Мультиварка філіпс

Мультиварка Philips HD 3036.03, купити в Києві, ціни по Україні, опис в інтернет-магазині ALLO.

20.09.2015

Мультиварка Philips HD 3036/03

Введіть номер телефону .

Опис

Нова мультиварка Philips HD 3036/03 з оптимальними температурними режимами дозволяє легко готувати улюблені страви, завдяки зручній панелі керування для простоти використання і 22 температурних режимів для смачного супу і плову, каш, пирогів і навіть йогуртів. Система нагрівання розташована по всьому корпусу приладу і включає нагрівальні елементи зверху, навколо і основний елемент на дні. Розподіл тепла по технології 3D забезпечує рівномірний нагрів та більш ефективне підтримання температури, що особливо важливо при випіканні. Легко програмований таймер відстрочки старту до 24 годин дозволяє готувати страви до заданого часу, а підтримка памяті при перебоях в подачі електроенергії виключить повторне програмування мультиварки. Використовуйте функцію підігріву, щоб страви довше залишалися теплими (до 24 годин) і зберігали свої поживні властивості і смак. По закінченні процесу приготування мультиварка автоматично переходить в режим підігріву. Зручна та безпечна для перенесення мультиварки ручка дозволить прибирати прилад з кухні або подавати страви в їдальні. У комплектацію пристрою входить ополоник, лопатка, пластикова чаша для готування на пару, мірна чашка.

3 роки гарантії

Щоб отримати додатковий (третій) рік гарантії на будь-яку модель мультиварки або скороварки Philips:

1. Зареєструйте виріб на сайті www.philips.ua на сторінці My Philips протягом 3-х місяців з дати придбання.

2. Роздрукуйте лист з унікальним кодом, який Ви отримаєте на вказану Вами електронну пошту. Зберігайте його разом з гарантійним талоном і чеком.

3. У разі настання гарантійного випадку на 3-му році експлуатації пред’явіть гарантійний талон, чек лист з кодом працівникові авторизованого сервісного центру.

У випадку запитань телефонуйте в довідковий центр Philips по телефону 0-800-500-697 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовні).

Купити Philips HD 3036/03 ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-300-100.

Технічні характеристики

Короткий опис статті: мультиварка філіпс ̲До̲в̲п̲і̲т̲ь̲ Мультиварка Philips HD 3036/03 в ALLO.ua за найкращою ціною ? Замовляйте з доставкою по Україні ?: 0-800-300-100 ? Відгуки ? Характеристики ? Відео огляд Philips HD 3036/03 Мультиварка Philips HD 3036/03

Джерело: Мультиварка Philips HD 3036/03, купити в Києві — ціни по Україні — опис в інтернет-магазині ALLO.ua | Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Донецьк

Також ви можете прочитати