Мультиварка філіпс

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

27.09.2015

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!

Додати в улюблене.

Мою увагу привернули новинки від компанії Philips. Першою була мультипечь HD9235. Сьогодні мій пост про мультиварку HD3095.

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Зараз магазини пропонують великий асортимент мультиварок і привертають привабливими цінами. Всі ми хочемо заощадити. Але я відношу кухонну техніку саме до тієї категорії, де краще не економити, адже зазвичай від ціни залежить і якість. А якість — це довговічність, функціональність і найголовніше корисність приготовлених продуктів.

Тому, моє нове придбання мультиварка Philips HD3095 преміум-класу.

Модель HD3095 виконана на хромованому корпусі. Виглядає стильно. В комплект поставки мультиварки входить чаша для готування на пару, мірна ємність, ложка — ополоник. лопатка і книга рецептів. Мені дуже сподобалася книга рецептів з порадами і підказками, написана професійно, багато цікавих рецептів. Рецепти написані просто і зрозуміло!

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Мультиварка Philips HD3095 має ряд переваг. Одне з головних достоїнств, яке привернуло мою увагу — це чаша. Чаша з керамічним покриттям і товщиною стінки 6 мм. Як пояснює виробник, така чаша, завдяки своїй будові і товщині краще утримує тепло, із-за чого скорочується час приготування. Керамічне покриття Blacktinum в 3 рази надійніше і довговічніше інших. Зовні воно виглядає більш густим і блискучим. Мені сподобалося, що легко миється, можна мити в посудомийній машині. Велике достоїнство цієї моделі, що чаша з ручками, це дуже зручно при використанні. Об’єм чаші оптимальний для сім’ї — 4 літри.

На додаток до такої чудесної чаші, в мультиварка Philips HD3095 використовується нагрівальний елемент, який має багато переваг і дозволяє готувати швидше і простіше. Завдяки таким конструктивним нововведенням, до списку широких можливостей приладу додався режим «Піч», який дозволяє готувати різноманітні страви, як у справжній печі. У даному режимі ідеально пекти пироги, хліб і готувати багато іншого.

Я приготувала в режимі «Піч» картопля Гратен Дофинуа. Рецепт повністю взяла з книги рецептів, прикладеної до даної моделі мультиварки.

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Дуже сподобалося, що все продумано до дрібниць. Навіть ложка має спеціальне кріплення, яке дозволяє кріпити її на чаші або ж стійко ставити на будь-які поверхні.

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Приготування по мінімуму зайняло мій час, абсолютно не треба було контролювати процес. Моя присутність на кухні знадобилося лише на початковому та фінальному етапах.

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Вийшло смачно!

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

Крім режиму «Піч», мультиварка Philips HD3095 має 10 автоматичних режимів. Може варити, смажити, тушкувати, готувати рис і плов, кашеварить, підігрівати, готувати на парі, випікати, до всього може бути використана в якості йогуртниці!

Цікавим мені видався особливий режим «Свій вибір», з допомогою цього режиму можна редагувати будь-автоматичний режим. Використовуючи «Свій вибір», самостійно задаються всі параметри для приготування: можна вибрати час від 5 хвилин до 10 годин і температуру від 40 °C до 160 °C. Наприклад, змінивши параметри приготування, отримувати в результаті різні страви. Так, кашу можна отримати від розсипчастою до розвареною. Приготувати різні види паст, з врахуванням товщини тесту.

Є таймер відстрочки старту до 24 годин, щоб приготувати до певного часу. Готову страву автоматично підігрівається, але при бажанні автоматичний підігрів можна відключити. Спеціальна кнопка дозволяє без праці підігріти вже остиглі страви.

Сподобалося, що виробники мультиварка Philips HD3095 приділили велику увагу безпеці і надійності. Є функція — блокування від дітей. Вважаю цю функцію важливою при наявності маленьких діток. І є функція захисту від збоїв в електромережі. Завдяки вбудованому мікропроцесору, обрана для приготування комбінація залишається в пам’яті мультиварки навіть при перебої електрики.

Мультиварка має великий водонепроникний сенсорний дисплей і інтуїтивне меню навігації. Управління просте і зрозуміле. Доглядати за кнопками легко, як і за всією мультиварка.

Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!.

З мультиварка Philips HD3095 можливо не тільки накрити святковий стіл вдома. Але і взяти її з собою в подорож, на дачу, кемпінг або базу відпочинку, так як модель має зручну ручку для перенесення. І готувати улюблені, смачні і корисні страви незалежно ні від чого, без відчутних витрат сил і часу, радуючи рідних і друзів!

Короткий опис статті: мультиварка філіпс Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!, Тест-драйв, блоги, Мільйон Меню Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі!, Тест-драйв, блоги, Мільйон Меню

Джерело: Мультиварка преміум-класу Philips HD3095! Готуємо як у печі! / Тест-драйв / Блоги Мільйон Меню

Також ви можете прочитати