Холодильники bosch

Найкращий холодильник 2013 року > Топ холодильників

25.09.2015

Дизайн і функціональність.

Оскільки Bosch KGN36A25 — це найкращий холодильник 2013 року. він повинен бути кращим чи принаймні одним з кращих по кожному параметру, в тому числі і по дизайну. Цей білий двокамерний холодильник висотою 185 см і габаритами 60 65 см коштує близько 19 тис. рублів, що не так вже й багато як для брендової речі з хорошою функціональністю.
З зовнішньої сторони дверцята є індикатор і кнопки управління. Виглядає досить солідно і ефектно.
Дизайн та зовнішній вигляд гідні тільки самих утішних відгуків, адже ця модель без проблем впишеться навіть в самий вишуканий інтер’єр кухні. Загальний обсяг обох камер становить 286 літрів. Користуючись цією технікою можна не відзначити, що з практичної точки зору кожна дрібниця знаходиться на своєму місці. У морозильній камері, розташованій в нижній частині, є 3 висувних пластикових скриньки, в яких окремо можна зберігати ягоди, фрукти, рибу або м’ясо. Загальний об’єм камери – 66 літрів, чого цілком достатньо, щоб розмістити заморожені продукти так, що б вони не перемішалися. Вистачає лише одного дотику, що б зрозуміти що вони надійні і не розсиплються при першому невдалому русі.

Передня стінка цих ємностей прозора, що дозволяє визначити ступінь їх наповненості і дізнатися, що там лежить не висуваючи. В холодильній частини, об’єм якої 221 літр, є така незвична річ, як бутыльница. Вона розміщена в ніші дверцят виготовлена з металу. Річ ніби не така вже й необхідна, але час від часу знадобиться.
Крім того скляні полиці досить міцні і витримують навантаження до 100 кг, а їх розташування порадує навіть найвибагливішу господиню, дозволяючи оптимально і зручно розмістити в камері продукти. Дві з чотирьох полиць можна переставляти на свій розсуд. Те ж саме стосується освітлення – воно в цій моделі суперяркое завдяки наявності двох ламп, потужність яких 15 Вт кожна і якості закриття дверей. Висувні місткі ємності для фруктів – розміщені внизу, все інше простір – це зона свіжості. До речі, холодильна частина розміщена у верхній частині — так практичніше, а її дно – хвилясте, що не дає самовільно контейнерів з фруктами вивалитися на підлогу.

У разі, коли відключається електрика, в цьому холодильнику продукти будуть зберігатися ще протягом 17 годин.

З інших функцій можна відзначити захист від дітей, функцію відпустку і Eco mode а так само допомога при закриванні дверцят.

Сервіс та обслуговування.

З допомогою кнопок керування режимами і дисплея на зовнішній стороні дверцят, про яких згадувалося на початку цього огляду, можна дуже просто виставити потрібний режим роботи холодильника. З цим завданням впорається будь-яка домохазяйка, підібравши потрібний режим заморожування та охолодження продуктів. Дуже практично реалізована процедура розморожування.

Завдяки передовим технологіям і функції No Frost в холодильнику Bosch KGN36A25 продукти можуть довго зберігати свої корисні властивості. Система постійно контролює стан продуктів і не дозволяє їм втрачати свої якості. Так. у цьому холодильнику завдяки вугільного фільтру (AirFreshFilter ніколи не чути важких запахів, ні цвілі і не розлучається цвіль.

Норма добової заморозки становить 8 кг.

Висновок.

У цьому розділі мова піде про економічності цієї моделі, яка вважається кращим холодильником 2013 року. Його клас енергоспоживання – А+, а рівень шуму не перевищує 42 дб. Максимальна потужність – 90 Вт.

До відносних недоліків можна зарахувати наявність одного компресора, але працює він у двох контурах.

Все це разом узяте свідчить про те що Bosch KGN36A25 – це найкращий 3013 холодильник року .

Короткий опис статті: холодильники Холодильники bosch — це найбільш востребованые речі серед великої побутової техніки. Багато виробники розробляють і рекламують свої моделі. Головне — вибрати для холодильники,bosch,камера,холодильник,велика побутова техніка

Джерело: Самий кращий холодильник 2013 року > Топ холодильників

Також ви можете прочитати