Мультиварка філіпс

Мультиварка PHILIPS HD 3037.03 . Мультиварки

15.09.2015

Мультиварка PHILIPS HD 3037/03

У мультиварка PHILIPS HD 3037/03 реалізовані оптимальні температурні режими, дозволяють готувати практично будь найвишуканіші страви, а для більшої простоти використання в прилад вбудовано зручна панель управління і потужний мікропроцесор. Свіжість страв забезпечує функція підігріву, а потовщене антипригарне покриття в поєднанні з системою тривимірного нагріву дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій поверхні ємкості. Подібне рішення оберігає продукти від пригорання, зберігає в готовому блюді всі вітаміни і корисні мікроелементи, а також значно спрощує догляд за мультиварка.

Чашу приладу можна мити не тільки вручну, але й у посудомийній машині, а корпус з високоякісної нержавіючої сталі легко чиститься. Так само легко чиститься і знімний паровий клапан. На корпусі мультиварки є спеціальна ручка для зручності перенесення.

Можливості мультиварки доповнені такими корисними функціями, як функція відкладеного старту з відстрочкою до 24 годин і функція підтримки температури готової страви, що дозволяє залишати тільки що приготовану страву гарячим протягом доби. У приладі реалізовано 12 програм приготування страв. Такі широкі функціональні можливості дозволяють швидко і без особливих проблем готувати страви з м’яса і птиці, риби і морепродуктів, варити супи, каші, макарони та інші гарніри, готувати плов і вегетаріанські страви, смажити у фритюрі, готувати десерти, напої, йогурти, випічку і багато іншого.

Короткий опис статті: мультиварка філіпс Мультиварка PHILIPS HD 3037/03 — що ми знаємо про це? На нашому сайті все про Мультиварка PHILIPS HD 3037/03!

Джерело: Мультиварка PHILIPS HD 3037/03 » Мультиварки

Також ви можете прочитати