Холодильники норд

Купити холодильник NORD недорого в Києві

20.10.2015

Статті та огляди


Пропонуємо вам ознайомитися з кращими моделями холодильників з верхньою морозильною камерою, які ви можете знайти на українському ринку. Детальний опис побутової холодильної техніки допоможе вам легко вибрати для себе оптимальний варіант пристрою.


Багато ще з радянських часів пам’ятають холодильники Мінського заводу, сьогодні побутова техніка підприємства виглядає і працює інакше. Змінився не тільки зовнішній вигляд пристроїв, але і їх можливості. Про переваги сучасних холодильників Atlant читайте в цій статті.


Якщо ви не можете визначитися, де в холодильнику повинна розміщуватися морозильна камера зверху або знизу – купуйте модель Side-by-Side. Цей пристрій припускає простий доступ до охолодженим та замороженим продуктів харчування, адже холодильна і морозильна камери в ньому розташовуються вертикально. Про особливості холодильників Side-by-Side читайте.


Нові холодильники оснащуються автоматичними системами розморожування, які дозволяють запобігти появі інею і льоду в камерах, значно спрощуючи працю по догляду за пристроєм. Одна з таких популярних систем – No Frost. Розглянемо її детальніше.

Короткий опис статті: холодильники норд Холодильники NORD в інтернет-магазині Matrix.ua. Тільки кращі ціни! Тел.: 0 (800) 301-180. Купити холодильник NORD з доставкою по Україні. холодильники норд

Джерело: Купити холодильник NORD недорого в Києві

Також ви можете прочитати