Різне

Мультиварка Binatone MUC-2180 купити в інтернет-магазині Холодильник.

28.09.2015

Мультиварка Binatone MUC-2180

Мультиварка Binatone MUC-2180 купити в інтернет-магазині Холодильник.

II категорія доставки

Купити в кредит

1-й внесок – від 0 рублів

Компанія BINATONE, провідний світовий виробник малої побутової техніки й приладів для краси й здоров’я, розробила скороварку-мультиповар MUC-2180. Прилад готує перші, другі страви, десерти та закуски в 2 рази швидше звичайного.

Принцип роботи скороварки – це робота під тиском. Чим вище тиск, тим швидше закипає вода і швидше готуються продукти. Страви, приготовані в скороварці, зберігають більшу кількість корисних речовин, що володіють насиченим смаком і вимагають мінімальної кількості масла, жиру і солі.

Максимальний об’єм чаші: 5 л

5 різних рівнів тиску

Максимальний тиск 100 кПа

Потужність 1300 Вт

Пластина для приготування на пару

Спеціальна блокування при роботі під тиском – прилад не відкривається, поки тиск не скинуто

24-годинний таймер

Сенсорна панель управління російською мовою

5-рівнева система безпеки

Автоматичний режим підтримки температури

Додаткова звукова індикація режимів

Зручна ручка для перенесення приладу

Знімна 5-літрова чаша особливої конструкції зі спеціальним надміцним керамічним антипригарним покриттям Carelux Titanium рівномірно розподіляє тепло. Ручки чаші не нагріваються, тому прихватки не потрібні.

10 програм автоматичного приготування супу, бульйону, круп, м’яса, риби, овочів, функціями гасіння, пароварки, випічки, а також режим індивідуального налаштування «Свій рецепт».

Всі автоматичні програми мають оптимальні налаштування часу і тиску.

Мультиповар забезпечує приготування здорової їжі з мінімумом масла.

Режим «Свій рецепт» призначений для досвідчених користувачів. Він дозволяє самостійно встановити час приготування і необхідний рівень тиску. Ви зможете навчити ваш мультиповар виконувати будь-які гастрономічні бажання. Крім того, програма зручна, якщо потрібно вибрати мінімальний час приготування. Це стане в нагоді, наприклад, для десерту «Фрукти у вині», коли фрукти варяться у винному сиропі від 1 до 3 хвилин.

Аксесуари в комплекті:

— мірний стаканчик

— пластина для варіння на пару

— лопаточка

— ополоник

До мультиповару додається книга, що містить понад сто рецептів.

Короткий опис статті: binatone muc-2180 Мультиварка Binatone MUC-2180: у наявності, гарантія 2 роки. Холодильник.ру — Характеристики — Опис — Фото — 3D-модель. мультиварка binatone muc-2180 москва і область

Джерело: Мультиварка Binatone MUC-2180 купити в інтернет-магазині Холодильник.Ру з доставкою по Москві, характеристики, фото

Також ви можете прочитати