Холодильники норд

Норл холодильники купити в Дніпропетровську. Ціни на холодильник

17.10.2015

Холодильники Nord
Холодильники Nord

Технологічна досконалість і простота в експлуатації роблять холодильник Nord ідеальним помічником на будь-якій кухні. Популярність техніки даної торгової марки забезпечена демократичними цінами і високою якістю її виконання. Завдяки високотехнологічному процесору Bono, холодильники Nord демонструють високий рівень продуктивності, а багатоступенева система шумопоглинання гарантує максимально тиху роботу пристрою. Крім цього, така техніка має зниженою чутливістю до збоїв в електромережі і забезпечує економічну витрату електроенергії.

Унікальні технології і функциоанльные можливості

Всі моделі холодильників даної торгової марки виконані з дотриманням найсуворіших екологічних норм і є абсолютно безпечними для людини і навколишнього середовища, що стало можливим завдяки використанню холодоагенту R600а.

Внутрішні стінки агрегату виготовлені з використанням просунутої технології ламінування, що виключить можливість шкідливого впливу на продукти зовнішнього середовища. Технологія AlphaSan MasterBatch, використовувана в холодильниках Nord, полягає в обробці внутрішньої поверхні холодильників високоякісним антибактеріальним покриттям, що перешкоджає розмноженню шкідливих організмів і грибків, а так само виникненню неприємних запахів. Подібне покриття, до складу якого входять іони срібла, здатне надавати свій ефект протягом необмеженого строку, завдяки чому продукти максимально довгий час будуть зберігати корисні властивості і приємний зовнішній вигляд.

Компанія Nord представляє увазі користувачів три лінійки холодильників. Серія Standart – це класичні холодильники, мають доступну ціну. Назва другої лінійки – Comfort — говорить сама за себе. Дизайн і функціональні можливості таких холодильників орієнтовані на максимальне просте використання при високій ефективності пристрою. OSCAR – серія багатофункціональних холодильників, виготовлених з використанням останніх технологічних досягнень.

Переваги наших послуг

Інтернет-магазин «Технодар» пропонує вам широкий вибір холодильників Nord, гарантуючи високу якість кожної одиниці техніки. Ми оперативно доставимо вашу покупку в будь-яке місто України та забезпечимо її якісний сервіс протягом усього гарантійного строку. Зверніть увагу, що в межах Дніпропетровська ми пропонуємо доставку товарів абсолютно безкоштовно!

Короткий опис статті: холодильники норд Холодильники Nord (Норд) в Дніпропетровську: кращі ціни, опис, відгуки покупців. Доставка по місту — безкоштовно! Якісні холодильники світового бренду, замовлення за телефоном (096) 760-92-33! холодильники норд, холодильники nord

Джерело: Норл холодильники купити в Дніпропетровську. Ціни на холодильник Nord в інтернет-магазині ТехноДар

Також ви можете прочитати