Вибір мультиварки

Мій вибір, мультиварка Centek CT-1472, МУЛЬТИВАРКА, відгуки, інструкції

26.09.2015

Мій вибір — мультиварка Centek CT-1472

Мій вибір, мультиварка Centek CT-1472, МУЛЬТИВАРКА, відгуки, інструкції

У наш час вибір і різноманітність електроприладів цілком достатньо, однак, деякі з них є найбільш корисними, і одним з таких приладів можна назвати мультиварку. Спочатку такий прилад призначався для варіння рису, а коріння її з країн Сходу.

Різноманітність мультиварок вражає і суттєво впливає на вибір. Звичайно, при виборі зовсім не хочеться помилитися і завжди є бажання вибрати серед різної побутової техніки найкращий варіант. Мульти – означає багатофункціональність, і тому до вибору я поставилась цілком серйозно і відповідально. Мультиварка значно полегшує працю будь-якої господині, а правильний вибір впливає на якість і продуктивність.

Вивчаючи весь ринок і всілякі пропозиції інтернет-магазинів, я зупинилася на виборі мультиварки Centek CT-1472. Мультиварка в першу чергу підійде сім’ям з дітьми, тому що в ній можна готувати кашу. Для цього не потрібно стояти і чекати біля плити, а просто скласти необхідні інгредієнти, поставити на таймер, і все готово. Мультиварка Centek CT-1472 дає великий вибір програм, є технологія 3D нагрів, таймер на одинадцять годин, підтримка температури.

Готувати зазвичай як завжди не вистачає часу, а різноманітного харчування дуже хочеться. Мультиварка Centek CT-1472 включає в себе кілька наборів. Вона має додаткову функцію скороварки, а це дозволяє розширити вибір страв готуються. Після покупки я відразу приступила до її перевірки на ділі. Тепер вона мій постійний помічник, користуюся вже майже два місяці і без неї тепер не обходжуся. Вона легка у використанні, приготування страви тепер займає зовсім мало часу.

В мультиварці Centek CT-1472 є безліч переваг, які вона надає у користування велика в порівнянні з іншими мультиварками програм, їх налічується дванадцять, ці програми дозволяють виставити час вручну. Їжу можна готувати і в звичайному режимі та при високому тиску. Існує можливість приготування страв на пару-для цього в комплекті є спеціальна ємність. Керівництво по експлуатації написано російською мовою, що дає можливість швидко вивчити її гідності. Так само в інструкції є рецепти страв, що допомагає урізноманітнити своє меню. В мультиварці можна не тільки готувати щоденні страви, а і випікати, наприклад кекси. Є в ній і корисна функція розігрів, коли по закінченні приготування страви мультиварка автоматично переходить в режим підтримки температури готової страви. Таким способом у вас на столі буде завжди підігріте блюдо, навіть якщо ви не відразу захочете його покуштувати.

Дуже смачними і корисними в мультиварці виходять йогурти, а цей продукт дуже важливий для нашої сім’ї. Завдяки функції «Йогурт» на нашому столі завжди є цей продукт. Цей прилад здатний замінити не тільки пароварку, але і фритюрницю, хлібопічку і багато інші прилади. Супи, каші, страви з хрусткою скоринкою у фритюрі або запіканка. Все приготоване завдяки цій диво мультиварки дуже смачне, і що важливо корисне.

За приготування м’ясних продуктів в мультиварці не варто турбуватися, будь-яке м’ясо, приготоване в неї м’яке і соковите. Перевагою такого готування є те, що м’ясо готується у власному соку, а значить, зберігає свої корисні властивості. Крупи завжди виходять розсипчасті, а це не завжди виходить на звичайній плиті. Такого результату сприяє наявність в конструкції мультиварки нагрівального елемента, він дозволяє рівномірно нагрівати продукт по всій чаші. У такий мультиварки використовується мінімум жирів, не потребує їжу приготовлена таким способом багато солі, цукру та інших прянощів, які не дуже корисні для людини.

Важливою функцією даної мультиварки, є можливість змінювати не тільки час приготування страв, а й температуру. Це істотно позначається на виборі страв та на результаті їх приготування. Програма томління, коли їжа готуватиметься на температурному режимі менше ста градусів, дозволяє зберегти всі вітаміни і поживні речовини.

Для приготування супів досить покласти в один захід всі необхідні овочі, трохи варене м’ясо, і все це готується під високим тиском. Це дуже нагадує технологію печі, де їжа не вирує і кипить, а нудиться. Другі страви, тушкована картопля, гуляш, плов, тушковані овочі, риба, все готується дуже швидко і так само під високим тиском. Таким способом приготування вся їжа зберігає аромат, овочі м’які. Прекрасними виходять компоти, холодцы. Десерти, безе, медові яблука, помадки та інше до солодкого столу. Всім господиням, які цінують здорову їжу і пам’ятають про свій час, рекомендую.

У підсумку я маю компактний прилад, який замінив мені безліч техніки.

Короткий опис статті: вибір мультиварки мультиварка, multivarka, відгуки, інструкції, огляди, опис, рецепти, panasonic, redmond, brand, oursson, moulinex, dex, stadler form, aurora, philips, unit, landLife, multiHotter, панасонік, редмонд, бренд, мулинекс, декс На сайті multivarka.ru.com зібрані відгуки про моделі і виробниках, інструкції та огляди мультиварок, порівняння та обговорення цих пристроїв.

Джерело: Мій вибір — мультиварка Centek CT-1472 — МУЛЬТИВАРКА — відгуки, інструкції, описи, рецепти

Також ви можете прочитати