Жіночі рюкзаки

Міські рюкзаки: 24 образу і 16 кращих пропозицій . Trendy-u.ru

22.09.2015

Міські рюкзаки: 24 образу і 16 кращих пропозицій

В моді спорт, комфорт і зручність. У моді спортивні костюми, кеди, кросівки і рюкзаки. Їх у свою колекцію включив навіть креативний директор Модного будинку Chanel Карл Лагерфельд.

Чому? Та тому що в наш динамічний час в рюкзаках носити свої речі набагато зручніше, ніж в сумках. обидві руки вільні, та й навантаження на обидва плеча розподіляється рівномірно. Тому, що філософія Шанель — це елегантність і простота. А ще тому, що Карлу Лагерфельду з Дому Шанель дуже хочеться поспівати за вуличними модницями, які все частіше включають рюкзаки в свій гардероб і модничают, модничают, модничают.

Рюкзаки сьогодні шиють не тільки спортивні або шкільні. В осінньо-зимової колекції 2014-2015 ви побачите безліч маленьких гламурних рюкзачків, з якими можна йти в модний клуб, фешенебельний ресторан і, напевно, навіть прийом до Королеви Єлизавети.

На фото — міські рюкзаки від Chanel на вуличних модницах:

Міські рюкзаки Шанель

Отже, з чим же носити рюкзак і де купити стильний і модний?

Кому можна носити рюкзак?

Всім.

На жаль — ну так вже влаштований цей фешн-бізнес і взагалі життя — фотографи вуличної моди в основному фотографують молодих дівчат з рюкзаками, і в нашу добірку ми не змогли включити стильних жінок 50-60 років з аккуратненькими рюкзачками на плечах. Тим не менш — і ми це бачили своїми очима — європейські жінки дуже часто беруть з собою саме рюкзаки, а не сумки: так зручніше. Особливо популярні рюкзаки чомусь у шведок: замість сумки рюкзак там у кожній другій.

Короткий опис статті: жіночі рюкзаки З чим носити рюкзак? Куди? Кому? Де купити стильний рюкзак дорогий і не дуже? Дивіться фото луків, читайте поради Trendy-U і купуйте собі цю зручну річ! з чим носити рюкзак, стильний рюкзак купити, купити модний рюкзак, з чим носити рюкзак, кому можна носити рюкзак, луки з рюкзаком, купити рюкзак міський жіночий, який рюкзак купити,спортивний стиль,стильний цибулю,сумки

Джерело: Міські рюкзаки: 24 образу і 16 кращих пропозицій | Trendy-u.uk

Також ви можете прочитати