Колеса для роликів

Меблеві колеса і ролики

31.07.2015

Меблеві колеса і ролики
Полку: фун — кциональный декор

Полку являє собою елемент декоративно-функціонального оформлення приміщення. Вона служить постійним або тимчасовим зберіганням предметів.

Меблеві колеса і ролики

Колеса можуть бути використані фактично для будь-якого предмета кімнатній меблів: вони забезпечують комфортне, легке переміщення.

Фасади для облицювання меблів

Лицьова сторона будь-якого предмета притягує найбільше уваги. Сьогодні облицювання фасадів являє собою чудове рішення.

ТОП товари
Меблеві колеса і ролики

Колеса можуть бути використані фактично для будь-якого предмета кімнатній меблів: вони забезпечують комфортне, легке переміщення. Дивани, столи, крісла і стелажі, які оснащені колесами, це найкраще рішення для тих, кому принципово важливо часто здійснювати вологе прибирання у приміщенні, а також для тих, хто любить часті перестановки. Втім, кімнаті ніколи не зашкодить ні перше, ні друге, тому меблі на коліщатках вважається більш практичною. Мобільна меблі користується великим попитом, тому виробники намагаються оснастити коліщатками і роликами різні предмети інтер’єру.

Меблеве колесо або ролик влаштовано за простим принципом. воно кріпиться на кронштейн, і має сталевий стержень з різьбою на кріпильної панелі. Воно може бути діаметром від 3,5 до 10 см, і витримувати вагу різної тяжкості. Статичне навантаження для звичайного меблевого коліщатка в середньому дорівнює 150 кг.

Меблеві колеса і ролики виробляються з різних матеріалів, і можуть використовуватися в будь-яких цілях. Їх можна експлуатувати в житлових приміщеннях, офісах, лікарнях, магазинах і т. д. В якості контактної поверхні може служити гума, поліамід, поліуретан, бук. Останнє актуально для дерев’яних меблів. Пластикові колеса і ролики в основному встановлюються на стелажі та журнальні столики.

У виробництві меблевих роликів використовуються два типи підшипників. підшипники ковзання і кулькові підшипники. Застосування підшипників визначає плавність ходу і зносостійкість ролика.

Ролики і колеса для меблів поділяються на поворотні фіксовані і з гальмом. Якщо колесо оснащене гальмівною системою, то воно блокує поворотний кут і фіксує колесо в одному положенні, роблячи меблі статичною. Фіксовані колеса мають на увазі рух у двох напрямках, а поворотні визначають більшу свободу пересування.

Щоб захистити колеса від забруднень, використовуються захисні кожухи. це важливо, так як попадання пилу в механізм згодом ускладнює роботу і є причиною виходу ролика з ладу.

Короткий опис статті: колеса для роликів

Джерело: Меблеві колеса і ролики

Також ви можете прочитати