Мультиварка філіпс

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

23.09.2015

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060

Мультиварки — це порівняно недавній феномен, але потягнув він дуже і дуже багатьох. Чарівний горщик, який достатньо скласти всі продукти, сказати «горщик, вари» — і ранок буде готова каша, обід поспіє суп, а до вечері — рагу або буженина запечена. Та про таке мріє чи не кожна господиня! Само собою, кожен поважаючий себе виробник кухонної техніки вважає своїм обов’язком випустити свою модель мультиварки, деколи не одну, а кілька. Скажімо, нещодавно компанія Philips представила нову модель «мультиварки для сніданку» — компактну мультиварку Philips Avance Collection HD3060. Я вирішив протестувати цю мультиварку, щоб розібратися, у чому, власне, концепція цього приладу.

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

Зовнішній вигляд

Коли мультиварка була витягнута на світ з коробки, я відчув прилив приємних емоцій: виглядає вона дуже круто. Кришка з блакитного пластику, корпус — з чорного, з глянцевим блиском, а якщо включити меню, то символи глибокого синього кольору наче проступають зсередини прямо на поверхні корпусу. Ніяких кнопок — замість них тут сенсорна панель на «фасаді» мультиварки. Словом, виглядає прилад загадково і дуже круто. З урахуванням того, що мультиварка (на відміну від, наприклад, блендера) — це той прилад, який використовується більш-менш регулярно і постійно стоїть на увазі, дана обставина дуже важливо. Сучасну кухню така мультиварка тільки прикрасить.

Зовнішній вигляд — 9/10

Зручність і функціональність

Для того, щоб оцінити, наскільки добре ця мультиварка виконує свою функцію, потрібно спочатку розібратися, для чого вона призначена. Виробник пропонує нам з вами 5 програм — яйця, кашу, йогурт, кекс і омлет — плюс ручний режим, який дозволяє самостійно вибрати час і температурний режим. Таким чином, принцип дії цієї мультиварки нітрохи не відрізняється від інших, і при бажанні можна приготувати все, що завгодно.

Але є ще одна, куди більш важливе обмеження.

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

Як видно з цієї фотографії, максимальний обсяг продуктів, які можуть готуватися в цій мультиварці — близько 1,5 літрів

Це об’єм чаші. Він тут всього 2 літри, причому ефективний обсяг і того менше, близько 1,5 літрів. Завдяки цьому мультиварка Philips Avance Collection HD3060 займає на кухні менше місця (хоча візуально вона не здається зовсім маленькою) і споживає менше електроенергії — для такої чаші достатньо і потужності в 330 Ват. З іншого боку, розмахнутись і приготувати їжі на всю сім’ю, про запас на тиждень вперед — не вийде, обсяг не дозволяє.

Справді, для сніданку чаші об’ємом 2 літра цілком достатньо, якщо з вами, звісно, не живе дюжина нащадків, старі батьки і тітонька з Саратова: зробили кашу або омлет — і тут же з’їли. Але на більш серйозні кулінарні проекти таких потужностей може не вистачити: скажімо, у більш містких мультиварках, якими мені доводилося користуватися, добре варити бульйон. піну знімати не треба, а на виході виходить бульйон, прозорий, як сльоза — але двох літрів для цього, звичайно, не вистачить.

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки
Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

В комплекті — баночки для йогурту і мірний глечик відповідних розмірів

На перший погляд не цілком очевидне рішення: нова мультиварка суттєво програє конкурентам по місткості (а значить, і функціоналу), місця займає менше (але не настільки, як хотілося б), і при цьому стоїть, прямо скажемо, дорожче багатьох.

Тим не менше, я знаю, для кого мультиварка Philips Avance Collection HD3060 підходить найкраще. Це молоді пари без дітей, ведуть активний спосіб життя. Для молоді сучасний дизайн і компактність цієї мультиварки — великий плюс, їм в голову не прийде готувати велику каструлю борщу на тиждень, а можливість швидко і без проблем приготувати сніданок вони оцінять по достоїнству.

Немов на допомогу таким молодим сім’ям, в комплект мультиварки входить книга рецептів.

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

Тушкований кролик на сніданок? Чому б і немає!

Ця книга — до речі, з дуже приємною поліграфією та ілюстраціями — тут же геть розбиває концепцію «мультиварки для сніданку»: тут, звичайно, є рецепти і йогуртів, і каш, і ранкової випічки, але перших і других страв — нітрохи не менше. Хочете гаряче блюдо? Легко, 2 порції. У мене на сайті, до речі, теж більшість рецептів розраховано саме на 2 порції: приготував і відразу з’їв, причому удвох, романтика і ніякої рутини.

Подекуди від рецептів можна і відступити. Наприклад, я спокійно робив літр йогурту при тому, що всі пропорції дані на 200 мл — але мультиварка ні разу не підводила. Висновок: якщо в будинку є така мультиварка, то йогуртниця точно не потрібно.

Зручність і функціональність – 7/10

Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 . Кулінарні нотатки

В книжці є і рецепти традиційних страв

Вердикт

Що сказати на закінчення? У цій мультиварки є свої плюси і мінуси, причому другі є логічним продовженням перших. Якщо вам потрібно саме це — симпатичний, компактний, економічний прилад, який може і сніданок приготувати, і з вечерею, якщо треба, виручити, якщо ви молоді, активні і не проводите кожен вечір вдома перед телевізором, то такий мультиварці ви будете невимовно раді. Якщо ж мультиварка вам потрібна для того, щоб готувати багато і про запас, то ні, це не ваш варіант.

Все інше — вже деталі.

+ приємний зовнішній вигляд і компактні розміри

Короткий опис статті: мультиварка філіпс Кухонна техніка

Джерело: Мультиварка Philips Avance Collection HD3060 | Кулінарні нотатки Олексія Онєгіна

Також ви можете прочитати