Мультиварка cuckoo

Мультиварки CUCKOO купити мультиварку Cuckoo , ціни, відгуки.

27.09.2015

Мультиварки по виробникам

Я юридична особа

Натискаючи кнопку «Зареєструватися», я підтверджую свою дієздатність, згоду на отримання інформації про оформлення і отримання замовлення, згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначеним тут текстом.

Своєї волею і у своєму інтересі даю згоду на обробку, в т. ч. на збір, систематизацію, накопичення, зберігання, (уточнення, оновлення, зміну), використання, передачу третім особам (зі списком третіх осіб можна ознайомитися на сайті www.club.eldorado.ru), знеособлення, блокування, знищення, моїх персональних даних, які залежно від документа (анкета, заява тощо) включають, але не обмежуються наступними ПДн: ПІБ, дата народження, стать, паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий), адреса реєстрації чи перебування (фактична адреса проживання), номер контактного телефону, адресу електронної пошти, Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЬДОРАДО», ОГРН 5077746354450 (125493, р. Москва, вул. Смольная, д. 14), з метою надання мені своїх товарів і послуг (продуктів), включаючи, але не обмежуючись: ідентифікацією учасника в програмі лояльності, забезпечення процедури обліку накопичення та використання бонусів, здійснення доставки, надання сервісних послуг, поширення рекламних повідомлень (у т.ч. про акції та спеціальні пропозиції через будь-які канали комунікації, в тому числі поштою, SMS, електронною поштою, телефоном, інших засобів зв’язку), збору думки про роботу магазинів ТОВ «ЕЛЬДОРАДО».

Я згоден(на), що мої персональні дані будуть оброблятися засобами, відповідними цілям обробки персональних даних, у т. ч. з використанням засобів автоматизації або без використання таких коштів. А так само я погоджуюсь з тим, що згода дана мною в електронній формі на сайті є згодою, повністю відповідає вимогам законодавства про персональних даних і дозволяє підтвердити факт його отримання ТОВ «ЕЛЬДОРАДО».

Згода дається мною на 5 років і до мене доведено, що в тому випадку якщо я є учасником Програми лояльності, моя згода автоматично продовжується на термін моєї участі в програмі або на строк дії Програми.

Даний згода може бути відкликаною мною в будь-який момент шляхом направлення відповідного письмового звернення за адресою 125493, р. Москва, вул. Смольная, д. 14 із позначкою «Відгук персональних даних».

При цьому я поінформований (-а) та згоден (а) з тим, що відкликання цього згоди буде автоматично припиняти моя участь у Програмі лояльності, моя карта (Бонусна) учасника Програми лояльності буде заблокована і її блокування буде означати неможливість використання карти, в тому числі анулювання всіх Бонусів, наявних на карті, а так само мені доведеться повторно давати згоду на обробку ПДн у випадку, якщо я знову вирішу скористатися послугами чи продуктами ТОВ «ЕЛЬДОРАДО», що потребують заповнення анкет, заяв і т. п. містять мої ПДн.

Мультиварки CUCKOO купити мультиварку Cuckoo , ціни, відгуки.
Я хочу отримати

Мультиварки CUCKOO купити мультиварку Cuckoo , ціни, відгуки.

і оплачувати покупки бонусами!

Короткий опис статті: мультиварка cuckoo Продаж мультиварок CUCKOO . У нашому каталозі ви можете ознайомитися з цінами, відгуками покупців, докладним описом, фотографіями і технічними характеристиками мультиварок Cuckoo. В інтернет-магазині ЕЛЬДОРАДО можна купити мультиварку з гарантією та доставкою. мультиварки CUCKOO, мультиварки CUCKOO інтернет магазин, купити мультиварки CUCKOO, ціни на мультиварки CUCKOO, мультиварки CUCKOO ціна, Ельдорадо

Джерело: Мультиварки CUCKOO – купити мультиварку Cuckoo , ціни, відгуки. Продаж мультиварок в інтернет-магазині ЕЛЬДОРАДО.

Також ви можете прочитати