Рюкзаки шкільні

Наймодніші шкільні рюкзаки осені 2014 . Жіночий журнал на Браузері

29.09.2015

наймодніші шкільні рюкзаки осені 2014

Error processing SSI file

Error processing SSI file

Шкільний рюкзак — найважливіший предмет серпневого шопінгу для кожної родини, в якій є учні діти. Адже це не просто сумка для книг, але і модний аксесуар, який допомагає дітям виділитися, відчувати себе особливими.

так само, як дорослі звертають увагу на взуття один одного, школярі оцінюють рюкзаки. На цій покупці не варто економити, адже шкільний рюкзак буде щоденним іншому вашого чада протягом усього навчального року. Він буде таємницею, особистою територією вашої дитини.

В рамках спецпроекту «В школу з Kite « сьогодні ми познайомимо вас з модними тенденціями і покажемо лукбук однією з кращих колекцій шкільних рюкзаків сезону 2014.

Наймодніші шкільні рюкзаки осені 2014 . Жіночий журнал на Браузері

Юні модники воліють рюкзаки Kite

Отже, нова колекція рюкзаків від німецького бренду Kite — повинна бути в гардеробі кожного стежить за модними тенденціями підлітка. Колекція шкільного текстилю розроблена спеціально для активної молоді, що вибирає яскраві і незвичайні рішення для свого гардеробу, яка обмежена рамками школи, але при цьому шукає спосіб проявити свою індивідуальність.

з Огляду на уподобання українських шанувальників бренду Kite, і світові тренди в моді і текстилі, дизайнерів бренду вдалося створити модні рюкзаки з актуальними колірними рішеннями, цікавими деталями і малюнками.

Головні тренди цього сезону — вишивка та етно-стиль, який є стилем свободи, молодіжного бунтарства та індивідуальності.

Тренд спортивної серії цього сезону — запечатані градієнтні блискавки. Новинкою колекції стали яскраві підкладки і світловідбиваюча друк на рюкзаках. Безпека може бути красивою.

Колекція рюкзаків для молодших школярів представлена найпопулярнішими світовими ліцензіями, такими як Monster High, Hello Kitty, Transformers, Hot Wheels, Princess, Spider Man, Pop Pixie, Max Steel і ін

Наявність улюбленого мультиплікаційного героя на шкільному рюкзаку і канцелярського приладдя є одним з основних факторів при виборі шкільних аксесуарів молодшими школярами.

Улюблений герой — це «круто» і «здорово» у сприйнятті дитини, це ідеал, з яким дитина себе ототожнює. Діти часто наділяють себе якостями, притаманними героям — надсилою, казковою красою і т. д, а речі з улюбленими героями стають предметами обожнювання і гордості на тривалий час.

«Робота над нової колекції починається з вивчення провідних американських і європейських брендів, відвідування виставок, де світові гіганти спортивної, а також CASUAL моди представляють концепти майбутніх колекцій, — розповіла продакт-менеджер компанії «Віват» Ольга Левицька, — все це дає уявлення про майбутніх модних напрямках і кольорах. Потім колекція адаптується під українського споживача».

Як розповіли представники бренду, український споживач дуже вимогливий до якості матеріалів, любить складну обробку і цінує унікальність. Крім краси, українські підлітки вимогливі до функціональності, і в цьому у німців немає рівних у світі. У новій колекції відбиті всі цінності бренду Kite — якість матеріалів, функціональність моделей, модний дизайн і відповідність останнім трендам модної індустрії.

Короткий опис статті: рюкзаки шкільні Шкільний рюкзак – найважливіший предмет серпневого шопінгу для кожної родини, в якій є учні діти Самі модні шкільні рюкзаки осені 2014

Джерело: наймодніші шкільні рюкзаки осені 2014 | Жіночий журнал на Браузері

Також ви можете прочитати