Мультиварка філіпс

Мультиварка Philips HD3039.Рекомендую.. Обговорення на LiveInternet

17.09.2015

Мультиварка Philips HD3039.Рекомендую.

П’ятниця, 05 Квітня 2013 р. 18:19 + в цитатник

Мультиварка Philips HD3039.Рекомендую.. Обговорення на LiveInternet
Нещодавно придбала собі мультиварку Philips HD3039.Довго вибирала з безлічі моделей, які заполонили наш ринок. Але все-таки зупинився на цій моделі. І не прогадала. Захопленню моєму немає меж. Єдине питання — чому я не купила цю диво-каструльку раніше.

Не буду вдаватися в технічні характеристики, кому цікаво можуть прочитати в інтернеті. З переваг можна назвати такі:

1. Економія часу, не треба стояти біля плити.

2. Оснащена 3D нагріванням. за рахунок цього страви виходять як з російської печі.

3. Відкладений старт. Кашку добре варити. Насипав крупу ввечері, залив молочком і поставив програму. До ранку кашка звариться і буде чекати вашого пробудження на підігріві.

Хочу сказати каші виходять незвичайно смачними, томлеными, як в дитинстві у бабусі з російської печі.

4. Випічка виходить повітряна. легка, все відмінно пропікається. Смак набагато краще ніж у приготованих пирогів в духовці.

5. Можна випікати хліб. (не потрібно купувати хлібопічку)

6. Можна готувати холодець.(Закинув всі інгредієнти і через 6 годин можна розбирати і розливати по чашечці холодець)

7. Відмінна якість зборки. Надійна керамічна 4-х літрова чаша. Простота в обігу. В інтернеті маса рецептів смачних страв.

8. 18 температурних режимів ,8 автоматичних програм, включаючи: випічка, крупа, тушкування, приготування на пару.

І ось цей диво-агрегат був куплений, поставлений на почесне місце на кухні і лагідно названий Філей. Мультиварка Philips HD3039.Рекомендую.. Обговорення на LiveInternet

У перший же день був приготований гуляш. Мяско вийшло дуже нежненькое і м’яке всі протушилось на славу. На наступний день був проведений експеримент з випічкою шарлотки.Шарлотка вийшла відмінна, смак навіть краще ,ніж у приготовленої в духовці. Сьогодні була дивовижна сирна запіканка. Чесно скажу, такої смачної я ще не пробувала. Все, я підкорена цієї диво-каструлькою. Тому відкриваю у себе нову рубрику «Рецепти для мультиварки», куди буду збирати цікаві і випробувані рецепти для своєї мульти.

Кому цікаво — ласкаво прошу, буду рада поділитися рецептами.

Короткий опис статті: мультиварка філіпс Нещодавно придбала собі мультиварку Philips HD3039.Довго вибирала з безлічі моделей, які заполонили наш ринок. Але все-таки зупинився на цій моделі. І не прогадала. Захопленню моєму немає меж. Єдине питання — чому я не купила цю чуд… мультиварка,рецепти,щоденник,коментарі,блог,блоги,мультиварка philips,hd3039.рекомендую.

Джерело: Мультиварка Philips HD3039.Рекомендую.. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати