Вибір мультиварки

Мультиварка Philips HD3027, HD3033, HD3039: порівняння моделей

01.10.2015

Мультиварки Philips

Що таке мультиварка в житті сучасної жінки? Це практично той самий розумний горщик з казки, який без праці приготувати дуже смачну страву точно до встановленого терміну. Це диво-прилад, який замінить добру половину кухонної техніки. Вибір такого помічника – справа відповідальна. Але для того, щоб не переплачувати за рекламні прийоми і, в той же час, не скупитися, економлячи на необхідних функціях, слід розібратися в тонкощах тієї моделі, яку ви плануєте купувати.

Одним з найвідоміших світових брендів є міжнародна корпорація Philips. Її головний офіс знаходиться в Голландії, але не варто спокушатися, що вся техніка цієї фірми виробляється в Європі. Філіпс користується послугами китайських і таїландських представництв. Тим не менш, в якості торгової марки сперечатися не доводиться – Philips входить до десятки світових лідерів. Але це не означає, що всі мультиварки Philips – супер техніка. Бренд гарантує працездатність, але не завжди обіцяє високо технологічність. Щоб очікування були виправдані, потрібно розібратися в можливостях кожної моделі.

Philips HD3027/03

Одна з найпростіших моделей економ класу. Розрахована на велику родину – має об’єм чаші 5 л. Зовні прилад дивовижно простий – корпус з механічним вибором функцій і внутрішня чаша, яка, власне, нічим не відрізняється від інших моделей і брендів. Потужність приладу для п’яти літрів низька, всього 650 ВТ. Хоча саме цього агрегату більше і не треба – тут представлено лише дві програми: рис та молочна каша. Всі! Розібравшись в режимах приготування, ми розуміємо, що цей прилад справляється тільки з крупами! Ніякого відношення до мультиварці прилад не має. Правда, радує ціна, близько 1,5 тис. рублів.

Philips HD3033/00

Більш досконала модель. Має об’єм чаші 4 л, що цілком достатньо для середньостатистичної сім’ї. Антипригарне покриття є. З точки зору потужності оптимальні параметри – 860 Вт, що дозволяє нагріти обсяг за короткий термін і не падати в непритомність від рахунку за електрику. Найголовніша для господині функція – це автоматичні режими приготування. Тут їх 10. Є стандартні варіння і випічка, але відсутня гасіння, а це значить, що приготувати пряжене молоко або дивовижне томлене рагу вже не вийде.

Philips HD3039/00

Одна з новітніх розробок Філіпс. Мультиварка воістину справляється з безліччю функцій – має 18 програм, дев’ять з яких автоматичні. Об’єм внутрішньої чаші 4 л, потужність – 980 Вт, що більш ніж достатньо. Зовнішній вигляд цілком презентабельний. Електронне меню з дуже зручними кнопками і годинами, які у вимкненому стані показують реальний час, а в робочому режимі відіграють роль таймера.

У чому відмінність мультиварок Philips

З’ясувавши, що 3027/03 – це не зовсім те, що нам потрібно, не будемо її розглядати для порівняння мультиварок. Більш докладно можна порівняти 33 і 39 моделі.

Головний критерій при виборі мультиварки – це її вміння. Обидві моделі володіють достатньою кількістю програм, при цьому в кожного є можливість коригування режиму, що дуже зручно у випадках приготування за власним рецептом або при збільшенні кількості продуктів. У обох моделей є функція відстрочки старту до 24 годин. Хоча такий тривалий час не має практичного значення – молочний або м’ясний продукт просто може зіпсуватися. Обидві моделі можуть піч, але в 3039 ця функція реалізована краще – за рахунок більш високої потужності вона може випікати хліб. Відсутність у 3033 режиму гасіння знижує її конкурентоспроможність.

Потужність мультиварки впливає на швидкість приготування, швидкість підготовки приладу до роботи і на кількість споживаної енергії. Для представлених чотирьох літрів потужності 33 моделі цілком достатньо.

Дизайн має важливе значення. Якщо за вагою і габаритами обидві моделі не відрізняються, то зовнішній вигляд різний. Philips HD3033/00 має прямокутну форму, її дисплей і кнопки, що повторюють контури і доповнюють загальний дизайн. Скажімо так – «буханочка». Philips HD3039/00 більш обтекаема. У неї немає гострих кутів і меню виконано півколом, годинник і кнопочки круглі.

Хочеться відзначити один істотний недолік всіх моделей цього бренду – відсутність кнопки повного виключення. Тобто, щоб перервати програму можна натиснути «Викл», але повністю відключити мультиварку можна тільки витягнувши шнур живлення з розетки.

Визначальним моментом при виборі мультиварок Philips стане ціна. Так як моделі мають приблизно однакові характеристики, варто підрахувати економічну вигоду. HD3033 коштує близько 4,5 тис. рублів. При цьому вона не має однієї важливої функції, але більш економна в плані енергоспоживання. HD3039 практично ідеальна у своєму функціоналі, але вимагає більше електрики і стоїть на 1,5 тис. рублів дорожче.

Короткий опис статті: вибір мультиварки Одним із найвідоміших світових брендів є міжнародна корпорація Philips. Давайте розглянемо і порівняємо моделі мультиварок, пропонованих цією фірмою. мультиварка Philips, модель, об’єм, потужність

Джерело: Мультиварка Philips HD3027, HD3033, HD3039: порівняння моделей

Також ви можете прочитати