Різне

Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки та огляд

28.09.2015

Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки та огляд

Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки про яку можна зустріти на різних інтернет ресурсах, — це потужний прилад з безліччю, для господинь бажаючих харчуватися здоровою їжею при цьому економити час.

Мультиварка REDMOND RMC-M20 створена для великої родини, його п’яти літрова чаша дозволить приготувати повноцінну страву з мінімальною участю людини. Мультиварка Redmond поєднує в собі кілька кухонних приладів: мікрохвильовку, пароварку, фритюрницю.

Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки про даної моделі різні, але сходяться в одному – це компактний прилад з безліччю функцій, які дозволять замінити цілий арсенал кухонних приладів від мікрохвильовки до електричної плити і хлібопічки.

Мультиварка повністю автоматизовано готує безліч страв — 10 режимів дозволяють приготувати страви з риби, м’яса, морепродуктів і птиці, а також овочеві страви, каші, супи, макарони і плов, випічку, десерти, йогурти.

Функція підтримання температури страви до 8 годин допоможе зберегти готову страву в гарячому стані, а так само незамінна функція відкладеного початку приготування допоможе приготувати страви до будь-якого часу.

У порівнянні з іншими мультиварками у Redmond RMC-M20 змінився ряд автоматичних режимів тепер у ній можна приготувати йогурт і навіть поставити дріжджове тісто підніматися, що не заміниме для господинь захоплюються випічкою.

На допомогу тим, хто користується мультиварка вперше, виробником спеціально розроблена барвиста книга «120 рецепт» з поетапною інструкцією приготування страв в мультиварці.

Головною перевагою приладу — мультиварка Redmond RMC-M20 відгуки визначають вигідне співвідношення різноманітного функціоналу і прийнятної ціни. Компанія Redmond є провідною на ринку мультиварок, її продукція відрізняється гарною якістю і демократичними цінами. Грамотно складена інструкція російською мовою допоможе впоратися з мультиваркою навіть не впевненим користувачам.

Прекрасний технологічний дизайн (металевий корпус з пластиковими вставками) дозволяє мультиварці Redmond RMC-M20 стати справжньою прикрасою для кухні. Мультиварка зручна в користуванні завдяки округлій формі корпусу, зручним ручок з боків і на верхній кришці мультиварки, функціональним світлодіодному дисплеї з сенсорним управлінням клапаном для випуску пари. Так само разом з мультиваркою ви отримаєте комплект аксесуарів: пластиковий стакан з мірними поділками, пластикову ложку і грати для приготування страви на пару.

Придбавши одну мультиварку Redmond RMC-M20, ви замінюєте їй безліч функціональних приладів, що дає вам великий простір для кулінарної творчості. З допомогою мультиварки ви зможете випікати хліб; наполягати дріжджове тісто, готувати йогурт, стерилізувати, робити пастеризацію і консервувати продукти.

Короткий опис статті: мультиварка redmond rmc-20 Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки про яку можна зустріти на різних інтернет ресурсах, — це потужний прилад з безліччю, для господинь бажаючих харчуватися здоровою їжею при цьому економити час.
Мультиварка REDMOND RMC-M20 створена для великої родини, його п’яти літрова чаша дозволить приготувати повноцінну страву з мінімальною участю людини. Мультиварка Redmond поєднує в собі кілька кухонних приладів: мікрохвильовку, пароварку, фритюрницю.

Джерело: Мультиварка REDMOND RMC-M20 відгуки та огляд

Також ви можете прочитати