьогоднішній день це найбільш зручна і надійна система регулювання довжини з висувним носком. Тільки за одне це, можна купити роликові ковзани Fila. Гвинтова система регулювання розміру дає можливість змінювати розмір аж до міліметра. Такою вона є всередині черевика. Зверху прикрита комфортної устілкою і не взаємодіє з чобітком.

Ходова частина. З неї все чудово. Колеса виконані пропорційно діапазону розмірів. Так, в роликах 32-35 розміру колеса на 74 мм, в самих великих розмірах – 76 мм, самі маленькі колеса – 72 мм. Всі без виключення з жорсткістю 82А. Для дорослої людини цей показник жорсткості вважається середнім, для дитини високим. Найчастіше в дитячих роликах колеса стоять м’якше і поменше. Підшипник АВЕС 3 – це підшипник з найвищою міцністю. Для цієї моделі його більш ніж достатньо. Але якщо є бажання, можна поставити підшипники краще. Хоча тут доречно навести аналогію з автомобільними покришками. Якщо шини з індексом швидкості на 250 км. на годину поставити на Жигулі, від цього автомобіль не стане пересуватися швидше. Тому, АВЕС 3 для дитячих моделей роликів – більш ніж достатньо.

Пропонуються такі розміри: 38-41, 35-38, 32-35, 29-32. Найменші підійдуть на розмір ноги 27 і 28. За рахунок жорсткого черевика, вони будуть цілком придатні для катання, а нога швидко виросте до потрібного розміру. Якщо у дитини розмір ноги 31 або довжина стопи приблизно 19 см, то краще вибрати розмір роликів 32-35.

Короткий опис статті: ролики для дітей

Джерело: Огляд роликів для дітей Fila X-One — Діти — наше все!

Також ви можете прочитати