Холодильники норд

НОРД, ПАТ

04.10.2015

Телефон
Про компанію

Компанія NORD — найбільший у Східній Європі виробник крупно побутової техніки та торгового обладнання,з власної наукової-конструкторської базою і сучасним виробництвом повного циклу, яке оснащене новітніми технологіями та сучасним обладнанням:Cannon, Gallileo, Lachenmeir.

Компанія NORD пропонує своїм покупцям великий асортимент якісної побутової техніки та техніки для бізнесу, а саме — холодильники, пральні машини, газові, електричні та комбіновані плити, кондиціонери побутові та промислові пилососи, праски, водонагрівачі, торгове обладнання, молокоохолоджувачі і компресори.

Продукція компанії експортується в країни Європи (Німеччина, Франція), СНД і Азії (обсяг експорту- 70%).

Компанія NORD застосовує високі стандарти якості, що підтверджено сертифікатом якості Європейського союзу ISO 9001:2008 та міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen. У виробництві використовується тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для природи та людини. Вони відповідають найвищим екологічним нормам, вимогам директив Європейського Союзу RoHS і REACH. Холодильні прилади мають низьке енергоспоживання, відповідно до стандарту EN 153, і відносяться до класу енергоспоживання А+.

Крім виробництва, компанія активно займається розвитком соціальної сфери в своєму регіоні, вносячи внесок у розвиток медицини, освіти, спорту, культури, так і в компанії (піонерські табори, бази відпочинку, спорткомплекси, льодові майданчики).

Використовуючи і далі накопичений досвід компанія працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду»…

Короткий опис статті: холодильники норд НОРД, ПАТ товари і послуги компанії: Холодильник NORD 271, Холодильник, Інтер 950Т Ш-0,9 СКР, NORD ПГ 100-2В Газова плита. норд, пат норд, пат, сташенко віктор миколайович, (0800) 505204

Джерело: НОРД, ПАТ

Також ви можете прочитати