Холодильники самсунг

Мультиварка Самсунг (Samsung) відгуки, ціни

03.10.2016

Мультиварка Самсунг (Samsung) відгуки, ціни

Сьогодні вже важко уявити собі кухню без сучасної техніки, посуду та аксесуарів. Сучасне покоління не уявляє собі, як в давнину могли готувати без сучасних технологій. І їх можна зрозуміти.

Варто зупинити свою увагу на мультиварках. Сьогодні їх популярність дуже швидко набирає обертів, а в інтернеті з’являється все більше і більше рецептів для них. Цей процес, можна сміливо назвати розробкою програми для приготування їжі. Сьогоднішні технології настільки розвинені і різноманітні, що для них не складає труднощів виконати всю роботу за вас, звільнивши для вас шматочок часу на справи більш важливі для вас.

У світі не так вже багато хороших виробників кухонної техніки, але вони є і одним з таких виробників як раз, і є Samsung. Ця компанія вже багато років задає тон в кухні: починаючи від аксесуарів і закінчуючи багатофункціональною технікою. І мультиварка Samsung яскравий тому приклад.

Трохи історії Samsung

Її історія починається з далекого 1922 року, коли Жан Мантеле з його партнером Ле Моннье відкрили свій перший цех з виробництва насосів та пульверизаторів в Белльвиле. Починаючи з 1932 року, компанія починає виробляти овочерізки по 32 франка. З-за цього компанія ледь не збанкрутувала. Збільшення продажів почалося з 20 франків. І ось з тих пір основним принципом компанії став « мінімум ціна, максимум якості», який діє досі.

З 2006 року компанія отримала премію «народна марка» за створення соковижималки. Почасти, однією з причин такого визнання в країнах СНД є цінності компанії «Samsung все легко і просто». У даної марки присутній певний шарм і легкість і нагадує про Франції. Завдяки своїм курсом і принципам, Самсунг стала дуже популярною серед споживачів на просторах СНД. Вона займає переважно середній сегмент за цінами на ринку і охоплює велику частину ринку, будучи одним з основних виробників кухонної техніки і аксесуарів.

Мультиварка Samsung основні характеристики

Варто відразу обмовитися, що принципом цієї моделі є простота використання за принципом «готуємо одним натисканням». Крім того, що це мультиварка, є ще до того ж і скороваркой. Об’єм чаші в ній становить 6 літрів, що поки що рідко зустрічається і є дуже великим плюсом, якщо у вас велика сім’я і потрібно готувати велику кількість їжі на раз. Крім цього, вона дозволяє готувати дві страви разом. Так, що в плані багатозадачності, у неї все в порядку.

Може працювати під тиском в двох режимах і завдяки цьому набагато швидше готує рибні та м’ясні страви. Працює в 4-х режимах: варить, гасить, парить і запікає. Корпус мультиварка самсунг зроблений з міцної нержавіючої сталі і здатний довгий час утримувати тепло всередині себе, виконуючи, таким чином, функцію термоса, зберігаючи гарячої їжу довгий час. Цьому сприяє технологія автоматичної підтримки їжі в гарячому вигляді «Keep warm». Герметично заблокованих кришка також сприяє цьому. Мультиварка має вбудованою системою захисту від перегрівів і зайвого тиску. Це убезпечить вас від можливих негативних наслідків.

Цифровий таймер збоку дуже добре проглядається, також як і вся панель управління. Дисплей у неї зроблений за технологією LED. Дуже яскравий і чітко проглядається і абсолютно безпечний. Це дуже зручно, якщо враховувати, що нею може користуватися людина зі слабким зором навіть без окулярів.

Додаткові характеристики Мультиварки Самсунг

Мультиварка Samsung оснащена більш 10 автоматичними програмами для приготування, які дозволяють готувати велику кількість страв, починаючи від приготування звичайних страв і до приготування м’яса і гасіння. Чаша виконана з високоякісної нержавіючої сталі, яка буде служити дуже довго. Крім цього в мультиварці передбачена безпечна кришка з замком, а також, куди буде збиратися конденсат.

загалом, набір у цього пристрою більш ніж значний. Крім цього, ви можете експериментувати з режимами, для того, щоб відкрити для себе невідомі можливості цього продукту. І не варто боятися, що ні будь зіпсувати! Виробник подбав про вашу безпеку і як багато інших купили і залишили позитивні відгуки ви не розчаруєтеся в покупці.

Аксесуари до Мультиварці Самсунг (Samsung)

Комплектація складається з корзини для готування на пару. шнура живлення, керівництва користувача, ложі, мірної чашки і книжки зі 100 рецептами. Мультиварка Самсунг це гідний приклад того, як цінності і принципи компанії виробника відображаються в продукті. В цілому цю мултиварку можна назвати міні заводом по готуванню їжі для вас і вашої родини. Кожен знайде для себе в ній те, що саме йому підходить.

Короткий опис статті: холодильники самсунг Мультиварка Самсунг (Samsung) відгуки, ціни Сьогодні вже важко уявити собі кухню без сучасної техніки, посуду та аксесуарів. Сучасне покоління не уявляє собі, як холодильники самсунг

Джерело: Мультиварка Самсунг (Samsung) відгуки, ціни

Також ви можете прочитати