Рюкзаки купити

Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників . СКИФ.

08.10.2015

Рюкзаки
Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників
Сумка-рюкзак для металошукача
Ціна 50 у.е.

Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників . СКИФ.

Сумка-рюкзак для металошукача з закривається відділенням для лопати. Багатофункціональний рюкзак для всіх типів металодетекторів. Має дві кишені по боках, ці кишені чудово підходять для перенесення дрібних предметів, наприклад батарей, зарядних пристроїв, ліхтаря і т. д. У внутрішній відсік поміщається будь металошукач в розібраному стані. Додатковий кишеню на лицьовій стороні рюкзака розрахований на карту-атлас, інструкцію для металошукача або будь-яку корисну книгу. Має спеціальний внутрішній кишеню для перенесення лопати Fiskars, за рахунок цього лопата при перенесенні не видно.

Рюкзак скарбів Спорт
Ціна 81.е.

Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників . СКИФ.

Рюкзак ідеально підходить для будь-якої моделі металошукача. У рюкзак вміщається лопата довжиною до 85 див. Рюкзак для зручності відкривається за типом «валіза», такий варіант найбільш ефективний для завантаження і вивантаження всієї екіпіровки шукача скарбів. Також в рюкзаку є два навісних кишені і один внутрішній кишеню на блискавці, відмінно в нього ховати ключі або документи. З зовнішньої сторони є кишеня сітка великих предметів екіпа, наприклад пляшка води.

  • Тканина водонепроникна, огнеустойчива;
  • Висота рюкзака 85 см;
  • Ширина 40 см;
  • Вага 1кг;
  • Гарантія 1 рік;

Сумка для Знахідок скарбів
Ціна 15 у.е.

Зручна наплічна сумка для знахідок з металошукачем. Безліч кишень і відділень дозволить вам не тільки зберегти знахідки але і компактно розмістити невеликі частини екіпіровки шукача скарбів.

Короткий опис статті: рюкзаки купити Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників на нашому сайті або в магазині в Донецьку

Джерело: Купити рюкзаки для металошукачів самих різних виробників | СКИФ.сом.иа

Також ви можете прочитати