Різне

Незвичайні гаджети, придбати гаджети, інтернет магазин гаджетів

22.09.2015

Наш друг Гаджет

Інтернет магазин незвичайних гаджетів АНТИБАГ відкрився в 2004 році.

В той час великою популярністю користувалися прилади для захисту інформації. особливо компактний антижучок у вигляді брелока. а модель індикатора поля Antibug Profi була по достоїнству оцінена багатьма фахівцями. Придбати гаджети «антибаги» від прослуховування та відеоспостереження,інші шпигунські штучки — саме з такого асортименту складався тоді наш інтернет магазин.

Звичайно, корисні прилади для особистої безпеки — важлива тема, та й захист від запису на диктофон не втратила своєї актуальності, але тільки прогрес не стоїть на місці і портативна техніка вирішує все більше звичних життєвих завдань.

І ось вже мобільна сигналізація допомагає контролювати наш будинок на відстані, а gsm розетка керує електроприладами і кліматом в приміщенні через SMS-ки.

Сотні наших клієнтів отримали можливість стежити за дачею і квартирою з будь-якої точки світу, адже домашнє відеоспостереження стало доступним і простим. Багато гаджети розроблені та адаптовані до російських умов експлуатації — GSM сигналізації EctoControl для гаража і дачі відзначилася стабільною працездатністю навіть при 30 градусному морозі !

А хто не любить далеких і захоплюючих подорожей — придбати корисні гаджети і зробити відпочинок безпечним і комфортним стало дуже просто. Термос, намет і спальник — цього вже не достатньо. Сверхяркие ліхтарі,зарядні пристрої на сонячних батареях,похідні фільтри та кишенькові іонатори для води, одяг з підігрівом і бейсболки з ліхтариками, інші корисні прилади і пристрої стали звичними в арсеналі сучасного туриста.

«. ГАДЖЕТ — це те, що. в принципі. тобі не потрібно. але вже дуже хотілося б отримати. «

Приблизно так озвучив своє гасло один відомий інтернет магазин гаджетів. в якому продаються прикольні технічні новинки, корисні побутові прилади і незвичайна електроніка.

І виявилося. що саме так і думає більшість наших клієнтів .

В англійській мові слово gadget — це «штучка», «пристосування» з підвищеною функціональністю. У більш широкому сенсі слова — це технічне. як правило. портативний пристрій, цифровий прилад,який приємно тримати в руках або взяти з собою в дорогу.

Таким чином, до гаджетам можна віднести і просунутий смартфон. і нетбук. і електронні читалки. і функціональна одяг — бейсболку SUNHUNTER або шкарпетки з підігрівом, гаджети для здоров’я — міні інгалятор від куріння AntiFume або прилад «Эретон» !

Це дуже корисні прилади-помічники і друзі сучасної людини — і при цьому незвичайні

Гаджети заполонили світ і вже міцно влаштувалися в повсякденному житті мільйонів людей .

Може. вже настав час і для Вас ?

Ми йдемо в ногу з часом і ретельно відбираємо для асортименту тільки дійсно якісні корисні девайси. Придбати гаджети. hi tech сувеніри і незвичайні електронні пристрої у нашому інтернет магазині з доставкою в будь-який регіон Росії за найвигіднішими тарифами.

Нам дуже важлива оцінка нашої роботи.

Давайте разом зробимо наш інтернет магазин гаджетів ще привабливішим і цікавішим !

Коментарі та відгуки можна направити на пошту. 177@177.ru або телефонуйте+7 (916)653 28 20

з повагою ,

Ваш АНТИБАГ — інтернет магазин корисних приладів і незвичайних гаджетів для безпеки,здоров’я і комфорту

Короткий опис статті: інтернет магазин гаджетів Інтернет магазин гаджетів АНТИБАГ . Корисні прилади,незвичайні гаджети,оригінальні подарунки. Нам 10 років ! незвичайні гаджети, придбати гаджети, інтернет магазин гаджетів,гаджети для здоров’я

Джерело: Незвичайні гаджети, придбати гаджети, інтернет магазин гаджетів, гаджети для здоров’я

Також ви можете прочитати