Холодильник індезіт

Огляд лінійки холодильників Indesit Prime з інтернет-магазину.

29.09.2015

Каталог статей

Огляд лінійки холодильників Indesit Prime з інтернет-магазину comfy.ua.

Сьогодні я хочу представити вам огляд холодильника Indesit серії Prime, відразу ж хочу відзначити його ексклюзивний і новаторський дизайн, який розробила провідна студія дизайну. Цей холодильник є справжнім бестселером продажів і у мене є величезне бажання чому.

Цей холодильник є справжнім еталоном європейських холодильників, його зріст становить 2 м, ширина 60 см і при цьому комбінація морозильної камери знизу. Завдяки його конструктивним особливостям місткість тут поза конкуренцією, пропоную розглянути більш докладно.

Придбати холодильники Indesit ви можете на сайті comfy.ua в Києві. для цього навіть не обов’язково відвідувати торговий зал супермаркету, прямо на сайті ви можете дізнатися докладну інформацію про вподобаної моделі холодильника, а так само оплатити покупку і замовити його доставку на будинок. Великий асортимент холодильників, надійність компанії «Comfy». якість надаваних послуг, — все це дозволяє нам легко і надійно робити покупки.

Двері в обсязі порівняно з іншими традиційними холодильниками сталі в обсязі більше на 35 літрів і це я вам скажу найбільший показник на сьогоднішній день у даної категорії, тому на двері можна ставити досить великі і об’ємні предмети. Так в дверний полиці можна вмістити в ширину відразу дві широких пляшки, що до цього було неможливо.

Загальна місткість холодильного відділення 396 літрів, в морозильній камері 131 літр. Якщо говорити про практичну сторону, то я сам ставав на ці полки, і вона витримувала навантаження в 84 кг.

Так само варто звернути увагу на освітлення в холодильнику, тут вже немає традиційного виконання лампи, лампа тут знаходиться зверху при цьому добре і ефективно покриває весь об’єм цього холодильника. Легко можна знайти навіть саму маленьку посуд в кожному кутку холодильника.

Асортимент лінійки Indesit Prime дозволяє підібрати холодильник будь функціональності. Статична система охолодження, простіше кажучи, крапельна. Ці холодильники не тільки хороші тим, що відмінно зберігають продукти, вони так само енергоефективні, мають низький рівень шуму, дуже зручні і ергономічні.

Холодильники системи Pure Wind. завдяки цій системі на всіх рівнях холодильного відділення температура буде завжди однорідною, при цьому продовжуються і терміни зберігання продуктів у кілька разів. Відмітною особливістю даної системи є наявність фільтр з іонами срібла, які на 70% знижують присутність бактерій всередині холодильника і відповідно подовжує термін зберігання продуктів.

Холодильники з системою Total No Frost показують найвищу продуктивність при заморожуванні продуктів, і автоматику розморожування продуктів холодильник візьме на себе.

Холодильник Indesit оснащений функціональним і сучасним дисплеєм, його ідеальний пакет функцій дозволяє швидко і комфортно охолоджувати або заморожувати продукти.

Функція суперзаморозка необхідна для швидкого заморожування великої кількості продуктів, таких як м’ясо, овочі, фрукти, риба і багато іншого, де зберігаються смакові якості, вітаміни та вагу продукту. Немає морозного обпалення, менше інею, і як підсумок, зберігання продуктів продовжується кілька разів.

Функція суперохолоджування підтримує таку ж логіку, але тільки в холодильному відділенні. При активації даної функції в холодильному відділенні встановлюється температура +2 градуси. Дуже корисна опція, коли велика завантаження холодильника.

Функція відпустка. при ній холодильник буде працювати в найбільш економічному режимі, холодильне відділення +12 град. морозильна камера -18 град. При цьому продовжуючи зберігати властивості продуктів.

Функція еко. це повсякденна функція, яка після активації працює в стандартному режимі, холодильне відділення +5, морозильна камера -18, але при цьому через 10 хв дисплей перейде в режим Stand By, і залишиться горіти тільки індикація сну.

Функція Ice Party нагоді на випадок вечірки, відразу після її активації включитися холодильник і буде працювати на верхню нішу морозильної камери, де відповідно будуть перебувати спиртні напої.

Ну і остання важлива функція блокування панелі управління від дітей, яку ми захищаємо холодильник від дитячих пустощів.

При всьому при цьому цей холодильник володіє великою вестимой морозильною камерою, яка складається з трьох об’ємних ящиків для м’яса, овочів або заморожених фруктів. При цьому запахи анітрохи не змішуються, зверніть також увагу на дві полиці в морозильній камері, тут можна зберігати такі продукти, напівфабрикати, піцу, сосиски, овочі, морозиво і т. д.

Це сучасний гарний холодильник, це мега великий обсяг для зберігання продуктів, це практичні полиці з можливістю витримати навантаження навіть до 84 кг, це великий асортимент функцій під будь-які потреби. Колірна гамма: білий, сірий, з нержавіючої сталі з покриттям.

Короткий опис статті: холодильник індезіт Каталог статей Огляд лінійки холодильників Indesit Prime з інтернет-магазину comfy.ua. Сьогодні я хочу представити вам огляд холодильника Indesit серії Prime, відразу ж хочу відзначити його холодильник індезіт

Джерело: Огляд лінійки холодильників Indesit Prime з інтернет-магазину.

Також ви можете прочитати