Мультиварка cuckoo

Мультиварка-скороварка Cuckoo CMC-HE1055F, огляд, відгуки, рецепти

27.09.2015

Мультиварка Cuckoo CMC-HE1055F

Cuckoo CMC-HE1055F – мультиварка-скороварка з величезною кількістю функцій, що виділяється на тлі інших за рахунок застосування складних технічних рішень. При скромних 12 автоматичних програмах готування прилад володіє широким спектром ручних регулювань (температура встановлюється з точністю до 1°C), потужністю індукційного 3D нагріву — 1455 Вт, має чашу з мармуровим напиленням об’ємом 5 літрів.

Режими готування

Всього в приладі 12 автоматичних режимів, за задумом виробника, їх повинно вистачити для приготування більшості страв. Якщо потрібно задати параметри, відмінні від автоматичних режимів, – це не проблема. Час і температуру готування можна задати самостійно. Режим «Мультиповар» дозволяє встановити температуру в межах від 70°с до 120°C з точністю до 1°C.

Внутрішня чаша Cuckoo CMC-HE1055F виконана з 5 шарів металу, того вимагає індукційний нагрів. Її загальний обсяг становить 5 літрів, для готування доступно трохи більше 3 літрів. Як антипригарного покриття виступає мармурове напилення. Для зручності витягання з мультиварки на чаші передбачені ручки.

Додаткові функції

Відкладений старт дозволяє почати підготовку через певний час, максимальне значення таймера – 13 годин.

Опція автоподогрева включається після завершення циклу готування і зберігає їжу гарячою, при необхідності ця функція відключається.

У цій мультиварці застосовується індукційний нагрів, це дозволяє скоротити час готування за рахунок більш швидкого закипання води. Потужність нагріву вражає: 1455 Вт для 5-літрової чаші – відмінний показник. 3D нагрів дозволяє знизити ризик підгоряння їжі в чаші.

Розібратися з настройками мультиварки нескладно, кнопок небагато і всі вони підписані.

Корпус мультиварки виконаний з якісного пластика, його відмінно продумана ергономіка. Ніжки не ковзають, на днище є котушка для кабеля живлення, ручки для перенесення виконані у вигляді виїмок в нижній частині корпусу.

В комплект поставки Cuckoo CMC-HE1055F входять: пластикова ложка, 2 пластини для готування в режимі пароварки, контейнер для конденсату, спиця для прочищения клапана випуску пари, фірмова книга рецептів.

Перед нами надійна мультиварка-скороварка з відмінними технічними характеристиками і чималою ціною. Якщо ви готові витратити серйозну суму на покупку мультиварки і на 100% впевнені, що вона вам потрібна – ця модель підійде вам. Мабуть, конкуренцію мультиваркам Cuckoo становить тільки фірма BORK: їх техніка має порівнянне оснащення.

Короткий опис статті: мультиварка cuckoo Мультиварка-скороварка Cuckoo CMC-HE1055F з індукційним нагріванням має 7 програм автоматичного приготування, чашу з мармуровим напиленням.

Джерело: Мультиварка-скороварка Cuckoo CMC-HE1055F, огляд, відгуки, рецепти та інструкція

Також ви можете прочитати