Різне

Мультиварки BRAND

03.10.2016

BRAND

Мультиварки BRAND

Компанія BRAND знаходиться в місті Москві. Основний її спеціалізацією є імпорт аудіо-відео та побутової техніки, з подальшою оптовою реалізацією на всій великій території федерації. Компанія має два основних напрямки:

— виробництво побутової техніки під своїм брендом.

— імпорт продуктів за схемою «Private label».

Основними брендами компанії є торгові марки і BRAND Блакить. Стратегія компанії спрямована на збільшення товарообігу за рахунок мінімальної накрутки. Така схема гарантує реалізацію більшої частини партії товару ще до його випуску.

Схема «Private label» дуже зручна для партнерів компанії, які отримують можливість самі вибирати, яку кількість якогось товару замовити, як він буде оформлений, під яким брендом проведено і як доставлений в країну. Подібний контроль над усіма етапами дає партнерам можливість розраховувати на максимальний комерційний ефект.

Вся техніка, вироблена торговою маркою BRAND, повністю відповідає вимогам законодавства Російської Федерації. Кожна партія отримує державні митні декларації, проходить обов’язкову сертифікацію по якості і безпеки експлуатації. Супровідна документація пропонується російською мовою.

Особливим попитом серед продукції цього бренду користується кухонна техніка: мультиварки, аэрогрили, м’ясорубки, вафельниці, йогуртниці, хліборізки, термо-електричні плити, термопоты і соковижималки. Більшість кухонної техніки BRAND пропонується з рецептами страв, які вони здатні приготувати. Вся продукція цієї торгової марки – багатофункціональна. Це дуже зручно, так мультиварки здатні замінити собою на кухні безліч інших приладів, з успіхом виконуючи всі їхні функції.

Короткий опис статті: мультиварка brand мультиварки, BRAND, бренд

Джерело: мультиварки BRAND

Також ви можете прочитати